Ondrej, aj tak še to dá :D
Robo, veď mi zima bola len keď som fotku videl :sun:
., čo najstastnejsi chlapcek roka 2010, sprav fotku roka :rofl: keď už planuješ tak cestovať a natrafiš jak Sagan trenuje, vyfoť ho u speťaku :rofl: šak to by ši bul jaky šef :D predaš fotku a maš :cash: :D
21.03.2010 - 16:20:21
00
idem hore.............
23.03.2010 - 08:35:21
00
postaviť na kavej ? :)
23.03.2010 - 10:07:00
00
mozes ty tu pisat ked ja uz davno na ceste :lol: ta rano fajna kosa bula :@ ,mraz vsetko biele ani sa mi velmi nechcelo,ale po par km som nabral prevadzkovu teplotu :rofl: palota mi dala zabrat :devil: pl strana mokra nanosy skvary aj ma fajne ospliechalo.isiel som do komancze tam otocka a domov,este som zabehol navstivit sparcusa a len tak medzi recou som hodil,ze pod niekam pojadzit..on,ze ok.ani som to necakal,ale bol som rad :rock: sme dohodli jazdu do madarska ked nasporia :party: pohraval som sa s myslienkou smer snina,ale pred svetlicami sa obloha zatiahla a bolo vyriesene :D islo sa cez rokytov domov,tych 50km navyse by ma asi dorazilo stejne som tahal proti vetru ktory mi uz riadne lezie na nervy :punch: auto za mnou dva metre a ja ho nepocujem,videl som ho v spetaku.mp3 na plne pecky a malo co pocut.lecim dolu kopcom a treba krucic bo ostanem stac ta nedozere ce ?!za rokytovom par kvapiek na mna padlo :rain: aby som nezaspal asi a keby na mna aj z vedra liali ta mi uz bolo jedno :angel: domov a rovno do vane horuci cajik :coffee: onicom take vyjazdy,ale zachvilu zabudnem,vychladnem :D a budze ok zas.chce to este viac slnka :sun: smajlov do bludu lem neznam ktory naco :headbang: aj zajtra ma byt pekne..az do piatku ta uvidzim mozno tota snina :handshake:

Prílohy:

aj nasa starina este zamrznuta....JPG
aj nasa starina este zamrznuta....JPG 480.36 KiB thumb_up0thumb_down

komancza.JPG
komancza.JPG 358.52 KiB thumb_up0thumb_down

kukucka.tu byva keby ho niekto hladal...JPG
kukucka.tu byva keby ho niekto hladal...JPG 299.86 KiB thumb_up0thumb_down

ma odprevadil az do cabaloviec,dalej nesiel bo tam pes!!.JPG
ma odprevadil az do cabaloviec,dalej nesiel bo tam pes!!.JPG 409.44 KiB thumb_up0thumb_down

medveda som nestretol...nastastie.JPG
medveda som nestretol...nastastie.JPG 384.5 KiB thumb_up0thumb_down

medzi svetlicami a zbojmym.JPG
medzi svetlicami a zbojmym.JPG 368.86 KiB thumb_up0thumb_down

radoszyce.JPG
radoszyce.JPG 348.11 KiB thumb_up0thumb_down

serpentyty na PL strane.JPG
serpentyty na PL strane.JPG 395.76 KiB thumb_up0thumb_down

stupacik na hranicu do SK.JPG
stupacik na hranicu do SK.JPG 372.84 KiB thumb_up0thumb_down

zjazd do paloty.JPG
zjazd do paloty.JPG 342.6 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2010 - 15:51:34
00
Fajne boloo :) ale ešte nieje na to celkom počasičko .. ale už doraz bude :sun: ..... dik za horalku :D .... boli tam psy ? :rofl: :rofl: aj ja už :coffee: čajikujem :lol: :handshake:
23.03.2010 - 16:01:53
00
serus Peťo :hai: sami vtip tu citam :lol: ..kde si sa vybral na sever keď tam ešte zima? Fotky šumne, som si pri každej spomenul na leto lebo sme na všetkých tých miestach (okrem Stariny) boli 8) Tak ste si zajazdili, ja musim vydržať do veľkonočných sviatkov aby som sa dostal na bike |( Hej a tie psy za Čabalovcami boli??, mňa to tiež zaujíma lebo na nich mám alergiu :envy:
23.03.2010 - 16:06:42
00
Tie psy su v pohode, len treba ist rychlejsie a dopredu si zaradit tazsi prevod :), pre istotu :lol:
23.03.2010 - 16:22:19
00
iba jeden tam na luke lezal pri ciganke :lol: doslova.ona na zemi nic ziadna deka a on vedla,taky cierny.zdvihol sa trochu pobrechal,ale nebezal.tiez uz asi nato kasle :P druheho som nevidel.
23.03.2010 - 16:24:28
00
Chlopi tote serpentíny barz chutne vypatrajú :inlove: :rofl:
A Domino a vlastne i Jaro: máte po chlebe, bo znam kdze byvace :lol: :P
23.03.2010 - 21:36:26
00
Mao tak to hej, koncom leta keď sme sa vracali zo Snina tour, tak nám po ceste išli oproti 3 cigánske psy aj s majiteľmi tak som mal dosť :tmi: ...nevedeli sme čo robiť a po takej ceste sme boli už aj unavení a na naháňačku s nimi sme nemali chuť, no kým sme vymýšľali čo robiť tak tie psy našťastie odbehli na lúku a tam sa naháňali tak sme to využili, aj tak sa za nami jeden rozbehol :fubar:
Armstrong181 no Bodka nás prezradil :lol: a tie serpentíny sú fakt :y:, hlavne z hranice do Poľška, mal by si prísť vyskúšať, najbližšie ti pošlem video čo som tam točil mobilom pri 40-50 km rýchlosti :angel:

Inak, cez veľkonočné sviatky keď budeme (študenti) dlhšie doma by sme mohli niečo spolu podniknúť na zahájenie sezóny hmm? Keď bude dobré počasie samozrejme 8)
23.03.2010 - 22:44:49
00
Bluebiker to už všetko obkecal, takže len súhlasim :rofl: a na zahajenie sezóny sa teším ;)
24.03.2010 - 10:08:10
00
dnes runina cez prislop tam a naspat cez ruske ktore ani nebolo v plane :@ islo sa mi uz lepsie ako vcera.najviac sa mi pacil posledny 3km usek pred runinou,novy asfalt po stranach ihlicnate lesy vona paradna 8) ako v tatrach..slnko svietilo parada,ale natrafil som na tu smerovku,ze ruske 7km a bolo rozhodnute :devil: mokrota blato jarky tade tecu LKT tu stromy taha tatrovka nalozena sa tade ruti,ale ja nie,musel som sa tam trepat :wasntme: prvy km ok po vode blate dalej uz lad a sneh druhy km este ako tak kluckovanie :angel: pozeram nieco sa v dialke pohlo idem blizsie nejaky velky zadok :lol: hovorim si krava to nebude este blizsie a tu obrovsky jelenisko taham fotak ale zmizol mi tak nic fotak naspat tu vyskocil rovno do sredu cesty dalsi len cvaknut ale kym mi naskoci ta si musim este vypocut tu slecnu co mi v nom po anglicky cosi trepe :makeup: uz chcem cvaknut tu sa vyruti skoda120 bez znacky tak skace prec a za nim este treti.idem dalej zopar srniek potom liska dalej uz kopa snehu je makky zabaram sa a neda sa tak musim tlacit.tak si zanadavam fajne naspat sa vracat velmi sa mi nachce..bol som v polovici aspon som si to myslel.hore kde slnko uz cisto bez snehu ale zas hrba kamena ci konarov na ceste.dokonca na jedno mieste tak pieklo slnko ze kolesa sa do asfaltu zabarali.a zase sneh tak dookola.hore ma chytila hliadka kontrola OP+vystraha:davajte si pozor na medvede :hug: hm to by ma zaujimalo ako sa ten pozor dava,ved ked ta stretne uz nic nenarobis iba ze mu ponuknem horalku :pizza: trebalo mi to pocut :whew: iba co som znervoznel brzdy mokre nebrzili nic prehadzovacka prave na tych najvacsich prevodoch zacala prerusovane piskat :music: hovorim si radsej potlacim takto ho akurat skor prilakam :tmi: na jednej krizovatke som sa nevedel rozhodnut ze kade tak som riskol a dobre :P domov nic zvlaste auta vietor :envy: dam ten zeleny :D nech mam pekne :rofl: dost dobre bolo az nato ze sam :f: dvom sa lepsie uteka :lol:

Prílohy:

aj tu ok.JPG
aj tu ok.JPG 482.39 KiB thumb_up0thumb_down

bez sance iba tlacit.JPG
bez sance iba tlacit.JPG 402.6 KiB thumb_up0thumb_down

brezy ohnute az k zemi,topole polamane vsade po ceste az k runine.JPG
brezy ohnute az k zemi,topole polamane vsade po ceste az k runine.JPG 366.86 KiB thumb_up0thumb_down

korculovat by som sa sem uz nesiel...dve kacice..JPG
korculovat by som sa sem uz nesiel...dve kacice..JPG 324.93 KiB thumb_up0thumb_down

pred ruskym.JPG
pred ruskym.JPG 425.89 KiB thumb_up0thumb_down

runina.JPG
runina.JPG 446.66 KiB thumb_up0thumb_down

serpentiny druha strana stariny.JPG
serpentiny druha strana stariny.JPG 312.23 KiB thumb_up0thumb_down

smer ruske .tu este ok.JPG
smer ruske .tu este ok.JPG 449.13 KiB thumb_up0thumb_down

sneh uz nikde iba v kopcoch mozno by sa dalo uz PL.JPG
sneh uz nikde iba v kopcoch mozno by sa dalo uz PL.JPG 330.38 KiB thumb_up0thumb_down

stupak starina.JPG
stupak starina.JPG 377.56 KiB thumb_up0thumb_down

24.03.2010 - 16:42:09
00
zvysok...takze poznam dalsiu cestu ak by bol zaujem mozem ho tade povodit :party:

Prílohy:

tak som sa rozhodol...ze naspat cez ruske.JPG
tak som sa rozhodol...ze naspat cez ruske.JPG 468.19 KiB thumb_up0thumb_down

tu to uz poznam,odlahlo mi ze som nezabludil.JPG
tu to uz poznam,odlahlo mi ze som nezabludil.JPG 629.49 KiB thumb_up0thumb_down

tu uz psychiatria...iba tlacit  a este ma aj vymakli a OP som musel ukazat.JPG
tu uz psychiatria...iba tlacit a este ma aj vymakli a OP som musel ukazat.JPG 462.99 KiB thumb_up0thumb_down

uz nedaleko...aspon som si to myslel.JPG
uz nedaleko...aspon som si to myslel.JPG 494.6 KiB thumb_up0thumb_down

zaby mi skakali po ceste problem nejaku sfotit!.JPG
zaby mi skakali po ceste problem nejaku sfotit!.JPG 474.89 KiB thumb_up0thumb_down

24.03.2010 - 16:46:06
00
. ja šikam z tych tvojich prispevkoch :rofl: inač kedz pridzeš na to jak še dava pozor :hug: , daj znac :rofl: :rofl: dneska som vyšol kus do terenu, prišol som jak makovnik, fotky nemam bo z mobilu mi zabavil pamäťovku bluebiker a foťak nebudzem vlačic.
... idzem vyšudric cirigeľ :inlove:
24.03.2010 - 17:14:15
00
Pekne :rofl: a si ma nakazil so smajlíkmi :headbang: :rofl:
24.03.2010 - 17:48:06
00
keyboard_arrow_up