napr ja som kupoval brzdy a radenie(packy) a iba na brzdach som usetril 1500sk(+500sk na packach). postovne uz zapocitane. rozdiel kupkolo.cz vs hociaky iny slovensky shop. dokonca nedavno som ich objavil v cz este o par stoviek lacnejsie.

inac k poste.. zasielku som trackoval a z kupkolo.cz a do Bratislavy cestovala ani nie 2 dni. v bratislave potom putovala z posty na postu 9dni. snazil som sa ju vystopovat po cely cas a skusit si ju vyzdvnihnut osobne. pred tyzdnom v pondelok som volal priamo na vydaj a povedali mi ze ten co roznasa veci to ma pri sebe a ze mi to dojde do 14:00. cely tyzden som bol doma a nikto sa neukazal az do stvrtku - to mi iba hodili listok do schranky ze ma nezastihli(ani mi nezazvonili, ani dovod nedorucenia nebol zaskrknuty na listku). docela ma nasralo ze clovek si zaplati za dorucenie zasielky domov a jedine co mu dorucia je listok..
12.01.2009 - 09:35:35
00
Nazdar.... asi pred mesiacom som si objednal z tohto shopu 3 veci.. retaz sram... gripy sram a sedlovku ritchey.. Prislo to na bratovu adresu ...kedze ja som sa vratil domov az po mesiaci.. a ked som si pozrel balicek zistil som ze mi poslali sedlovku so zlym priemerom... pritom som ho v ponuke vyznacil.. a este aj do poznamky som im to pre istotu napisal.... :punch:
gripy sram som si tiez mohol vybrat z troch velkosti.. a tie prisli spravne...
Otazka znie.. Co s tym teraz? Bolo to dorucene pred mesiacom... asi je to moja chyba ze som si balik neskontroloval na dialku.. Je nejaka moznost ze by mi to vymenili?
Alebo ... neexistuje nejaka redukcia na sedlovku z priemeru 27.2 na 31,6? ..ak jed to uz bude poriadna hrubka... co s tym?
12.02.2010 - 19:44:51
00
Veď tam skús napísať!
12.02.2010 - 19:54:07
00
Ved to som aj urobil.. len teraz vecer mi uz nikto neodpise.. Len ma zaujima ci s tym ma niekto skusenost.. a ci je to mozne vymenit po mesiaci od dorucenia.. preto som napisal aj sem.. A taktiez to prikladam ako skusenost s tymto e-shopom
12.02.2010 - 20:03:05
00
Ja by som v tom nevidel problém, pokiaľ máš doklad o zakúpeni a sedlovka je v poriadku tak by nemal byť problém, v podstate o nič nejde. Predpokladám že ťa vyzvú zaslať sedlovku a po prekontrolovaní sa dohodnete na ďaľšom postupe.
12.02.2010 - 20:08:29
00
Dik moc.. :y: napisem ako to potom dopadlo.
12.02.2010 - 20:13:42
00
Takze mailova komunikacia s panom Janom Kruzlicom bola bezproblemova a rychla Kedze sme sa dohodli v sobotu ..sedlovku so zlym priemerom som poslal nazad az v pondelok. A dnes mam uz doma balik so spravnou sedlovkou v baliku boli na moje prekvapenie pribalene ponozky znacky moose + postovne...
Napriek tomu ze mi objednavku poplietli ,komunikacia bola rychla a bezproblemova. Urcite si u nich budem objednavat aj nabuduce. :y:
20.02.2010 - 13:32:08
00
taktiež rovnako dobrá skúsenosť.
Objednal som si M520-tky, Brunox Deo a ešte nejaké drobnosti, o pár dní mi volali, že Brunox Deo nemajú a bude im trvať asi týždeň, kým ho zoženú. Chceli mi pedále poslať hned a neskôr druhý balík s Brunoxom - bez poštovného. Dohodli sme sa,že mi to nesúri a nech to pošlú všetko naraz, o 10 dní bol kompletný balík na pošte.
takže odporúčam :y:
20.02.2010 - 17:01:29
00
Ja som si od nich objednával len 1x, ale aj tak doporučujem, perfektne jednanie. :y:
20.02.2010 - 17:07:31
00
Ja som objednal minuly tyzden, perfektne jednanie, rychlost, dodavka este v ten tyzden.
Jedna vytka akurat, ze brzdy mali byt naplnene odvzdusnene, a neboli, a chcel som na prednu brzdu 180mm kotuc a s tym aj suvisiaci adapter, a uz na brzde bol taky adapter v baleni, a teda mam jeden navyse. Tak uz som dohodnuty s kamosom, ze si da tiez 180mm kotuc.
22.03.2010 - 10:22:21
00
U mňa cykloobchod (a aj kolokram) je to najlepšie u nás. Vždy bezproblémové jednanie. Keď tovar nebol zavolali mi, či počkám alebo zoberiem niečo iné... Super!
22.03.2010 - 10:59:18
00
Dalsi dokaz o serioznosti e-shopu. Napisali mi mail ze mi omylom poslali nenapustene brzdy a ako pozornost mi posielaju retaz XT gratis. (kupoval som celu sadu XT) :y:
22.03.2010 - 19:58:15
00
Toho chalana co prevadzkuje cykoloobchod poznam osobne ,lebo u neho z casu na cas nakupujem .Je to solidny clovek ,s ktorym sa da dohodnut . Sam sa venuje cyklistike a preto vie co ponuka . Doporucujem . :y:
22.03.2010 - 20:33:05
00
drviva vacsina obchodnikov v cyklobranzi sa cyklistike aj venuje :) ...predsa len to nie je u nas az take lukrativne podnikanie, tak o to viac sa to musi robit srdcom
22.03.2010 - 22:30:09
00
cykloobchod je fajn mam len dobre skusenosti :y: .nebol problem aj vymenit veci co som kupil.
22.03.2010 - 23:27:39
00
keyboard_arrow_up