sezona 2006
dopadla nad moje ocakavania 35% [ 17 ]
bezny rok cyklistu 16% [ 8 ]
nic moc...mohol som najazdit ovale viac 49% [ 24 ]
Celkový počet hlasov : 49
ja som si cez vikend dal nejakych 30Km-peso a v tatrach.dodnes mam taku svalovku ze nemozem ani dole schodami ist.co uz.iny pohyb.... :D
17.10.2006 - 15:24:57
00
ja som si cez vikend dal nejakych 30Km-peso a v tatrach.dodnes mam taku svalovku ze nemozem ani dole schodami ist.co uz.iny pohyb.... :D

Poznam ten pocit, ja som si dal v piatok vramci firemnej akcie v tatrach tiez taku mensiu turu (Solisko - Furkotska dolina - Bystre sedlo - Mlynicka dolina - Strbske pleso) a vcera na treningu som myslel, ze skapem, ze mi lytka odpadnu, skopu ma do kocky a odidu an pivo :twisted: ... toz, iny druh pohybu veru to je ... ale obcas treba aj to, tatry za to stoja :oops: 8)
17.10.2006 - 16:26:21
00
Akurat ma Belgicania pozvali v piatok na bike akciu,ziadna sutaz,iba taky hromadny beneficny mountain biking na 20-30-40km,tak chceme ist tu styridsiatku,to bude pekny koniec sezony. 8) Prvy krat taka hromadnejsia akcia,tak trosku preverim moje schopnosti aj mojho noveho biku :oops: Potom poslem nejake fotky :wink:


Len im daj,co sa do nich zmesti !!! :twisted: Nech vidia,ze u nas poriadnych chlapov chovame. :mrgreen:
...a prijemny vyjazdik prajem.

to PaliG : dik za podporu :D
17.10.2006 - 16:30:31
00

Len im daj,co sa do nich zmesti !!! :twisted: Nech vidia,ze u nas poriadnych chlapov chovame. :mrgreen:
...a prijemny vyjazdik prajem.

diky,dufam,ze bude vsetko ok a na prvykrat nemusim zase vyhrat,ale posledny nebudem,slubujem
:wink:
17.10.2006 - 17:13:32
00
ja som si cez vikend dal nejakych 30Km-peso a v tatrach.dodnes mam taku svalovku ze nemozem ani dole schodami ist.co uz.iny pohyb.... :D

Poznam ten pocit, ja som si dal v piatok vramci firemnej akcie v tatrach tiez taku mensiu turu (Solisko - Furkotska dolina - Bystre sedlo - Mlynicka dolina - Strbske pleso) a vcera na treningu som myslel, ze skapem, ze mi lytka odpadnu, skopu ma do kocky a odidu an pivo :twisted: ... toz, iny druh pohybu veru to je ... ale obcas treba aj to, tatry za to stoja :oops: 8)


len ma zaujima ci bola v sedle taka cakacka ako v auguste ked som bol ja
17.10.2006 - 21:50:58
00
2 vladol v sedle to bolo absolutne v pohode, dokopy sme stretli mozno 20 ludi co nepatrili k nasej tlupe ... cize absolutna pohodicka ... 8)
18.10.2006 - 09:47:06
00
2 vladol v sedle to bolo absolutne v pohode, dokopy sme stretli mozno 20 ludi co nepatrili k nasej tlupe ... cize absolutna pohodicka ... 8)


prazdne tatry...to musi byt super... :wink:
20.10.2006 - 16:08:42
00
Tak som sa tu dostal az teraz...po tom maratone v Belgicku,na to ze to bola moja prva akcia,tak celkom v poho...Vecer ked sa dostanem k PC,tak budu aj nejake fotky 8) Celkovo trat bola znacena zltymi sipkami-asi 20cm velkymi,co bolo niekedy dost lahko prehladnutelne a tak sa stalo,ze som sa par krat ocitol s ostatnymi Belgickymi bikermi mimo trate a museli sme sa vraciat a hladat odbocku,nebola to sice sutaz,ale nepotesi to.Trat bola viac menej po rovine cez lesne cesty a cesticky,takze ziadne stupaciky a prevysenia,ale zato pieskovych ciest som si celkom uzil,kde museli zosadat aj dobry jazdci(pokial uz nespadli) :) Inac super,taketo akcie sa tu robia kazdy tyzden v nedelu po celom Belgicku,tak sa da vyskusat kadeco,pokukat a tak.Takze vecer slubene fotky :wink:
23.10.2006 - 10:36:54
00
No ja som mal teda velke ocakavania. Chcel som prebikovat Velku Fatru a Kremnicke vrchy, ale nejak nevydalo. Ale do tych kremnickych som sa aspon pozrel, je tam krasne a kvantum moznosti.
Na druhej strane splnil som si jeden ciel a sen ist na biku na Chatu pod Chlebom cize to vyslo.
Ocakaval som ze najazdim viac kilometrov. Zistil som ze to nie je take jednoduche najazdit aj tych 6 000 km, ale kedze som zamestnany toho casu a chuti nebolo az tak vela ale vzdy ked som mohol tak som jazdil a zo svojou sezonou som spokojny.
Nasiel som super bike partakov a to je to co som od tejto sezony chcel najviac takze super. Do zbikovania.
28.10.2006 - 13:45:07
00
mmmmmmmmmmm Dneska som si prenadherne zajazdil :D Ta jesen je uplne uzasna.Farebne stromy...oranzove slniecko,no nadhera.Normalne som vykrikoval od radosti pri zjazdoch :mrgreen: Kazdu chvilu som si zastal a kochal sa vyhladmi.Mnam...to len na margo toho,ze sezona este stale trvaaaaaaaaaa 8)
28.10.2006 - 20:01:47
00
no ja dufam,ze tych 15 stupnov sa udrzi do vánoc a potomuz len oteplovat tak ako v espani.
28.10.2006 - 23:03:45
00
no ja dufam,ze tych 15 stupnov sa udrzi do vánoc a potomuz len oteplovat tak ako v espani.

Myslis? Kosice pondelok na obed okolo nuly a severny vietor 40 km/hod. "Panove drzte si kloboucky. Jedeme z kopecka."

Prílohy:

pocasie.jpg
pocasie.jpg 69.96 KiB thumb_up0thumb_down

28.10.2006 - 23:32:39
00
ja som si kupil bike 05-09-2006,presne ked sa vycasilo a 7 tyzdnov nesprchlo:)...najazdil som zatial 800km a teraz,ked zacalo prsat,tak si musim kupit blatniky...neviem co setci mate proti dazdu,sak to je ok...aj teraz som dosiel z vonka,vietor asi 60km/h,prsi,ale vtedy sa bikuje najlepsie...zadne deti neotravuju na pesej zone...a na zimu sa tesim najviac:) to budu hodiny v snehu....
05.11.2006 - 17:50:41
00
keyboard_arrow_up