tak jo vydrzim chvilu...

moj nazor na vasu skvelu temu je ten, ze kazdy ma pravdu...na jednej strane nech ten duraj da konstruktivne pripomienky, co je presne zle, co ako napr. spravit a pod a na druhej strane s tym palimG a niektorymi inymi vecami ohladne webu je to pravda....a kedze mi to nejak zily netrha :wink: tak by som sa uz rad dozvedel daco viac o tom corratecu :evil: ufff
10.10.2006 - 11:26:12
00
len na okraj: UZ nie som ziadny predstavitel tohoto fora, ani ziadny "funkcionar", takze tak.
vyjadrujem tu svoj nazor rovnako ako ostatni useri. pokial viem, neporusil som pravidla fora a ani som nebol napomenuty - takze asi niekym vysnivany ban zatial nie je...

ak ma niekto(napr perez) nieco na mna, bol by som vdacny, aby to riesil so mnou...bohuzial si nepamatam, ze by som niekedy dostal od teba ss, mail alebo nieco cez ICQ :roll:
10.10.2006 - 15:18:27
00
myslis mna? nedostal, pretoze su to take veci, ktore netreba riesit, nic viac...
a okrem toho, nechcel som do nikoho rypat, len sa tu snazim o to, aby uz niekto pisal o CORRATECU a nie o tychto kravinach co tu furt riesite...

tak co je teda s tym bikom? :evil:
10.10.2006 - 17:05:32
00
myslis mna? nedostal, pretoze su to take veci, ktore netreba riesit, nic viac...


nie.

a aj ja som celkom zvedavy, co je s tym bikom...
11.10.2006 - 14:48:27
00
oki pali, potom beriem spat :wink:

kto vie ako pochodil hmm
11.10.2006 - 15:25:27
00
Caute...este jedno odbocenie od temy...ale je to podla mna dolezite. Toto co som dnes v temto topicu videl je naozaj dost divne. Pani (vy, ktori ste viac menej zodpovedni za toto forum): poznate nieco take ako je kritika? A nebodaj aj pripustite ze existuje aj konstruktivna kritika? Som obycajny biker, ktory sem chodil (a este chodi...aspon citat) skoro kazdy den...a s niektorymi nazormi duraya uplne suhlasim. On si nedava servitku pred hubu a pomenuje veci tak ako ich vidi (a myslim ze nielen on) a niektori z vas sa spravaju ako male deti (neviem, mozno deti ste)...Zacina mi to tu pripadat ako nejaky chat malej uzavretej skupinky...pokial sa niekto ozve a nebodaj s kritikou, hned je zly. Co chcete? Pocut ody a chvalospevy ake je toto super forum? Musim vas sklamat...je zle. Mne osobne sa najviac nepacia reakcie na "naivne a neodborne" otazky. Konkretne odpisy PalihoG...niekedy je to az trapne. A je toho viac.
Koncim, lebo sa mi zda, ze na tomto fore si jeho "stali" zrejme myslia ze je najlepsie a bezchybne, takze nejaku kritiku moze mat na svedomi len provokater, frflos a znevazovac cudzej prace. Ale drzim vam palce aby ste sa zlepsovali a nadalej sem z casu na cas kuknem.


[off-topic]Sorry, ale to, ake je 4um (ci uz dobre alebo zle), je primarne zasluhou userov a nie zasluhou modov ci adminov.
(Samozrejme za predpokladu, ze modi a admini nemaju vacsinu postov na 4e :) )

A ak sa tu niekto sprava "ignorantsky", "povysenecky", "a-co-ja-viem-ako" je hlavne jeho vizitkou a vsetci si o nom coskoro urobia vlastnu mienku

Co sa tyka kritiky, tak myslim, ze v ramci konstruktivnej kritiky je vhodne navrhnut aj nejake moznosti rieseni, nielen vsetko odsudit [/offtopic]
12.10.2006 - 14:21:09
00
root: jedine co som ochotny uznat je ze to boli starsie prispevky. ano to beriem. problem je v tom ze ked pridem na nejake forum tak citam to co ludia pisu a nie KEDY to pisali. Takze ano ciastcne mas pravdu ze to bola stara zalezitost, ale zasa uznaj ty moju pravdu ze toto je asi jedine forum kde treba sledovat aj datumy prispevkov a podla toho reagovat..... to veru neni normalne.

perez: presne tak ako pises

raver: noooo, pekne si tu zacal. ak dobre pozeram je to tvoj prvy prispevok. mas potencial ze by si sa mohol stat vyznamnym clenom tohoto fora. len tak dalej a predpovedam ti tu velky uspech.
13.10.2006 - 22:40:27
00
Duraj netvrd mi, ze napr. na tom fotofore nesledujes datumy. Ja tam pridem ako novacik a najdem 2 roky staru temu o rieseni nejakeho problemu s pamatovou kartou. Chytim sa za hlavu, co to tu riesia, ved tie karty pred rokom stiahli z trhu. Pokial veris, ze cas plynie a s nim rastu aj poznatky (tu aj najazdene kilometre), tak musis sledovat aj datum.
14.10.2006 - 08:37:38
00
no asi ked je ta tema uplne navrchu tak minimalne jeden prispevok v nej musi byt cerstvy.... takze asi v teme ktora je uplne navrchu nebudu same 2 roky stare veci.....
14.10.2006 - 12:54:46
00
Obcas niekto vytiahne staru temu (tu napr. ta o najazdenych kilometroch), hlavne ked ma rozum, podobny problem a zbytocne nezaklada nove temy!
14.10.2006 - 19:51:06
00
trosku odveci poslkedne prispevky.kupoval niekto bike cez tento e-shop? leba mne sa paci ten zlacneny Airtech Mutant,tak chcem vediet co a ako
04.12.2006 - 14:31:34
00
trosku odveci poslkedne prispevky.kupoval niekto bike cez tento e-shop? leba mne sa paci ten zlacneny Airtech Mutant,tak chcem vediet co a ako


sem-tam tu najdes matt-a. skus mu napisat ss...on vie najlepsie ako ten shop funguje :wink:
04.12.2006 - 15:29:16
00
Mna teraz matt celkom potesil. V sobotu som objednal stred a dnes som nasiel v schranke oznamenie o ulozeni zasielky. Skoda ze to bolo uz po siestej, tak pren skocim zajtra cestou do skoly :)
04.12.2006 - 18:36:20
00
dik.chlapik vyzera v pohode-ten ful asi nechcem,tak mi pozistoval a ponukol v tej cene karbonovy HT
04.12.2006 - 20:43:53
00
dik.chlapik vyzera v pohode-ten ful asi nechcem,tak mi pozistoval a ponukol v tej cene karbonovy HT


neboj sa vidime a citame aj ine temy :wink:
05.12.2006 - 18:03:12
00
keyboard_arrow_up