cestný cyklomaratón ZEMPLINTOUR 2010

08.05.2010
Cestný maratón
Vinné Jazero, Obec Vinné ,Michalovce (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikeri (3)
Budú na ceste namaľované šípky? A ako budú zabezpečené križovatky?
27.03.2010 - 15:53:16
00
Toto si nenecham ujst nemame to daleko ani kosicania ....super
27.03.2010 - 17:39:46
00
znacenie trasy bude na najvyssej moznej urovni,problemove krizovatky budu zabezpecene pre prvu skupinu ...problemova je iba jedna a to na 97 km ,ale budeme sa snazit aby bolo vsetko v poriadku,konec koncom kazdy musime dodrziavat a riadit sa v prvom rade predpismi cestenej premavky,toto nie je majstrak sveta aby sa prechadzalo do protismeru a to by si mal kazdy uvedomit je to cyklomaraton a podla toho sa aj spravat na ceste .

tak isto budu oznacene aj nebezpecne useky,jamy na ceste ,HP a bufet ...

vsetko standartne ako na inych pretekoch.
28.03.2010 - 09:05:26
00
Skoda ze vacsina cyklomaratonov konci v tak prudkych kopcoch.
01.04.2010 - 16:24:19
00
to ano ale na trati budes mat dostatok casu anto aby si ukazal aj svoje temparskeschopnosti ak niesi vrchar ...zaverecny kopec ma 1,5 km a poslednych 300m je velmi zaujimavych ....tak envesaj hlavu :muscle:
01.04.2010 - 16:43:29
00
Tonito pozri cyklomaraton sered tam mas v klesani finis.....
01.04.2010 - 19:48:59
00
Chcem sa opytat ak by som chcel si prejst tu trat v blizkej dobe este pred pretekom je niejak znacena alebo s mapkou v ruke????
01.04.2010 - 19:50:29
00
trat este nie je znacena ,38 dni pred startom je este troska skoro ,ale staci ak chces tak di dam sprievodcu ,alebo si vezmes mapku,nemas kde zabludit :)

inak ta sered...zeby bol ciel dole kopcom ???
nic som tam take nevidel a co sa dialo po pretekoch ...to radsej ani nekomentujem ,trepeme sa z yvchodu a skonci sa to fiaskom....!
02.04.2010 - 08:24:30
00
Tak ako ste uz pripraveny ? posledne pripravy finisuju a mame pre vas novynku a tou budu startovne cisla ktore sa budu na dresy lepit a nie pripinat takze si konecne nese krasne dresy ktore nestoja malo penazi nepredierujeme od pripinacie a co sa tyka drziana na drese ziaden strach drzi to ozaj dobre ....

Tak len trenujte termin sa blizi a casu je tak akurat :clap:
11.04.2010 - 18:32:46
00
Len aby si ich potom dal dolu ked to tak dobre drží. :lol: :@ :rofl:
11.04.2010 - 18:51:16
00
v pohode...
11.04.2010 - 20:36:20
00
cippolo, nechcem ti do toho kecat, ale radsej nekric hop, kym nepreskocis...myslim tym aby sa aj Vam nestala nejaka nepredvidatelna neprijemnost ked sa Vam tam budu trepat ludia aj zo zapadu :) ...viem o com hovorim, v minulosti som uz zopar cyklo akcii organizoval a vzdy sa naslo nieco co sa pokaslalo aj ked sme si mysleli ze sme na vsetko 100% pripraveni

btw, co take hrozna sa stalo v Seredi? ze sa posahali vysledky? a co? bol to majstrak sveta alebo co? :) ...alebo mas na mysli to ze niektori mali v obalke za umiestnenie namiesto 10€ len 5? :rofl:
11.04.2010 - 21:52:05
00
To ze sa nieco pokasle tak to mi je jasne ,pretekam uz 16 rokov a stale sa nieco pokaslalo :D


No ak pride niekto zo zapadu tak budeme len radi ,vieme im ponuknut to co sa vidi iba na vychode a nikde inde ;)

po pretekoch after party,grilovacka ....a dalej nemusim komentovat

Bol si v seredi ??? ak nie tak vysvetlim ..ak ano tak si bol asi slepi a vobec neslo o peniaze,teda vlastne ano ale vo vrecku niekoho ineho ako v obalke pre pretekarov. :headbang:
12.04.2010 - 09:29:42
00
... problemove krizovatky budu zabezpecene pre prvu skupinu ...

Tak týmto si to zabil!!!
Niektorí tu chodíme do Rakúska a to najmä pre zabezpečenie ich cestných maratónov. Napríklad na križovatkách stoja policajti (na kruháčoch a pri výjazdoch z vedľajšej na hlavnú) alebo výrazne označení regulovčíci (na križovatkách keď sa ide po hlavnej a vedľajšia je frekventovaná alebo sa odbočuje z hlavnej na vedľajšiu, na nebezpečných miestach a pod.) od prvého až po Schlusswagen (zberák). Nepotrebujem mať uzatvorenú cestu a jazdiť v protismere, ale trochu tej bezpečnosti, aspoň na križovatkách, si zaslúžim. Veď aj ja platím štartovné, rovnaké ako ten v prvej skupine, hoci pôjdem pred zberákom.

Ale inak držím palce, nech vám to dobre dopadne a nech pokračujete v organizácii aj v ďalších rokoch. Cyklomaratónov pre verejnosť (nie pretekov pre hobíkov) by sme na Slovensku potrebovali čo najviac. A to si ujasnite, čo chcete robiť - preteky pre hobíkov alebo cyklomaratón. Je v tom rozdiel.
12.04.2010 - 18:54:23
00
Ja v rakusku pracujem...tak mi nemusis rozpravat ako to tu je vsetko zabespecene ...
porovnavat rakusko a slovensko to sa neda ,jednoducho to nejde ....vo vsetkych smeroch,nebudem to tu rozpisavat.
Prva skupina bude mat pre sebou auto takze ti nemusim pisat ze to budu mat podstatne jednoduchsie ako ostatny,neda sa aby kazdy mal doprovod ale pri kazdej vedsej skupine bude sprievodny motorkar .

Neviem ake maratony v rakusku jazdis ,alebo ake jazdis na slovensku ale nerobim nic ine co by sa nerobilo niekde inde...kazdy pretekar si musi uvedomit ze startuje na vlastne nebezpecie a riadi sa pravidlami cestnej premavky...neni to majstrak sveta na pretekanie je tam usekov viac ako dost .
Bezpecnost je hlavne o ludoch ,o pretekaroch a hlavne o tolerantnosti vodicov....ale to sa na slovensku a rakusku tiez neda porovnat.
Trat bude velmi dobre znacena a bude aj zberak takze sa nikto nemusi obavat.

Vysvetli mi rozdiel pretek pre hobikov versus cyklomaraton???

V nazve to mame jasne cyklomaraton .
12.04.2010 - 19:36:36
00
keyboard_arrow_up