nehajte ho :wasntme: _ bol to len návrh :rofl:

teraz naozaj, kým Ti bike neukradne hnedý sused a o 2 dni ho netlačí popred barák, tak pravdepodobnosť nálezu je ..% :x
15.11.2009 - 12:06:50
00
Sice chytili toho,co mi ho ukradol,ale mal doma 11 deti ci kolko tak ho len zavreli na par rokov,lebo uz kradol dlhsiu dobu

to že niekto namiesto sledovania televízie robí deti, a potom aby ich uživil kradne, ho neospravedlňuje.....
:punch: :punch: ruky, nohy taým ľuďom porubať jak v stredoveku :punch: :punch:
16.11.2009 - 12:48:42
00
tu je to lepsie ako vtipkar :D
16.11.2009 - 13:38:29
00
Ponúkni vysokú odmenu moooc vysokú a možno sa ten zlodej vedomý a vráti ti ho ale tz mu nedáš velkú odmenu lebo sa vzhovorýš na to že nemáš atd. to bude na tebe a potom ked budeš vedieř že ten bike ma on tak sa bude lepšie jednař zo políciou. Takže ho oklameš že mu dáš veľkú odmenu ale nedáš mu ju.


:rofl: :rofl: uz to nehul
24.11.2009 - 14:00:33
00
som sa prestahoval do panelaku a neviem kam dat bajk, nakolko do tak malickeho bytu sa mi nezmesti.. Tak som ho musel, aj ked sa mi velmi nechce, dat do pivnice-do takej obycajnej latkovej.Pivnice su oddelene od chodby zeleznymi dvearmi co sa zamykaju. Na pivnicnu kobku som dal tri petlice s dobrymi zamkami a jeden uplne vymakany tento http://www.masterlock.sk/97-606eurd-obdnikovy-zamok-z-mosadze-s-oceovym-strmeom.html
Cez kobku mi ide potrubie teplej vody, tak cez to som prehodil najhrubsiu retaz aka sa dala kupit a zamkol o kostru. Na zadnom kolese mam zamok Ucko. Myslite ze to bude stacit? viem ze zlodeji ked chcu tak odpilia hocijaky zamok, ale ak dam bajk do bytu, tak sa nebudem mat ani kde hybat.. Alebo poradte ako este ho zamknut, alebo nieco, nechcem onho prist..dakujem
21.02.2010 - 12:40:05
00
myslim ze to bude urcite stacit. v pripade ze mas stale pochybnosti tak si kup niekde v baumaxe nejaky hlasny alarm na dvere. ked sa im podari dostat do pivnice nech na to nieco aspon upozorni.
21.02.2010 - 13:06:54
00
Zamok vobec neries, pokial mas pivnicu z drevenych latiek, hadaj ci sa Ti bude prplat so zamkom alebo si zlomi/odpili drevo. Uckovy zamok tiez zbytocnost (v pivnici).
Ta retaz cez potrubie je asi najlepsi napad.
Ja osobne by som si do pivnice bajk nedal - neverim ludom (hocijaky mlady chalan moze dostat "dobry" napad ako si zarobit), to radsej haky do steny/strop a zavesil hore, kde Ti zavadzat nebude, pokial mas ale iba obytnu miestnost obyvacko-spalnu alebo nieco podobne, nebude to asi moc esteticke.
21.02.2010 - 19:52:55
00
ja ho mam v pivnici, ale byvam na dome tak to je neco uplne ineho, ale aj v dedine s 400 ludmi tak to je uplne neco ineho, ale dal by som si ho radsej do bytu...ako uz povedal/napisal sogi... pories naaky hak a je to ;)
21.02.2010 - 22:04:00
00
ale byvam na dome tak to je neco uplne ineho

tak to ti veríme, průser to musí byť už ak začne pršať alebo fúkať a prežitie zimy musí byť očistec... väčšina z nás býva v domoch a v bytoch, proste nemáme takú klimatickú odolnosť.
24.02.2010 - 00:13:00
00
tulenik.. teba az raz prijmu na skolu tak sa budes asi dost divit, ked sa budes na strechce opalovat sam.. :sun:
24.02.2010 - 20:19:27
00
Zamok vobec neries, pokial mas pivnicu z drevenych latiek, hadaj ci sa Ti bude prplat so zamkom alebo si zlomi/odpili drevo. Uckovy zamok tiez zbytocnost (v pivnici).
Ta retaz cez potrubie je asi najlepsi napad.
Ja osobne by som si do pivnice bajk nedal - neverim ludom (hocijaky mlady chalan moze dostat "dobry" napad ako si zarobit), to radsej haky do steny/strop a zavesil hore, kde Ti zavadzat nebude, pokial mas ale iba obytnu miestnost obyvacko-spalnu alebo nieco podobne, nebude to asi moc esteticke.


-ano to je nevyhoda latkovej pivnice, ze sa da rozpilit resp vylamat, to mas pravdu. Preto som urobil nasledujuce opatrenia: nasiel som si body ktore po odpileni dovoluju otvorenie pivnice bez toho aby sa musel niekto zaoberat priamo zamkom. Tieto body som posilnil tym, ze som ich vzajomne pospajal a to tym sposobom, ze som na ne prisroboval kusy hrubeho oceloveho plechu, ktory sa neda ohnut. To znamena ze istiacich bodov je teraz realtivne viacej, nakolko su vzajomne prepojene. A uz sa neda urobit to, ze by niekto vyrezal iba jednu latku na ktorej je zamok, pretoze tie latky su vzajomne uchytene. Musel by odrezat nie jednu, ale hned niekolko latiek co si myslim ze rucnou pilkou by trvalo prilis dlho aby sa iekto tym zaoberal.. Viac uz s tym urobit neviem, snad to bude stacit..
27.02.2010 - 13:12:12
00
ver mi ze nebude taky dobry zlodej cely den nic ineho nerobi iba trenuje ako co a odkial udrbat , pokial si to chytal na to drevo nula bodov , ibazeby mal niekto vedla (sused) v pivnici nieco cennejie potom by isli po lahsej koristi , resp si to aspon zakry nech tam nevidia .....
27.02.2010 - 16:53:03
00
niečo z B-F :(

20.3. sme odjeli na Slovensko – Šturovo. zůčastnili se CK MTB Maraton Hlinsko s SKP Duha Lanškroun cca 18 lidí – 5. dospělých a 13 děcek. v sobotu při nástupu na raní rozcvičku sme náhodou zjistili že 15. kol je fuč… v 7:00 sme volali policii. Následovalo celé dopoledne sepisování kol, podepisování protokolů, procházení kamer… poštěstilo se a všechny pachatele ( 14,16,17 let) našli a kola v hodnotě 650 000Kč vrátili.
tak zkončilo naše soustředění, totálním znechucením a nadšení ze skoro vyvedeného soustředění.
28.03.2010 - 21:46:01
00
bolo by namieste keby tu niekto dal konkretne vyrobky zabezpečenia bicykla. napr. teraz som videl v kauflande predávali zamok na bicykel s tyčou 12 mm hrubou taky hák.
ale že vraj sa aj to dá. ako ? no jednoducho zmrazíte tekutým dusikom to schladíte a bum kladivom praskne. ale neskušal som to. možno už vyvinuli lepší materiál z oceli..
v každom prípade by to chcelo vyskušať. tekutý dusík sadá zohnať v spray.
28.03.2010 - 21:53:20
00
ked ti chce niekto ukradnut bike tak ti ho ukradne..jedine dobre zabezpecenie je nespustat z oci
28.03.2010 - 21:55:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up