Organizátor ŠK Cyklo-Tour Sereď si dovoľuje pozvať všetkých skalných i nových borcov na cestný cyklomaraton do Seredi, dňa 02.05. pred Dom kultúry. Zmenilo sa dosť vecí od posledného ročníka, napr. zavedenie bodovania pre absolútneho víťaza, upravená trasa...
rozpis nájdete už na http://www.sered.sk .Prihlasovanie zatiaľ neaktívne, asi až po šibačke. Veľa zdaru, v pondelok veľa vody, vodky a hlavne bez nehody. :bow: :d:

Prílohy:

profil_GPS1.jpg
profil_GPS1.jpg 48.42 KiB thumb_up0thumb_down

31.03.2010 - 18:58:58
00
poradie ostatných sa tiež určuje podľa bodov? a poradie v jednotivých kategóriách? Ten kto bude prvý v cieli, ale predbehnú ho iný traja s viac bodmi tak sa ani tešiť nemusí?:-)
01.04.2010 - 20:59:47
00
Ide o to, aby sa ocenila aktivita. Ak niekto v cieľovej rovinke zaútočí zo zadných radov a takticky vyhrá, bude víťazom svojej vek. kategórie aj bez získaných bodov z bodovačiek.. Traja cyklisti v bodovaní budú odmenení. Možno to bude dobré pre budovanie tímovej práce v pelotóne pre svojich lídrov. V každom prípade to vidím za nič nenormálne a spravodlivé. Ale príjmem pozmeňovacie návrhy, tak sem s nimi 0903 532893 [/b]
:geek:
02.04.2010 - 08:50:44
00
Organizátor ŠK Cyklo-Tour Sereď si dovoľuje pozvať všetkých skalných i nových borcov na cestný cyklomaraton do Seredi, dňa 02.05. pred Dom kultúry. Zmenilo sa dosť vecí od posledného ročníka, napr. zavedenie bodovania pre absolútneho víťaza, upravená trasa...
rozpis nájdete už na http://www.sered.sk .Prihlasovanie zatiaľ neaktívne, asi až po šibačke. Veľa zdaru, v pondelok veľa vody, vodky a hlavne bez nehody. :bow: :d:

dufam,ze sa vela zmenilo alebo zmeni.nie ze ako minuli rok muz vyhra zensku kategoriu,alebo ten kto ide dlhu je vo vysledkovej listine na kratkej.a to co nasledovalo po skonceni to tak znechutilo,ze 90% ludi radsej islo domov.ale dik za pozvanie pojdeme to skusit znovu.
02.04.2010 - 10:41:39
00
Hm, prezentácia bude rýchlejšia, lepšia technika časomiery, najnižšie štartovné zo všetkých maratónov v Česko Slovensku, 1 trať a to znamená že výsledky sa nemôžu premiešať medzi množstvom kategorií, ktoré sme si vlani vymysleli...a snáď nebude toľko neprajníkov, ktorí priložia ruku k skaze, ak niečo nevyjde na 100%. Malo by ísť hlavne o športový zážitok, tak uvidíme... :tmi:
02.04.2010 - 14:39:56
00
Absolútny víťaz bude ten, čo má najviac bodov??? To kde si videl , na akých pretekoch takýto systém? Potom to rovno nazvi etapové kritérium (veď je to okruh a zároveň zbieraš body).
"Možno to bude dobré pre budovanie tímovej práce v pelotóne pre svojich lídrov"- Sme na Slovensku, na amatérskych pretekoch, prepáč, ale asi veľa pozeráš profi cyklistické preteky.
Tešil som sa na ten maratón, ale ďakujem, za týchto podmienok je nezaujímavý.
02.04.2010 - 17:51:08
00
no minuly rok som tam bolo a co nasledovalo po maratone tak to bola sila...organizatori sa vytratily ..nebol kto vyhlasit vysledky a este aj vysledky boly na pi....
neskutocne trepeme sa z michaloviec a nakoniec fiasko jak svina ....
tento rok uz neprideme skoda ....
02.04.2010 - 19:08:22
00
Netreba tento pretek hneď zatracovať, veď nejde o život. Priznám sa, že je to môj naobľúbenejší cestný pretek, rozumný počet účastníkov, rýchla trať no a aj to štartovné :-) Už sa teším.
02.04.2010 - 22:11:07
00
Giro, nemas vysledky z minuleho roka? Aku priemernu predpokladas, ze by tak mohlo mat hlavne pole? Zvazujem, ze by som aj ja isiel ale neviem ci sa nato dat... Len neviem ci mam nato vykonnostne a odjazdit pretek sam sa mi moc nechce :) Ale ci nato mam asi najlepsie zistim ked si tam zasutazim, ze?
03.04.2010 - 10:01:13
00
kazdeho osobna vec ci pride,alebo nie.minuli rocnik ma znechutil,ale sancu treba dat znovu-musime,alebo mohli by sme byt vdacny a radi za to ze este niekto ma zaujem robit taketo neziskove akcie.a co sa tyka pretekov na ceste na Slovensku je ich zalostne malo.mozno to ozaj bude lepsie ako minuli rok
03.04.2010 - 11:17:30
00
ja-sam
Na Slovensku je ich zalostne malo?
Mozes sa z nich aj pokakat je ich asi 30.....................:)
03.04.2010 - 15:09:23
00
chlapci, tcl (trnavsku cyklisticku ligu) nejadzite ?
v stredu mal zacat rocnik casovkou - ale pocasie bolo nahovno, preto sa pytam ci vlastne bola (v propoziciach sa pise ze za dazda sa nechodi) ..
03.04.2010 - 16:08:26
00
mozno nie, ale kde sa konaju!! vacsinou okolo tatier a na vychode.mi zo zo zapadu ich mame ozaj malo....na tu trnavsku ligu som sa chystal-ale jak sa da ist na casovku v takom pocasi-tam autom nerozcviceny a zranenie je hned.aj ja som zvedavy ci sa v stredu islo?
03.04.2010 - 18:07:04
00
To nie je pravda, väčina pretekov je na západe, nejaké sú na stednom slovensku a na východe ich je určite najmenej.


Naposledy upravil morelon dňa 03.04.2010 - 18:48:40, celkovo upravené 1 krát.

03.04.2010 - 18:39:07
00
To nie je pravda, väčina pretekov je na západe, nejaké sú na stednom slovensku a na východe ich je určite najmenej.

na zapade Slovenska-tak daj nejake do placu
03.04.2010 - 18:56:36
00
keyboard_arrow_up