...kedze sa tu vyjadruju same "odbornicky" v muzskom podani, skusim doplnit nazor inych zien... :lol: niektore baby z hygienickych dovodov predsa len naostro nejazdia, pouzivaju pod cyklogate napr. toto:
http://www.craft.se/products.html?tx_mdb_pi1%5Bview%5D=viewLVL3&tx_mdb_pi1%5Blvl1%5D=Craft&tx_mdb_pi1%5Blvl2%5D=Layer%25201&tx_mdb_pi1%5Bpageid%5D=134002710&tx_mdb_pi1%5Blvl3%5D=Cool

... a niektore baby uz nie su pubertiacky a nechcu nosti polodlhe "kapsace" a nosia napr. toto:
http://www.bethermo.cz/?p=productsMore&iProduct=117&sName=Cyklo-kalhoty-EVA-kratka-sukne-damska-BERKNER

podobne suknicky robil aj Craft, ale neviem momentalne najst link...
16.03.2010 - 09:45:48
00
...kedze sa tu vyjadruju same "odbornicky" v muzskom podani...


...vyzerám vari ako chlap...? :?: :shake:
16.03.2010 - 09:59:43
00
dufal som, ze prave ty sa nebudes citit byt oslovena... :tmi:
16.03.2010 - 10:14:07
00
diky diky za vyjadrenia

dudo: hmm... preco myslis ze len pubertiacky nosia kapsace? ja uz mam pubertu dostatocne vzdialenu, ale na bike by som urcite nezobrala suknu a hlavne nie svetlomodru :puke: ...to uz radsej tie "elastaky" Navyse s mojou postavou teda neviem neviem ake myslienky by chlapi vokol mali (aj pri sukni aj pri elastakoch)...asi nic pekne...tie kratasy aspon kus zakryju nedostatky.

zani: dik aj tebe za vysvetlenia... ja som doteraz jazdila v normalnom bavlnenom spodnom pradle a kratasoch co nemaju svy na partiach na ktorych sedim a aj ked neboli ziadne odreniny a podobne, ale predsa len by som radsej pohodlnejsie cyklogate hlavne z odvodom vlhkosti, lebo teda to ze som sa vratila domov premocena potom, to je pravda...
16.03.2010 - 10:31:39
00
Pouzivam muzske boxerky s cyklovlozkou Craft pod windstoperove zimne dlhe cyklogate, ktore su bez vlozky. Manzelka tak isto len v zenskom prevedeni.
www.craft.sk
16.03.2010 - 10:38:20
00
ach babulky, citate vy vobec, co kto pise? ;(

Zani sa ozve, ked si robim srandu z chlapov...

Kuritca sa citi byt nutena do skuniciek, ked napisem NIEKTORE BABY... ved ok, kup si kapsace, snazil som sa len prispiet dalsimi moznostami... prave tie suknicky zakryvaju drobne "nedostatky", co mnoho bajkeriek prave ocenia... nic viac, nic menej

... a k tym farbam, no existuje vpravo dole moznost vybrat si farbu... ale zas to bol len priklad, hm... :tmi:

neberte to forum a tie prispevky tak moc osobne, trosku nadhladu odporucam... (toto je zart) :lol:
16.03.2010 - 10:38:56
00
dufal som, ze prave ty sa nebudes citit byt oslovena... :tmi:


:) S tým sa vôbec netráp. Ale Ty si to tak krásne formuloval, že mi nedalo... :$ :bow:
16.03.2010 - 10:42:41
00
(toto je zart) :lol:


...sak aj môj bol... :angel: (veď keď si každé ráno poctivo oholím fúzy, nikto nič nepozná :devil: )

Neboj ;) slovo vzťahovačná nemám v slovníku, navyše - žena je predsa chlap ako ktorýkoľvek iný. :lol:


:f: :*
16.03.2010 - 10:50:26
00
... a niektore baby uz nie su pubertiacky a nechcu nosti polodlhe "kapsace" a nosia napr. toto:


ved praveze citam...niektore uz nie su pubertiacky a preto nenosia kapsace ale sukne...z toho mi vyplyva ze len pubertiacky nosia kapsace ...a o farbu az tak nejde, ale rozhodne ta svetlomodra co na mna vyskocila bola strasnaaa :D Ale to nie akoze to beriem v zlom, len proste... no nic, ostavam pri kratasoch a vnutornych elastakoch s vlozkou...to je pre mna proste naj riesenie...
16.03.2010 - 10:55:18
00
Neviem kto takú blbosť ako sukňa na bicykel vôbec mohol aj vymyslieť.Oblečenie má byť pohodlné a tieto módne výstrelky sú omyl.
A cyklogaťe sa nosia naostro bez rozdielu, žiadne spodné prádlo sa pod to nedáva.
16.03.2010 - 10:56:35
00
Cize nie vnutorka vlozka kratakov ale naviac elastaky ? To Ti v lete bude teploooo :tmi:
16.03.2010 - 10:57:07
00
Ináč Dudo, tie sukničky nie sú zlé. Pôvodne (pred asi dvoma rokmi) som uvažovala aj nad takouto alternatívou, ale zamietla som to z týchto dôvodov:

1. ako som už spomínala, nemám rada, keď sa mi na biku okolo tela niečo pľance. Netvrdím, že toto by sa pľantalo moc, ale...
2. jazdím pánske rámy. A keď som si pocitovo predstavila, ako jazdím niečo, čo by sa mohlo (ako klasická sukňa) niekde zachytávať a spôsobiť pád dole pusou...ja neviem... pripadám si aj v normálnych kraťasoch dosť žensky, nemám potrebu to dopĺňať takýmto doplnkom...a stále sa báť, že sa to "sukňovie" niekde zachytí a kvoli tomu tresnem.... :worried:

Ale viem si to predstaviť na dáme, ktorá jazdí na dámskom bicykli, môže to veľmi pekne vyzerať. :nod:
16.03.2010 - 10:57:50
00
Cize nie vnutorka vlozka kratakov ale naviac elastaky ? To Ti v lete bude teploooo :tmi:


nieee...iba kratasy a tu ich vnutornu vlozku (to su vlastne elastaky s antibakterial vlozkou, nie?)...tak som to myslela...
16.03.2010 - 11:04:49
00
to su vlastne elastaky s antibakterial vlozkou


presne tak, je to toto
16.03.2010 - 11:24:45
00
Jasne .. ale aj tak .. mne by v tom asi uz bolo teplo pri 25 stupnoch, a ked bude 35 :o :sweat:
16.03.2010 - 11:31:38
00
keyboard_arrow_up