Kdo sa to teší?...........Priemer bude okolo 40km/h.......vetrík bude pofukovať............
Normálny open pretek,žiadna turistika....:)

tak to chcem vidiet uvodne cestne preteky 118km trat a priemer hned 40km/h.....mozno ak bude dobry balik inac to odhadujem na 38km/h....
25.03.2010 - 18:21:07
00
áno,vravel som,že to sledujem ;) ,o tom DH tiež viem keďže jazdím aj to,o Remate tiež,mám ešte aj voláke videá z Dual Slalomu...
o situácií aká je,to je na dlho :drunk:
došlo mi že to je pre cestárov,čo je mimo mňa,ja som chcel tým prvým len povedať to,že hoci aktívne bikujem cca. 5 rokov,ten pretek a ani tento som proste nejako nezaregistroval(ktovie prečo?,nevedelo o ňom ani niekoľko mojích známych,čo nepoužívajú bike len po rožky do Jednoty...) ;)
hm,tak asi budeme fakt len tí jaskynní mužíci,bez kontaktu s vonkajším svetom :D

Všetci dnes riešia propagáciu prostredníctvom internetu a na propagáciu pre bežných ludí a priaznivcov ktorí by sa išli pozrieť sa často ani nemyslí. Nie každý má net a je zaregistrovaný v rôznych skupinách.
Správny postreh.
Prievidzký maratón má nastarosť Stejskal team, ale na Pravenec už máme vo výrobe velké banery 3m x 120 a tak isto to pôjde do okresných novín a do časopisu cyklomag. Plagáty maratóny -kalendár CMS som ešte nedostal, mal som zopár a tie som rozdal aj z kolegami z CMS v Brne na výstave kde sme robili prezentáciu maratónov .
25.03.2010 - 18:27:39
00
Najväčšie hviezdy budú chýbať ! Polievka, Barényi ,Haring, atd.


trosku to nechapem...to Vas este stale v PD nepreslo ze "elitaci" nemozu startovat? ja stale nechapem preco? pamatam si palina polievku ako som sa s nim pred rokmi nahanal o umiestnenie na maratone v Pravenci a nesmierne mu dozicim to jeho miesto kde to odvtedy dotiahol :y: ...to mi pripada akoby kazdy kto svojou huzevnatostou vystupi z radu a ak sa chce niekde pohnut, tak si vybavi licenciu elite uz na takychto pretekoch nie je vitany...ja osobne som za to aby tam mohli startovat vsetci elitaci, nech pride aj Cancellara :) ...ved len to dokaze posunut takuto cyklistiku o krok dopredu

CT13...ak bude normalne pocasie, tak myslim ze priemer 40 a viac bude v pohode. ak vsak bude fukat tak ako dnes tak mozno sa dostaneme aj k cislu 35 :) ...mozno
25.03.2010 - 19:57:20
00
Eliťáci môžu štartovať!..............Je to open závod..........Milanko Baranko samozrejme môže závodiť,ale má SP v MTB,tak nepríde...Môže každý,tak tu nepíšte voloviny..........!
25.03.2010 - 20:40:24
00
tak ja uz od zaciatku od vacsini prievidzancov pocuvam ze ti co maju licenciu elite, tak ti ze NIE...tak kde je pravda? alebo som uz ja uplny *****? :^)
25.03.2010 - 22:01:16
00
Dolezite je to co je v propoziciach a tam sa nic take nepise.Matt nie si uplny....:).Hovorilo sa to v PD,ale hovori sa vselico.......
Napokon kdo ma u nas elitacku licenciu?.....je to len jeden team dukla TN a ti maratony nejazdia.....
Ostatny su vsetci muzi B....aj tie dve hviezdy.............
26.03.2010 - 07:17:15
00
Dolezite je to co je v propoziciach a tam sa nic take nepise.Matt nie si uplny....:).Hovorilo sa to v PD,ale hovori sa vselico.......
Napokon kdo ma u nas elitacku licenciu?.....je to len jeden team dukla TN a ti maratony nejazdia.....
Ostatny su vsetci muzi B....aj tie dve hviezdy.............


No propozície : píše sa muži . Bolo mi povedané zo strany poriadatela že elite neštartuje. Štartuje M2 = hobby a CPV.
môj názor je súhlasný s tým že nech štartuje aj Contador !
26.03.2010 - 07:58:36
00
Po viacerích vymenených emailoch štartujú v PD aj pretekári z Polska ! Škoda že janči nekomunikuje cez internet, ale väčšinou po tel. a poštou. Braník stejskal to trochu zachraňuje.
29.03.2010 - 12:45:22
00
Ja som si myslel,že to bude nejaký pohodový výlet na zahájenie sezony. \o/
No vidím,že sa chystáte na riadny pretek a la TdF :lol: A ešte k tomu aj s medzinárodnou účasťou. :cash: :D
29.03.2010 - 15:01:30
00
Že by si domáci urobili z toho majstrovstvá okresu PD,ako na Martinskom maratóne?...:)
29.03.2010 - 19:46:16
00
Keďže nikde nič na ceste nieje, vypadá to na slušnú účasť. už len veriť že nezaprší !
14.04.2010 - 21:30:59
00
guys,
my slovak is poor, so i write in english.
can anybody tell me whether race was cancelled or postponed for another day?
16.04.2010 - 16:09:36
00
race is 18.4..........
16.04.2010 - 19:28:16
00
uz sa to blizi ....
16.04.2010 - 23:35:44
00
no veru...a ako pozeram predpoved pocasia, tak poslednych 25km sa asi pod 50kmh nepojde :)
16.04.2010 - 23:56:46
00
keyboard_arrow_up