Nazdar. Dostal som celkom peknú ponuku kúpiť radenie deore dual-control na V-brzdy. Doteraz som jazdil na klasických páčkach, ktoré by už aj tak trebalo vymeniť. Tak poraďte prosím kto s tým máte skúsenosti, či sa to oplatí kúpiť alebo mám ostať pri páčkach. Zvyknúť si na to by mi nemalo robiť problém, skôr ma zaujíma kvalita, životnosť, údržba a iné zaujímavosti...

A využijem toto vlákno ešte na jednu vec...Máte nejaké skúsenosti s vidlicou SR suntour epicon 100mm? Pretože za nejakých 130 eur s dopravou z CZ ma to dosť láka. Možno trošku hlúpa laická otázka, ale ako veľmi sa tá vidlica líši napr. od RS tora solo air? Obe sú vzduch-olej len v RS je viac ocele, čo je zase pevnosť ale na úkor váhy. Tak rozdiel v cene cca 100 eur je len kvôli značke? Len prosím nepíšte mi také veci že ako môžem porovnávať RS so suntour alebo iné zaujaté názory.
Vďaka.
01.03.2010 - 17:53:16
00
Shimano dualy vo verzii deore už nerobí.Robia len xt a xtr.Pokiaľ máš možnosť niekde kúpiť staré dualy xt pripadne lx tak radšej tie.
Inak s týmto radením nemám žiadny problém,ale deore je taká hoby verzia by som to nazval.
01.03.2010 - 18:20:00
00
Deore "hobby verzia" ? Si to trošku prehnal asi. Dúfam že si jeden z tých čo sa premávajú na XTR po dedine. Už som jazdil full alivio, XT aj deore a jediný rozdiel bol v peniazoch. Môj názor je taký že pokiaľ nie si profi pretekár tak investovať do výbavy vyššej ako deore je čistý luxus a vo veľmi veľa prípadoch neopodstatnená frajerina.
01.03.2010 - 19:03:58
00
deore lx mal som aj ja (ešte aj mám len na v-čka len nepoužívam) je to dobre radenie len keď budeš chcieť hyd. brzdy tak budu ti na nič
ale keď chceš tie radenia tak predávam aj ja ;)
01.03.2010 - 19:07:34
00
Deore je hoby verzia či sa ti to páči,alebo nie.Na dualoch jazdím piaty rok a viem jednotlivé modely celkom dobre porovnať.
...a áno jazdím vyše roka na hydr.dualoch xtr a rozdiel v kvalite radenia oproti takému deore je teda výrazný.
01.03.2010 - 19:30:08
00
Hydry nebudem chcieť určite nikdy, tak toho sa nebojím. A dík za ponuku...možno sa ti ešte ozvem.
01.03.2010 - 19:33:04
00
keyboard_arrow_up