:tmi: nechapem ako moze niekto riesit krutenie pri najvyssom modeli takejto zanacky. Ked sa pod tebou nekruti Tarmac.... A vo svetovom XC sa tiez jazdia ostro zjazdy takze by som sa az tak nebal. Mam nieco cez 85kg, nie som sice taky borec ako strejdo, ale ak nie je vyrobcom limitovana vaha tak to bude ok. Urcite na tom nebudes davat sprint na 200m, ani casovku na 3000m mozno tak jeden kopec, bez urazky uznavam tvoje kvality), XC a najma maratony su o niecom inom.
06.12.2009 - 16:46:31
00
Pár subjektívnych oných -
Flash je super xc bike kilo rám cez kilo vidla á velmi sa mi páči nó keď naň kuknem a položím si otázku či by som skočil cez spomalovač alebo papek čo bude v lese cez cestu odpoveď je - NIE - bál by som sa o rám.
Btw: na nejakých tých karbónoch som sa už viezol ... okolo paneliaku a tak.
Mne osobne ten bike pride ako okruhový špecial niečo ako F1 vs. bežná cesta...
06.12.2009 - 17:54:53
00
Keby si pozrel nieco od Lapierra konkretne radu X-Control je to nieco na styl XC - FULL a jazdia to aj na maratonoch hmmm?
06.12.2009 - 18:18:50
00
Načo karbón,zober normálny rám.
06.12.2009 - 18:40:26
00
naco skusat, staci osahat...:)
06.12.2009 - 19:51:34
00
Co stratim do kopca, to dobehnem v zjazde.

tak na toto uplne zabudni, v zjazde ziskavas sekundy v jazde do kopca minuty!!!
v bezohladnom zjazdovani bez pudu sebazachovy si tak akurat nebezpecny pre seba a casto aj pre ostatnych..
btw ked mas tolko odjazdene na ceste tak s vyjazdmi by si prave nemal mat ziadne problemy..
okrem toho:
Kolko mam odjazdene na MTB? :D Absolutne nic,

takze az tak by som si nefandil v tych zjazdoch..

a vlastne ked chces tolko ziskavat v zjazdoch tak preco silou mocou HT a nie maratonsky full???
06.12.2009 - 19:57:52
00
to by bol potom ako gulový blesk :D
06.12.2009 - 19:59:03
00
v tych zjazdoch by som si az tak nefandil, polial mas 0km na konte :lol:
nieje to len pusteni brzd a drzani volantu :fubar:
technika jazdy v narocnom korenistom alebo sutrovom terene je veeelmi prospesna pokial sa nechces polamat o strom v prvom strmsom zjazde.... :hai:
suhajko :P
sa nad sebou zamysli ,majster sveta ktory nesedel v kokpite :*
a croabs ma pravdu s tymi sekundickami a minutkami :o
06.12.2009 - 20:31:35
00
Keby si poriadne cital, tak by si neprehliadol to, ze som bol na Slanskom maratone, kde som skoncil 12ty, takze snad nejaku techniku a skusenosti mam. Ale kazdy si z precitaneho zoberie svoje, najma to, aby sa na tom druhom dobre zasmial, to robia dusevne nevyzreti jedinci.
Ked to chces rozoberat, otvor si novu temu, tu ide o vyber biku, nie o to, ci mam skuseosti, alebo nie, citaj pravidla fora poriadne, potom vkladaj plnohodnotne prispevky. Ak nemas radu ohladne vyberu biku, tak si radsej sadni pred telku, strc si ruku do gati a hraj sa s gulkami, to bude pre teba prospesnejsie, suhajko ;)
06.12.2009 - 20:42:30
00
co sa target vratil? :D
06.12.2009 - 21:20:20
00
Strejdo, ber to tak ze ta tu kazdy vnima ako cestara/drahara a napr. moja skusenost s nimi v terene nie je moc pozitivna. Preto padli niektore narazky. Co sa tyka tych 2 bikov, Ghostom nic nepokazis, T.Gladis ho jazdi nejaky ten patek a problemy som nezaznamenal. Cannon je isto uz len menom vyssia liga, mozno Peto Sagan by vedel viac. Kazdopadne carbonovym top modelom nic nepokazis a borec co jazdi bednu nema problem s nicim :)
06.12.2009 - 21:41:14
00
Dik katko, nasiel sa niekto rozumny :). Aj tak to beriem z nadhladom, ved niesme male deti. Nakoniec zoberiem ten Ghost, ved predsa nebudem mat drahsi MTB ako cestak :)))), je na nom slusna vybava, aj vydla.
06.12.2009 - 22:05:49
00
skoda no...tu "specificku" vidlu by si si pochvaloval
06.12.2009 - 22:17:52
00
Jazdim cannondale Hi-MOD asi pol rok a nemam s krutenim ani nicim podobnym ziaden problem. Zadna stavba a sedlovka ma technologiu SAVE, cize pracuje 3cm plusminus.Nemusis mat obavy skocit si aj cez koren stromu :D Lepsiu vidlu ako lefty som nemal, ved aj nieco stoji :(
Ak si uz kupil Ghost, tak gratulujem a prajem co najviac bezp. kilometrov bez poruch
03.03.2010 - 04:05:10
00
keyboard_arrow_up