SORRY, že znovu téma BB, ale som tu nový a hľadám nejakých nadšencov na ľahkú cykloturitiku. Jazdím sám, prípadne s manželkou cca 30 až 70 km trasy.
Ak je tu partia pohodových cyklistov, rád sa pridám.
23.02.2010 - 19:34:07
00
Cau, v tejto téme sa dohadujú výjazdy v BB : sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/bikeri-v-bb-t12314-1065.html

Pokiaľ máš radšej cykloturistiku ako píšeš odporúčam sa skontaktovať s TJ VIBRAMA Malachov ... www.vibrama.sk , tam máš aj napísané že kedy sa kde ide v akciách ...
23.02.2010 - 19:38:32
00
Cau, v tejto téme sa dohadujú výjazdy v BB : sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/bikeri-v-bb-t12314-1065.html

Pokiaľ máš radšej cykloturistiku ako píšeš odporúčam sa skontaktovať s TJ VIBRAMA Malachov ... http://www.vibrama.sk , tam máš aj napísané že kedy sa kde ide v akciách ...


No tak to si ma pekne poslal :headbang: :headbang:
ja sa nechcem túlať po kopcoch so starými, frustrovanými dievkami :?:
tou cykloturistikou som myslel normálne jazdenie. Lebo raz ma zobrala jedna partia zo Zvolena a na začiatku Budče si začali nastavovať kompjutre :^) a vedel som, že je zle. Potom vyrazili a keď som bol na pol ceste do Žiaru, tak oni sa už vracali. Proste chlapi jazdia na čas. Ja jazdím normálne, keď je pekná panoráma, zastanem, pokochám sa prírodou, prípadne sadnúť niekde cestou na kofolu a zase pokračovať. Takže žiadne profi, žiadny závod, žiadny čas.
23.02.2010 - 21:07:26
00
Čiže ako stará dievka...
23.02.2010 - 21:42:45
00
Čiže ako stará dievka...


No raz som bol na ture :) vacsina ucastnikov zeny (slobodne okolo 50-ky) a vacsina ucitelky. Ma hlava z tych reci bolela tyzden :headbang:
24.02.2010 - 01:32:16
00
no vo vibrame je iba jedna dievka, aspon co som ja s nimi bol... inac celkom fajn bolo s nimi spravili sme asi 90km tak nejak ale no co mi vadilo boli skutocne tie castejsie prestávky na kofolku :) zastavujem ked potrebujem dopustit niekde vodu ale nie aby sme sa do kazdej krcmy trepali ktorá je nablízku.. ale aj napriek tomuto sa mi páčilo :) tak potom ináč kludne mozes s nami jazdit a uvidíš čo to povie :) či sa ti bude páčiť ...
24.02.2010 - 07:46:00
00
tak tak, jazdit mozes kludne snami, vyjazdy planujeme v horeuvedenej teme, takze nieje problem sa pridat, urcite to nedurime, ked si chceme zamakat tak ideme na maraton 8)
24.02.2010 - 08:49:23
00
keyboard_arrow_up