romanx: Aké máš voľné kraťasy?


No ja mam viac kratasov. Primarne Gore Countdown (v tychto bikujem najradsej, na Donovaloch som ale do nich stratil vlozku-ta bola bajecna), potom Specialized Enduro a Polaris (neviem typ).
Vsetky spominane maju cyklovlozky, ktore sa pripevnuju ku kratasom.
Potom este vozim elastaky Craft Performance Logo Bib s trakmi a Scott RC Pro bez trakov.
Tazko poradit volne kratasky, kazdy ma iny vkus (napr. tie Gore a Spesly su tesne nad kolena, Polaris su volnejsie a trosku pod kolena).....Uprednostnujem do kratasov opasok (tenky oudoorovy)+nejake vrecka. Mali by byt pokial mozno strecove aspon u pasu a vnutornej casti noh, kvoli pohybu. Vsetky co mam tieto atributy splnaju.
10.02.2010 - 11:52:31
00
ja radšej priliehavé gaťe bez vreciak a radsej vozím na veci kapsičky poprípade ruksak,, A pocuj ako je tam tá vložka upevnená keď si ju stratil???
10.02.2010 - 21:13:27
00
:D nie pri jazde. Vypral som ju po jazde, vyvesil a rano ked sme sa balili som ju na snure nenasiel (bud dostala nohy, ale spadla z balkona....l). Bola pripevnena takymi ockami s cvokmi.
Budem spominat len v dobrom, bola to spickova vlozka ;(
10.02.2010 - 22:20:37
00
Ja by som sa rád spýtal, či existujú aj voľné kraťase s vložkou pod zadok? Elasťáky sú mi akosi proti srsti.

Ak áno, hoďte aj nejaký link.

Díkes.
11.02.2010 - 10:20:16
00
Vložka aby správne fungovala musí byť pricapená na jedno miesto. A to zabezpečuje práve tá lycra alebo iný pružný úplet. Preto aj voľné kraťasy majú ako vložku lycrové gate.
Jediná možnosť ktorú máš je použiť toto: http://www.moira.cz/p830-panske-cyklo-spodky.html

Ad "elasťáky proti srsti" - nevíš, oč přicházíš!
11.02.2010 - 10:49:53
00
ani ja som tomu zatial neprisiel na chut preto nosim cyklisticke gate a na nich volne gate. tulenik ma pravdu ked to nie je na tele straca to zmysel
11.02.2010 - 11:34:59
00
heh podla mna sa len hambis aby ta nevysmiali kamosi ...
11.02.2010 - 13:50:31
00
keyboard_arrow_up