cestný cyklomaratón ZEMPLINTOUR 2010

08.05.2010
Cestný maratón
Vinné Jazero, Obec Vinné ,Michalovce (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikeri (3)
pozyvame vsetkych 8.5.2010 vinne jazero-vinne ...v nadhernom prostredi zemplinskej siravy a vihorlatskych vrchov....

http://www.zemplintour.webnode.sk

Prílohy:

plagat2_upravený-1.jpg
plagat2_upravený-1.jpg 335.76 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil cippolo dňa 02.04.2010 - 08:32:37, celkovo upravené 1 krát.

16.03.2010 - 08:35:28
00
V pripade potreby, možem pomôcť pri organizácií.
16.03.2010 - 09:41:34
00
Nech je uspesny I. rocnik a nech je na dalsich stale viac a viac ucastnikov.
16.03.2010 - 11:31:43
00
Pekne, skoda, ze to tam vojaci zavreli a ta asfaltka z Porubky na Vinne je v stave v akom je ... pamatam si ked bola nova ... to bola krasa :inlove:
16.03.2010 - 11:49:01
00
Preco nemate start a ciel na jednom mieste?V tom vidim trosku problem pretoze akniekto pride na pretek sam tak mu potom nema kto preparkovat auto do ciela:(
24.03.2010 - 09:37:12
00
Ked pozries mapku, tak spojnica medzi start a cielom je asfaltka, kedysi paradna (ako som pisal), dlhe tiahle stupanie, dnes je zatvorena, rozbita. A hlavne zavreta je kvoli vojenskemu priestoru :( .. ale mozno sa da prejst na ziletke, neviem uz, mozno by stalo za uvahu skusit vybavit povolenie.
Sorry, ze vam do toho rypem :)
24.03.2010 - 09:42:40
00
Prejsť sa dá v pohode, minulý rok som tam bol na tréningu. Ale aj tak trochu od veci, že cieľ je v lese ďaleko od civilizácie. Mohol byť niekde na námestí v Humennom, alebo Michalovciach, aby to bolo zaujímavé aj pre divákov.
A druhá vec, cena štartovného 12eur a neskôr 15??? Skoro ako na Tatry tour. Žeby aj také ceny boli a úroveň?
24.03.2010 - 10:05:41
00
Preco nemate start a ciel na jednom mieste?V tom vidim trosku problem pretoze akniekto pride na pretek sam tak mu potom nema kto preparkovat auto do ciela:(
24.03.2010 - 12:54:33
00
rad by som odpovedal na otazku preco nieje ciel na inom mieste :

na prvom mieste je bezpecnost,cesta je uzavreta a povolenie na prejazd mame vybavene iba my
v michalovciach nie je lokalita ktora by bola krajsia na usporiadanie takej akcie ,na namesti sa to neda a v okoli to je to iste a hlavne nebezpecnejsie .
co sa tyka divakov : slovensko nie je cyklisticka krajina,neprisli by ani na namestie ,samy sme toho svedkami ci an maratone v Sabinove,Jarna klasika ,Tatry Tour....vsetkych divakov vedsinou tvori doprovod pretekarov ....

inak ak bude pekne pocasie na vinnom je viac ludi ako v meste ,v ten isty den sa tam konaju aj rybarske preteky tak mozno bzudeme samy prekvapeny kolko ludi sa pride pozriet .

startovne:
cena: v cene 12 eur je obed,napoj,obcertvovacka ,tratovka a tricko,ak nebude tricko cena pada na 9eur.

ak vie niekto v dnesnej dobe maraton lacnejsie hlavne prvy rocnik ked ste pre sponzorov velkom neznamov a neistov investiciou tak nech mi poradi ako,kje to amraton pre vychodniarov ...odpadaju vysoke naklady na dopravu a ubytovanie ...a hlavne cestovanie .


inak ta cesta nie je vojensky priestor,je to presna hranica medzi vojenskymi a statnimy lesmi.


rad zodpoviem vase pripadne otazky.
24.03.2010 - 13:06:37
00
Niekto sa nabali na tom startovnom, tiez si myslim, ze trosku vela to je.. Ked sa mylim, opravte ma.
24.03.2010 - 21:43:38
00
cippolo: ano, mas pravdu ... pardon za mystifikaciu :D .. len zakaz vjazdu tam je. Vinne jazero je dobre miesto :y: , mat cestak a cas, tak sa zucastnim. Sice .. cestak aj mam :lol:
24.03.2010 - 22:31:03
00
Niekto sa nabali na tom startovnom, tiez si myslim, ze trosku vela to je.. Ked sa mylim, opravte ma.


Však keď sa ti nepáči nechoď tam a je to vybavené. Ja som rád, že niekto niečo aj robí a nie len kecá a teoretizuje.
25.03.2010 - 07:30:44
00
Niekto sa nabali na tom startovnom, tiez si myslim, ze trosku vela to je.. Ked sa mylim, opravte ma.


kecy, kecy, kecy...a závisť ;)
25.03.2010 - 08:25:20
00
15e je nabalenie sa na startovnom? prepac, nezijeme uz pred rokom ´89...ak sa ti to zda prehnane vela, nech sa paci, vyskusaj si zorganizovat take podujatie a potom sa mozeme o tom pobavit dalej

btw...nech si organizator zarobi na kazdom takomto podujati, su to tiez tazko zarobene peniaze za ktore kazdy ponuka urcitu protihodnotu
25.03.2010 - 08:56:55
00
ak si niekto skusi dnes spravit pretek a hlavne prvy rok ked ste pre sponzorov velkov neznamou za 3 eura...na jarnej klasike pytaju 15 a po termine 20 ...pride 240 ludi a nikto nefrfle...kazdy spokojny...po trati som bufet ani nevidel ale mozno naozaj niekde bol...
nechcem aby sme dopadli ako na ostatnych maratonoch ked pocitaju s bufetom iba pre prvych 20 ludi a potom smola ...uz je iba cista voda ...aj ked je to iba 107 km ...kazdy kto si to skusi povie ze bohate staci 3,5 hodinky a mozno aj viac.



je to maraton pre vychodniarov ,pre nas ...na zapade je pretekov habadej kazdy vikend nieco,nejake preteky...najradsej by som bol ak by som zohnal este viac sponzorov a startovne by bolo zadara ale aj vtedy by sa urcite niekto nasiel a mudroval,je to prvy akcia na zempline tohto druhu a ani my sa nevyhneme porodnym bolestiam ale chceme z toho mat tradiciu a iba prax nam ukaze a vasa ucast co a ako mame zmenit aby to bolo kazdy rok lepsie a lepsie.


za podporu a pochopenie a vasu ucast dakujem....Maksim Jozef
25.03.2010 - 09:35:33
00
keyboard_arrow_up