jojidlo:

"Zrejme si nepochopil situaciu" Prides mi, ze si riadne arogantny. Bud vdacny za kazdy nazor, ty ikvak. K teme, ram je zaklad bicykla. Je to uplne jedno, ci bicykel stoji 3 EUR , alebo 3000 EUR.
Riesis tu brzdy ako by to bolo nieco nadcim sa treba pozastavit nanajvys, ked pises naco mu ho treba. Myslis, ze na geometrii, ktora mu nevyhovuje bude chodit aspon do obchodu po mlieko ? Ani velmi nie. Nech si chlapec oskusa ram, tie vsetky hluposti, ktore natom biku su, su spotrebny tovar. Od vidlice az po tie tvoje brzdy je to uplne putna, co tam ma. Pretoze ak ho budu boliet krize zo zlej geometrie, tak mu ten bike bude stat doma.

Paticka:Uz nech pride potopa, nato sa niekedy neda ani pozerat.
12.02.2010 - 19:38:30
00
Arogantny som v ziadnom pripade neni, ale ked mi niekto napise, ze by nebral ani jedno a ani druhe, tak taku pomoc som necakal... Samozrejme bike sa nejde kupovat cez net, ide sa odskusat, tam sa pozna, ktora velkost bude vhodna. Ako poznam kamarata, po kupe biku viac do jeho upgadeu neda...Urcite nie minimalne 4 roky....Preto som chcel vediet, ci ma niekto skusenosti s tymi brzdami...ved ma za to hned nekamenujte, snazim sa zistit rady v jeho mene :(
12.02.2010 - 20:30:51
00
nie sú to zlé brzdy, jednoduché a funkčné... ale low end :)
12.02.2010 - 21:03:53
00
prepacte, ale nejde mi do hlavy, ako zistite, ze ma ram zlu geometriu iba z pohladu na nejaky obrazok...
12.02.2010 - 21:39:19
00
misoR:

Do hlavy ti pojde to, ze skusanim, pripadne omylom ? Samozrejme je to asi tak zlozita vec, ako si asi vybrat auto, ktore chces jazdit.

Paticka: Nic nie je jednoduche...
13.02.2010 - 00:18:08
00
http://velosprint.sk/shop/index.php?main_page=advanced_search_result&keyword=Caliber&categories_id=&inc_subcat=1&manufacturers_id=17&pfrom=&pto=&dfrom=&dto=&x=23&y=13
13.02.2010 - 09:36:43
00
Jojidlo: Chcel si poradiť. Ja som ti poradil, že CTM rámy nie sú bohviečo, a pri Haibiku rám nepoznám, ale Tektro nie je žiadna sláva, pretože som si tiež o tom zháňal dosť vecí, keď som mal vo vyhliadke bike s týmito brzdami a každý ma odhováral - ale viem, že aj tu sú bajkeri s týmito brzdami. To, že sú Tektro hydrauliky ešte neznamená, že brzdia lepšie ako niektoré véčka, ale zase určite niečo pobrzdia to sa báť nemusí.
Neviem akú chceš vlastne radu - každý ti napíše buď osobné alebo sprostredkované skúsenosti...

A pozerám, že bývaš pri Partizánskom. Skús pozrieť toto: http://suncycle.sk/
13.02.2010 - 09:45:08
00
Okej chlapci, diky za rady. Uz som sa s kamaratom stretol, vysvetlil som mu, v com su zadrhely....Geometria, skusenosti vas s ramami, brzdami, vyhody vidlic....
Lapierre som pozeral, aj som odporucal, no jemu sa Tecnic 400 nepacil....a 500 je uz drahy. Pells taktiez nie. Vcera v krcme som ho skusal nalomit na http://www.kubicasport.eu/produkt/1702/Haibike-Edition-RX-09---caramel-biela/ , tam myslim voci vacsine komponentov zle predsudky nebudu. Zalezitostou bude uz len vhodnost sadnutia ramu....a modlim sa, nech mu sadne, nech mam pokoj a vy tiez :wasntme:
13.02.2010 - 11:49:18
00
misoR:

Do hlavy ti pojde to, ze skusanim, pripadne omylom ? Samozrejme je to asi tak zlozita vec, ako si asi vybrat auto, ktore chces jazdit.


Nechcem, aby to vyzeralo, ze vyryvam, ale predpokladam, ze si jazdil ten CTM ram, kedze uz len z pohladu vies, ze je zly, ci? :)
13.02.2010 - 15:28:43
00
keyboard_arrow_up