Ahojte, kamaratka ma popytala sa vas opytat :lol:

Chce vymenit svoj stary horsky za nieco nove, jej sa najviac pozdavaju trekkingove (otazka trekkingovy a crossovy je to iste?) biky co sa pohladu na teren tyka. Ale ma prudko obmedzeny rozpocet, cize nieco pod 300 eur, radsej blizsie k 200. Vedeli by ste nieco poradit z predajni, alebo nieco co by sa dalo z bazaru za taku cenu?
11.03.2010 - 16:25:30
00
V tejto kategorii by som poradil, nech behne do obchodu a vybere si nejaky ktory sa jej paci (designovo a farbou) a ma ho odskusany, sadne jej geometria...funkcne budu bicykle asi na rovnakej urovni...skor by som pozeral po pevnej vidilici, co usetri vahu (slecna to oceni)...
Z bazaru by sa nieco dalo, vacsinu by to malo mat minimalne -40% z novej ceny ale zavisi to stavu, rokov pouzivania...
Treking a cross bike je skoro to iste ale treking je cross ovesany nosicmi a pod.
11.03.2010 - 17:24:55
00
hups, takto jej to nemozem predostriet, lebo nabehne do teska a kupi prve co tam uvidi... ja by som to videla skor na ten bazar :D
12.03.2010 - 08:26:09
00
Z bazáru kupuj len s človekom ktorý vie reálne ohodnotiť stav bicykla, ináč sa veľmi ľahko ojekabátiš.
12.03.2010 - 08:47:30
00
okej, tak sme popozerali tie crossy.... tak mi aspon skuste poradit ktory vybrat z tych normalnejsich v tej cene
Ak by niekto mohol pozriet do Spaiz http://www.bicykle.eu/eshop/bicykle/krosove (tam su tak celkom pekne po hromade rozne znacky) a pozriet tie lacnejsie (predovsetkym tie od 200-250, pripadne aj tie co su za menej) a vybrat taky co by bol v tej cene nejak najlepsi...alebo aj dva,tri najrozumnejsie,nech si ma co vyskusat a zistit co jej najviac sedi, aby to nebola uplna troska bike ale zas aby nepreplatila 20 eur len na znacke ked komponenty na inom budu rovnake...chapete co tym chcem povedat :D
15.03.2010 - 11:54:52
00
chapeme, ale pri takom rozpocte je to vicmenej jedno, vsetko je na tej istej nizkej urovni, nejaka extra kvalita sa neda ocakavat....rozdiely su len kozmeticke...
v cene do 250:
http://www.bicykle.eu/eshop/bicykle/krosove/author/horizon-lest-09.html
http://www.bicykle.eu/eshop/bicykle/krosove/author/horizon-08.html
ajked author moc nemusim.... lesie tam tazko nieco
osobne by som este dosporil na trosku vyssiu triedu....
15.03.2010 - 12:51:19
00
zihadlo dakujem, ja na jej mieste by som tiez dosporila...lenze ako vravi ona, ved je to jedno hlavne ze pojde...
ja som kupovala bike minuly rok a tiez som chcela do 300e, no a mam bike za 375 :D
15.03.2010 - 16:26:30
00
z biku "hlavne nech to pojde" bude najvacsi nepriatel cloveka
15.03.2010 - 17:51:40
00
no ti budem rozpravat...moj prvy bike bol tiez tak kupovany, ze len aby sa mi pacil a stal co najmenej...je sice pravda, ze pri frekvencii mojho bicyklovania v tych casoch to asi stacilo...len potom som zacala bikovat castejsie a uz som citila ze je to na prd proste...tak som si zobrala novy...a teraz som v siedmom nebi ked bikujem... oproti tomu co to bolo predtym :D
16.03.2010 - 08:11:32
00
z biku "hlavne nech to pojde" bude najvacsi nepriatel cloveka



Tiež som mala taký (a nebola to žiadna šunka). Kúpila som na odporučenie, jazdený - s tým, že tú dobrú službu mi spraví. Kvalitný bol... ale ničím nepôsobivý, furt to nebolo ono, sporadicky som sa škaredo vyváľala a pôžitok z celého jazdenia bol tatam. :emo: Potom som si vybrala sama. A sme spokojní dvaja. Otec, ktorý dostal ako darček kvalitný, jazdený, o 7 kíl ľahší bajk ako mal :y: a ja som si kúpila svojho krásneho zázraka, ktorý je taký úžasný a krásny, že sa na ňom musím ísť vyvetrať, aj keby čo bolo... :lol:
16.03.2010 - 09:08:24
00
keyboard_arrow_up