Dufam, ze na dalsie roky sa najdu nejaky sponzori pre tento maraton, aby tento maraton znovu ozil. Co sa tyka obtiaznosti, ano, bol jeden z tych tazsich a trat velmi dobra, vsak to je len dobre ze je, teda bola, tak neviem preco sa niekomu nepaci trat vsak vacsinou sa ide na tu kratsiu trat, tak to je hadam pre aj pre tych slabsich vyzva to prejst co najlepsie a co mozno najrychlejsie a nie chciet jednoduchsiu trat. ale dufam ze sa najde niekto kto v dalsich rokoch toto podujatie podpori.
29.03.2010 - 23:36:04
00
trat bola uplne nadherna... :y: :rock:
dufam ze ti co pitchovali na obtiaznost trate budu teraz spokojni ked sa maraton konat nebude vobec :punch: |(
(do prcic, do na to nema, nech tam neleze :swear: :fubar: a ma svaty pokoj na dusi :smoke: )
30.03.2010 - 10:03:57
00
ja neviem komu sa co nepacilo na obtiaznosti ... ovela tazsie ako kamenny singel alebo ako drncave lucne zjazdy bolo stupanie po obcerstvovacke a na to iste nikto nenadaval .. divni ludia
30.03.2010 - 10:05:26
00
neviem KDE beriete to presvedčenie,
že príčinou nekonania je, alebo BOLA obtiažnosť maratónu,
bol to technicky a jazdecky tažší, ale dobrý maratón
a mal aj svoje nedostatky TAK AKO KAŽDÝ
(napr. "netradičná postupová kvalifikácia" na dlhej podľa času prvého, o ktorom v štartovnom poli NIK netušil aký je alebo bude)
30.03.2010 - 10:36:14
00
mozno niekedy si to dame znovu.

aj tak este raz vdaka za predchadzajuce rocniky! :clap:
30.03.2010 - 10:40:18
00
neberieme presvedcenie, boli to reakcie na oboyove slova. Ved tu padlo, ze sa nenasli financie a pochopenie zainteresovanych...
Kazdopadne som s nim tohto roku ratal a tesil som sa nam ako i na Horala.
30.03.2010 - 10:40:57
00
vždy sa to dá prejsť nesúťažne :) a keďže väčšina ludí tu na bedňu nejde tak sa môžu len tak skupinovo vybrať na zájazd :)
GPX už mám, takže tento rok si ho prejdem :D pôjdem tým smerom aspoň 2-3x tento rok takže bude obedná pauza vo zvolene
30.03.2010 - 10:53:22
00
skoda, ze som to predpovedal uz pred dvoma rokmi, po rozhovore a drobnom konflikte s organizatormi... skoda... :sweat:

kde nie je vola, tam nie je cesta
30.03.2010 - 17:35:04
00
Tak ako napisal CraObs. Da sa to prejst nesutazne. Mozme dat dake spolocne stretko a prejst si trat. Ked budes mat tu obednu pauzu vo Zvolene tak daj vediet, mozno sa pridame.
30.03.2010 - 17:50:04
00
skoda, ze som to predpovedal uz pred dvoma rokmi, po rozhovore a drobnom konflikte s organizatormi... skoda... :sweat:

kde nie je vola, tam nie je cesta

pocuj nezlomil si si ty vtedy ruku v tom tazkom ziazde alebo si tam nespadol? a vlastne preco konflikt?
30.03.2010 - 19:13:35
00
No ak sa ten zjazd zdal niekomu ťažký vtedy keď bol upravený a označený tak teraz to je iný hardcore traktory LKT a voda to zmenili na nepoznanie a k tým výletom ? platí zákon o ktorom všetci vieme a neviem či tam chodiť vo väčších skupinách je práve rozumné keďže sú to väčšinou chodníky a nie lesné cesty :emo:
30.03.2010 - 20:34:54
00
Mozme dat dake spolocne stretko a prejst si trat.

...s ciernymi stuzkami na rukavoch a minutou ticha pred vyletom...
je to fakt skoda, naozaj som sa tam tesil
30.03.2010 - 20:37:09
00
Hmm, ak to rozryli s tymi LKT, tak dakujem pekne :(
30.03.2010 - 20:54:16
00
Vam sa zda dva roky cakania vela?
ved nemusia mat vsetky maratony kazdorocny start :)
nikto sa tu Vlada neopytal na cislo uctu, na ktore by mohol posielat prispevky, aby mohol byt dalsi rocnik co najskor :worried:
ja poprosim, ak je tu niekto z organizatorov, nech v pohode zverejni cislo uctu, a rad prispejem na dobru vec, hadam sa do 2011-eho nazbiera dost prostriedkov.
maraton je to krasny, usporiadatelia aj zazemie su na urovni, je priblizne v strede Slovenska, mozno by bol aj potencial na viacdnovu akciu typu POHODA na dvoch kolesach. potom by vobec nevadil ani dvojrocny interval, ved olympiada byva kazde styri roky :)

mna minuly rok potesilo, ze kvalifikaciu na dlhu som stihol, takze som si to vlastne uzil dvakrat :)
31.03.2010 - 07:09:07
00
keyboard_arrow_up