zaujímavé. ako sa ten problém ostraňuje? stačí povoliť nejakú skrutku nechať vyfučať vzduch a ide sa ďalej?
07.03.2010 - 17:22:31
00
Ci sa oplati dosetrit..? V skratke moj pribeh.. Mal som toru.. Bola nic moc (ale to som uz pisal).. Pototm som daco odjazdil na kamosovom bajku kde bola fox-ka.. V momente som bol "in-love".. Toru som nechcel ani videt.. Vymenil som ju teda za tuneneho epicona ako docasne riesenie kym nebudu bubaky na fox.. Momentalne som na tom tak, ze s tym tunenym epiconom som tak spokojny, ze investicia do Foxky sa mi zda uplne zbytocna a urcite ostanem pri tom co mam. Chodi perfektne a tych cca 700euri viem ovela lepsie minut.. :)
Zaver ohladom dosetrenia si z toho sprav jaky chces.. :P

PS: co sa tyka odvzdusnovania tak cital som o tom, ale zatial som necitil ziadnu potrebu to riesit.. furt to chodi secko perfektne.. Ale co som cital tak treba otocit bajk hore nohami a na nohe kde je tlmic a nastavenie odskoku povolit daky imbus.. Ale cital som to volakde tu, takze ked sa trosku pohrabes najdes tu celu problematiku.. Ale typujem, ze to neni nic zlozite..

PS2: Co sa tyka vymeny vidlice.. Skusal som to doma ale ani za nic mi z nicim nesla dat dole ta posledna cast hlavoveho zlozenia co je na vidle narazene (neslo bez toho aby som nepouzil neprimerane hrubu silu, ktora by mohla danu vec znicit..), tak som sa na to vysral a odniesol to do kaktusu kde mi vidlu za 2 ci 3 eura vymenili (skratili krk na novej vidle na pozadovanu dlzku, narazili jezka narazacom takze nehrozi ze je nakrivo narozdiel od situacie keby som sa to doma snazil sam narazat + mi spravili udrzbu hlavoveho) Takze tie 3 eura sa doplatit za vymnu oplatilo si myslim..


Naposledy upravil biohazard dňa 07.03.2010 - 18:15:13, celkovo upravené 3 krát.

07.03.2010 - 18:00:52
00
Tak ak imbus a raz za cas, tak je to v pohode :y: .. sice mne by to urcite robilo stale, ale nevadi, mne sa kazia prakticky vsetky vidlice :rofl:
07.03.2010 - 18:11:01
00
ako pisal milan na BF (mlok to iste cital),FOX a tuneny epicon su vykonom porovnatelne,imidzom nie :) jednoducho FOX je FOX ;) ale s tym suvisi aj cena nahradnych dielov a servisu :P
ad speneny olej
Musí se uvolnit vstup do tlumiče a tlak i trochu oleje odpustit. Provede
se to bez rozebírání celé vidlice. Vyrtrhne se kolečko regulace
expanzního útlumu dole na pravé noze vidlice. Zústane tam trčet váleček
s vnitřním osazením na velký imbus. Vyšroubuje se a vyndá, tež se vezme
znovu to kolečko regulace expanzního útlumu, na kterém je malý imbus a
tímhle se vyšroubuje taková dlouhá tyčka (jehla regulace) tím se uvolní
vstup do tlumiče a uvolní tlak. Je možné upustit i trochu oleje. Ale
pozor, ne mnoho, nezamykal by lock v horní části zdvihu. ( max cca 4 ml)
Vše se smontuje zpďět a je opraveno.
07.03.2010 - 18:37:29
00
Na znacku kaslat .. dolezita je funkcnost a s tym suvisiace veci :y:
Napr. takto http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009050406
07.03.2010 - 19:19:33
00
Riešiť odvzdušnenie Epicona je blbosť - trvá to 10 minút...
07.03.2010 - 20:13:01
00
tu treba podoknut este jednu vec (okrem toho ze je to robota na max 10 minut aj to hovorim vela) ze aj ked je tlmic zavzdusneny tak vidlica chodi rovnako uzasne, zbadas to jedina tak ze ked vypustis vzduch tak ti vidlica nepojde na doraz ale zostane 2-3 cm vysunuta, prave kvoli spenenemu oleju. toto by som za tu sumu a chod naozaj neriesil. jasne kazdy by chcel mat na bicykli fox a xtr, ale nie kazdy je manazer a nie kazdy bude do konca zivota byvat u rodicov lebo minut rocny plat aby bol in.
07.03.2010 - 22:06:15
00
tu treba podoknut este jednu vec (okrem toho ze je to robota na max 10 minut aj to hovorim vela) ze aj ked je tlmic zavzdusneny tak vidlica chodi rovnako uzasne, zbadas to jedina tak ze ked vypustis vzduch tak ti vidlica nepojde na doraz ale zostane 2-3 cm vysunuta, prave kvoli spenenemu oleju. toto by som za tu sumu a chod naozaj neriesil. jasne kazdy by chcel mat na bicykli fox a xtr, ale nie kazdy je manazer a nie kazdy bude do konca zivota byvat u rodicov lebo minut rocny plat aby bol in.


No, nepovedal by som, že Epicon chodí úžasne aj keď má zavzdušnený tlmič :). To zavzdušnenie zvýši progresivitu a pripraví ťa o časť zdvihu. Takže namiesto 85mm (+25mm sag) využívaš možno 45mm. Samozrejme to nespozoruješ na nenáročnom teréne, ale daj si technickejší a strmí zjazd a hneď pocítiš rozdiel. Stačí aj rýchly prejazd po lesnom singli, únava rúk je úplne iná ....
08.03.2010 - 11:53:38
00
fluider - to je pravda, ale ako som už písal, je to otázka 10 minút, odvzdušniť to...
08.03.2010 - 14:00:34
00
To ja dobre viem. Ale reagoval som na Mnavaka, pretože on to napísal tak, ako keby ten zavzdušnený tlmič vôbec neprekážal resp. nemenil vlastnosti Epicona.
08.03.2010 - 15:15:41
00
tu treba podoknut este jednu vec (okrem toho ze je to robota na max 10 minut aj to hovorim vela) ze aj ked je tlmic zavzdusneny tak vidlica chodi rovnako uzasne, zbadas to jedina tak ze ked vypustis vzduch tak ti vidlica nepojde na doraz ale zostane 2-3 cm vysunuta, prave kvoli spenenemu oleju. toto by som za tu sumu a chod naozaj neriesil. jasne kazdy by chcel mat na bicykli fox a xtr, ale nie kazdy je manazer a nie kazdy bude do konca zivota byvat u rodicov lebo minut rocny plat aby bol in.

naco mas potom upravenu vidlicu, ked ty nezistis, ze posledne 2-3cm nechodi do zdvihu? ach jaj.

a s tym servisovanim tlmica vidlice priamo na vyjazde si robite srandu ze? ved to je nonsens :fubar:
08.03.2010 - 17:29:35
00
takže to je spôsobené spenením oleja alebo zavzdušnením tlmiča? Alebo som zas mimo a je to to ísté? Lebo to tu rôzne nazývate.
08.03.2010 - 18:10:56
00
Tlmič na Epicone je otvorený tzn. nachádza sa v ňom aj vzduch. No a vzduch speňuje olej v tlmiči, ako ked zatrepeš fľašu minerálky lebo okrem vody je v nej aj CO2. Otvorením tlmiča zospodu pravej nohy uvoľníš tlak vzduchu, ako keď minerálku pomaly otvoríš.
08.03.2010 - 19:20:12
00
milan ma vlastny tlmic,takze preto ;)
08.03.2010 - 20:43:45
00
mam 120 takze aj ked sa cez vyjadz tlmic speni tak zostava teoreticky 100, to ze nejde vidla na doraz je len dobre aj ked epicon nevie ist na doraz skoro nikdy
08.03.2010 - 21:11:43
00
keyboard_arrow_up