ja som siel s druhej strany cize s opatky smerom na lajosku po lese a pred vrcholom neskutocne vela snehu a ladu nedalo sa zozaciatku som tlacil ale potom som to vzdal tam je asi tak 10cm snehu suvisle neda sa to este prejst mozno na starych bezkach :D :D ...nic ine nezostava ako jazdit na cestaku \o/ \o/
28.03.2010 - 19:11:37
00
Ja sa vam divim. Sever t.j. hreben smerom na Jahodnu alebo Vysoky vrch este chvilu bude na trt. Treba ist na juh. Dnes sme sa boli potulat od Slanca smerom na Izru, hore na Bradlo - tam bolo daco blata ale aj zazitok zo snezienok a diviakov. Cervena v okoli Panskeho lesa je v paradnom stave. Zaverecny finis na Slansku Hutu a Slanec by potesil aj milovnikov rychlosti. Dole sa uz da aj v Zemplinskych ak prezijes sem tam trocha blata ale vacsinou je to skalnaty podklad.
28.03.2010 - 20:23:39
00
Aj cyklocesta Krásna Ťahanovce sa v pohode dá, len neviem či tam dakto chodí, ešte som tam cyklistu nestretol :D. Trošku rozrytá pasáž od Heringeša dole kopcom ku záhardkarskej osade Zdoba od nejakej ťažby, ale v pohode bez blata. Najviac mi vadili zavreté Súdky.
28.03.2010 - 21:05:31
00
Najviac mi vadili zavreté Súdky.

Co tam po sudkoch 11-stka je uz otvorena :clap:
28.03.2010 - 21:52:34
00
Ja sa vam divim. Sever t.j. hreben smerom na Jahodnu alebo Vysoky vrch este chvilu bude na trt. Treba ist na juh. Dnes sme sa boli potulat od Slanca smerom na Izru, hore na Bradlo - tam bolo daco blata ale aj zazitok zo snezienok a diviakov. Cervena v okoli Panskeho lesa je v paradnom stave. Zaverecny finis na Slansku Hutu a Slanec by potesil aj milovnikov rychlosti. Dole sa uz da aj v Zemplinskych ak prezijes sem tam trocha blata ale vacsinou je to skalnaty podklad.


Nahodou je to uz zjazdne, trosku sa to zabara, ale nejake extremne blato to uz nie je, ani sneh.
Cakal som, ze to bude horsie, pocasie bolo super !
Samozrejme kym bude zjazdna Lajoska - Kojsovka. este chvilu potrva
28.03.2010 - 21:58:54
00
ja som bol vcera na jahodnej, a je to podla mna na 100%.
sem tam je kusok blata, po kamenny hrb ziadne. teren je akurat tak makky, ze robi z HT softail :)
v skratke - v terene je opat zabava.
ten kusok prirodneho singla na cervenej tesne pred jahodnou je asi na 50 metroch zdevastovany.
niekto stahoval drevo.
a kiez by na to pouzili tie kone co tuna martin81 vadia. na LKT sa nechyta nic.
29.03.2010 - 10:17:04
00
keby si videl, co je po LKT na michalkovom, tak by si nebol nadseny ...
kua este aj patku som vcera urval.. baazmek
29.03.2010 - 12:24:19
00
To chces povedat ze si jazdil na michalkovom aj ked tam nemaju cyklisti co hladat koli ochrane podlozia a zveriny?

(Len trpka ironia k postoju ML, nie k tvojej osobe)
29.03.2010 - 21:16:31
00
asi by bolo vhodné a dobré nafotiť, (a aj tu zverejniť)
poslať príslušnému úradnikovi na ML a poľovnicke združenie, ktorí boli predpokladám,
zo ZÁSADY a hlavne v rámci maximálnej ochrany živej a neživej prírody proti,
aspoň teda na vedomie ( a ako argument do budúcnosti)
neviem už presne, KTO rokoval s ML: gejza, vladol, ... ??


Naposledy upravil LL dňa 30.03.2010 - 10:20:13, celkovo upravené 1 krát.

29.03.2010 - 21:46:33
00
ano, rokovali sme s romanom. proti vyznaceniu chodnika ako cyklo boli koli tomu, ze je to polovnicky revir a chodnik je (parafrazujem) : "jedine co tu mame, co mozme ukazat, ked nam pride navsteva (polovnicka)". Bol som v piatok peso na michalkovom, tak miestami uz les nie je. Len spradlava V3S a chlapi nakladajuci drevo. Tiez mate pocit, ze sme na Slovensku? ci v Debilstane? asi je to to iste. :doh:
29.03.2010 - 23:13:00
00
Aj cyklocesta Krásna Ťahanovce sa v pohode dá, len neviem či tam dakto chodí, ešte som tam cyklistu nestretol :D. Trošku rozrytá pasáž od Heringeša dole kopcom ku záhardkarskej osade Zdoba od nejakej ťažby, ale v pohode bez blata. Najviac mi vadili zavreté Súdky.

...a pozor na strašné množstvo pichliačov po vyklčovaní černíc pod vedením nad V.Opátskym :whew:
31.03.2010 - 22:53:02
00
Prosim nejake Zjazdy pre DHcko okrem Vyhliadkovej, Bankova, Alpinky, Jahodnej.. ?

Alebo inac povedane, rad sa pridam k niekomu na cestu do kysaku, kavecian, a tak cez lestne cesty a taketo .. Diky pekne. :rock:
01.04.2010 - 14:30:29
00
siel by niekto zajtra pojazdit?
01.04.2010 - 16:52:52
00
Kam by sa slo ? Na mojom DH-cku by to bolo vhodne ? Tie asfaltky su mne nesympaticke :shake:
01.04.2010 - 17:55:26
00
zajtra budem rozoberat, mazat, skladat, nadavat... :D
01.04.2010 - 18:12:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up