no veruze pichat do oka s ukusnutou rukou neni zrovna vyhra.. :D kks len dufam, ze hentakeho hladneho psa nikdy nestretnem.. lebo tam uz niesu ziadne zarty... neviem neviem ci by mi tam vobec aj ten kaser na psov pomohol...
02.03.2010 - 21:02:45
00
no hej hej nepoznam az tak moc dobre utok psov, viem ze ked sa zahrynznu tak trhaju s hlavou zo strany na stranu a len tak lahko nepustia, tiez viem ze su silne a maju silny zkus, tak ale ked uz sa zahryzne tak predsa sa nenecham roztrhat, aj ked je otazne ci tym ked sa budem branit ho este viac nevyprovokujem. Neviem co je lepsie branit sa s rizikom ze ho este viac vyprovokujem alebo len cakat kym neprestane...
To s tym nosom som pocul...
Ale kazdopadne, pes ktory raz co i len naznakom zutoci na cloveka mal by ist hned na odstrel, a majitel ktory vychovava takeho psa pred sud
02.03.2010 - 21:13:28
00
Ale kazdopadne, pes ktory raz co i len naznakom zutoci na cloveka mal by ist hned na odstrel...

to myslis naozaj vazne? mas akosi skreslenu predstavu o realite
02.03.2010 - 21:18:27
00
Téma mesiaca :rock: . Fajne som sa nasmial.
02.03.2010 - 21:29:06
00
hh uz vidim ako zvladas sklbanie 30-50kg hovada
02.03.2010 - 22:08:02
00
hej myslim to vazne, pes ktory zautoci bez dovodu na cloveka ma ist na odstrel, pes s ama chovat ako kamarat spolocnik, alebo na ochranu, podotykam na ochranu, cize pokial niekto napadne psa alebo majitela psa, pripadne jeho majetok, ok, nech sa pouzije na ochranu, ale pokial napadne cloveka bez dovodu gulka alebo inekcia...
a ok mozno by som to nezvladal,to sklabnie, ale aspon by som sa o nieco snazil..
02.03.2010 - 22:35:44
00
toto by mohlo platit ale iba do chvile ak to nie je pes nejakeho syna papalasa samotneho papalasa mafiana atd atd atd proste spravodlivosti sa nedovolas
takze radsej varuj ako banuj , minule sme stretli takeho celkom druzneho vlciaka ale bolo vidiet ze sa chce len pridat a pobehat si snami ale aj tak 10% klesanie, asfalt a kopa posypoveho strku nerobia dobre jazde a k tomu este pobehujuci vlciak zo stany na stranu , tak sme pribrzdili ( isli sme traja ) aby sme boli v kope a ked sme ho minuli pomaly bez pedalovania (islo sa dole kopcom) sme zrychlovali az pokym sme ho nestratili z dohladu, keby som isiel sam neviem akoby to dopadlo , clovek trosku spanikari a nestastie je na svete .....
02.03.2010 - 23:16:30
00
hej spravodlivosti sa tazko dovolas, pripadne to spravit tak ako to planuju, alebo neviem ci to uz tak aj nespravili vo Viedni, kazdy kto ma bojoveho psa/pitbull,bulterier rotwajler atd, musi robi pszyhotesty,a rozmyslaju ze to rozsiria aj o vlciaky atd...to sa mi celkom paci, aj ked to nezarucuje ze pes na nikoho nezautoci, ale aspon to znizuje riziko, ze psa dostane do ruk nejaky zakomplexovany chlapik s poruchou sebavedomia, ktory si to komenzuje velkym psom
02.03.2010 - 23:31:18
00
bojove psy neexistuju :) ked vies psa vychovat tak je to najvacsi maznacik..
najagresivnejsie psy su prave tie krpate ala civava akurat pre cloveka niesu tolko nebezpecne..

inak na hoc akeho psa by som zaviedol psychotesty obmedzi sa tym nielen zla vychova ale aj moznost ze ten clovek ho po roku vyhodi na ulicu lebo ho uz nebavi sa onho starat..
03.03.2010 - 07:41:17
00
bojove, je oznacenie pre posv ktore boli slachtene a vychovavane na boj{pitbull, bulterier,rotwajler atd.}, take ze neexistuju neuraz sa je blbost
A hej kazdy pes je relativne nebezbespecny, ale nie kazdy sa zahryzne a nepusti, alebo nie kazdy utoci bez priciny, a je jasne ze zalezi od majitela ktory ho vychovava, aky ten pes bude, ale urcite psi maju predispoziciu k agresivite
03.03.2010 - 09:54:33
00
:) snad okrem cinskeho chocholaveho je vacsina psov slachtena na lov, obranu, strazenie..
pokial psa zvladas a vies ho vychovat a vycvicit tak nebue agresivny (bez priciny)

predispoziciu moze mat maximalne k moznosti vyrobit skody.. spravanie je na vycviku pripadne ciastocne povahe..

stale vsak plati ked nevies ako na dane plemeno tak si ho nekupuj!
03.03.2010 - 12:00:52
00
Presne tak, uplne suhlasim.
Mna na biku len tak jemne rafol taky mensi orech. Nic vazne len som necakala ze po mne vystartuje. Sedel si len tak kludne obdalec majitela ktory daval pozor na deti a ked som okolo psa prechadzala tak sa tvaril ze nic a potom mi vybehoh po clenku. Majitel len pozeral ze co sa deje ale pes sa uz vracal. Asi ani nazaregistroval co urobil kedze bol v danej chvili otoceny chrbtom. Ale co uz bol to len jemny skus nic dramaticke tak som to nechala tak. Nabuduce ked budem tade prechadzat dam si macky na topanky a potom sa uvidi kto z koho :)
03.03.2010 - 14:22:31
00
Ak nahodis macky na obycajne pedale mas to ako spd :D
03.03.2010 - 14:35:21
00
no plemena ako pitbull, bulterier a pod. boli povodne chovane na psie zapasy a zapasy s bykmi, takze mi netvrdte ze nie su agresivnejsie ako ostatne plemena ked to maju zakodovane v genoch
03.03.2010 - 15:36:56
00
mne raz na ruke visel vlciak peknu chvilku a teda take figle ako kopat do guli ci vypichnut oci mi hlavou ani nemali kedy prebehnut, a tym ze som mu dal jednu po gebuli som si akurat zavaril, pomohlo mi jedine a to prichod jeho pana, a s kaserom by som mozno tiez nevymyslal, kolko bolo takych co si to proti vetru frclo do oci :rofl: , a takto sam seba zlozit psovi pod nohy..
03.03.2010 - 16:18:18
00
keyboard_arrow_up