hm... ale myslim si ze pevny ram a vidla Fox 36 talas,stym by som taky lachky freeride mohol ist,ci nie?
04.02.2010 - 21:08:56
00
napíš koľko eur máš a čo všetko kupuješ :) Napr. keby ušetríš na vidlici tak by sa dal kúpiť aj odpružený rám :)
04.02.2010 - 21:11:51
00
no ja mam bike hardtail ale len by som ho vylepsil o tu vidlu Fox 36 talas,ked som si kukal fotky zo zjazdov tak niektory maly hardtail s dobrou vidlou...tak teda neviem :)
04.02.2010 - 21:14:08
00
ak chces jazdiť zjazdy a freeride tak sa radšej poobzeraj po nejakom fulle, pozri aj bazár, HT na to nie je idealny bike, ale ako chces,ty na nom budes jazdiť
04.02.2010 - 21:20:43
00
ok,tak díky skusim to na hardtaile a ked to nebude ono tak nasporim na full :)
04.02.2010 - 21:22:24
00
Chceš aj aj do 120.000,- ?

za 60litrov kúpiš len priemer...



No ja by som chcel byt "PRIEMER" ;)
21.02.2010 - 12:22:58
00
oprasim temu, lebo som nasiel pekny clanok v nemeckom bike magazine
tuna pdfko ak viete po nemecky.
merali vykon aby presne odmerali, co je rychlejsie, ci full, alebo hardtail pri rovnakom vykone a hadajte na co prisli.. :x
koniec clanku je velmi pekne napisany, ze keby sme si vyberali cisto racionalne, ht by uz mali vykapat hehe.
01.08.2010 - 23:43:17
00
Verim tomu, ze s 8.5kilovym Skalpelom budem rychlejsi nez som :P :P .. dufam, ze mi ti Nemci prispeju, kedze rozmyslam racionalne :lol:
01.08.2010 - 23:57:00
00
To je pekna hlupost, myslim si ze sto ludi, sto chuti. Ja som mal Full Trek ex8, co by som povedal je dost dobry bike( a nie ani tak tazky) a jazdilo sa mi na nom zle. Predal som ho a kupil HT a citimsa ako ryba vo vode.
02.08.2010 - 05:31:06
00
pridam aj ja svoju trosku do mlyna ;)
Jazdim AM fully uz 5 rokov. Prednedavnom som si zaobstaral karbonoveho HT a cuduj sa svete, jazda na nom sa mi vidi rovnako zabavna. Bike je zivy, ide omnoho lepsie za pedalom a aj komfort jazdy je myslim velmi dobry. Samozrejme komfort jazdy zavisi aj od pouzitych komponentov (karbon predsalen viac pracuje ako hlinik). Nikdy to nebude zehlicka ako full, ale tie usetrene 3 kila oproti fullu su setsakra poznat. Ked slapnem do pedalov, tak bike jede. A to porovnavam so Santa Cruzom a jeho VPP2, ktore je inertne voci pohupovaniu pri slapani (mikro pohupovanie tam samozrejme vzdy bude).
HT som kupoval za istym ucelom a myslim, ze zatial velmi dobre moje poziadavky splna.
Otazne je ako by dopadlo porovnanie chrtie HT a chrti full. Vzdy ale hraje podstatnu rolu financna otazka. Dobre vybaveny chrti full bude cenovo niekde inde ako odpovedajuco vybaveny chrti HT.

Tos tolko som chceu.
02.08.2010 - 07:05:03
00
To je pekna hlupost, myslim si ze sto ludi, sto chuti. Ja som mal Full Trek ex8, co by som povedal je dost dobry bike( a nie ani tak tazky) a jazdilo sa mi na nom zle. Predal som ho a kupil HT a citimsa ako ryba vo vode.

Maju oba bajky rovnako nastavenu geometriu ramu/posedu ?
02.08.2010 - 10:34:34
00
skor ako o geometriu a posed( aj ked to bolo podstate to iste) miislo o pohupovanie a tazku rit, bike sa mi nezdal taky rychly a obratny.
02.08.2010 - 16:12:47
00
To prave robi v prvom rade geometria :P, ale ak vravis, ze prakticky ta ista .. hmm :?:
02.08.2010 - 19:23:52
00
prosim ta precitaj si moj prispevok najprv poriadne a potom odpovedaj, ja som nepisal ze geometria bola ta ista( ale o pocite z HT a FULLa ako sa mi na nom sedelo).
A myslim ze geometria ti nerobi 3kg na vahe.
04.08.2010 - 19:09:06
00
pridam aj ja svoju trosku do mlyna ;)
Jazdim AM fully uz 5 rokov. Prednedavnom som si zaobstaral karbonoveho HT a cuduj sa svete, jazda na nom sa mi vidi rovnako zabavna. Bike je zivy, ide omnoho lepsie za pedalom a aj komfort jazdy je myslim velmi dobry. Samozrejme komfort jazdy zavisi aj od pouzitych komponentov (karbon predsalen viac pracuje ako hlinik). Nikdy to nebude zehlicka ako full, ale tie usetrene 3 kila oproti fullu su setsakra poznat. Ked slapnem do pedalov, tak bike jede. A to porovnavam so Santa Cruzom a jeho VPP2, ktore je inertne voci pohupovaniu pri slapani (mikro pohupovanie tam samozrejme vzdy bude).
HT som kupoval za istym ucelom a myslim, ze zatial velmi dobre moje poziadavky splna.
Otazne je ako by dopadlo porovnanie chrtie HT a chrti full. Vzdy ale hraje podstatnu rolu financna otazka. Dobre vybaveny chrti full bude cenovo niekde inde ako odpovedajuco vybaveny chrti HT.

Tos tolko som chceu.



kolko vazil ten tvoj full?
04.08.2010 - 19:48:58
00
keyboard_arrow_up