Inak body 5,6,7 hotove .. este by to chcelo tu novu mapku vycucnutu z GPS :nod:

Upravena mapka bude vecer... ;)
Je tam pekny rozdiel... ;) :D Ale smerovo je to dobre... Spravim singletrack v jednej farbe, orientovat sa bude dat podla cisiel este nedokoncenych veci, pripadne tam prihodim par nazvov...
Co vy na to ?
P.S. Teraz budem mimo, ale vecer to spravim, tak ak mate pripomienky, sup sem s nimi.... :D :D
05.04.2010 - 11:56:08
00
:y: :y:

Tak, dneska hnusny den, ako stvoreny na turistiku :lol: ... je vyhrabane az po vyhliadku na 3. kamenolom, vyklcovane malinisko, vysekane nahrubo dalsie 2 hustiny (kade sla povodna cesticka), a vypilene tie 2 stromy dole pri Uhliarke.

A na konci som si dal este exploring dalsieho singlaca (kedze Cerova draha je uz jasna), kde mi ukazal kade to ide Alan. Nasiel som povodny stary chodnik, ktory ide presne tak ako som cakal a dufal, pekne po vrstevnici krizom cez Sanatorium, su tam dokonca v plote branky :lol: , ponad domceky .. no budete kukat, az sa tade bude frcat na bajkoch :D
05.04.2010 - 12:08:03
00
A na konci som si dal este exploring dalsieho singlaca (kedze Cerova draha je uz jasna), kde mi ukazal kade to ide Alan. Nasiel som povodny stary chodnik, ktory ide presne tak ako som cakal a dufal, pekne po vrstevnici krizom cez Sanatorium, su tam dokonca v plote branky :lol: , ponad domceky .. no budete kukat, az sa tade bude frcat na bajkoch :D

lto:
to pokracovanie singla poznam, je to vec, ktoru sme chceli riesit s mar-tinom po dobudovani Cerovej drahy. Ale ked mas tolko casu, tak iniciative sa medze nekladu... ;)
A vdaka za dnesnu brigadu... :y:
Novu mapku mas v poste.
05.04.2010 - 19:18:57
00
:D ... pred sanatorium je stary rozpadnuty mostik , kde plynari dali ruru cez potok, a dalsiu uzlabinu neviem, asi tam tiez uz mostik nie je, a uzlabina je paradna :tmi:
Tak volny cas .. je to tiez trening :lol: .. inak nad Uhliarkou som videl paradne stado sŕn, 10 kusov .. tym dat do ruky hrable, tak za tyzden mame pohrabane cele Karpaty :tmi:
05.04.2010 - 19:42:41
00
lto: to si tam vážne bol? :muscle:
veď to už nebudem ani poznať...
laco: hoď prosím aj mne mapku ak môžeš...
05.04.2010 - 19:43:38
00
Lubo ty sa teda nezdas...Bud bikujes alebo trailbuildujes. Spis vobec? :bow: :muscle:
05.04.2010 - 19:44:54
00
dnes som v rámci výjazdu trochu preriedil kríčky pri posede nad uhliankou, takže misuge tam už nenamotá šalter...

myslím, že aj bod 17 zo zoznamu je hotový, iba ak by mal niekto pol metra široký bike ;)
05.04.2010 - 20:48:53
00
myslím, že aj bod 17 zo zoznamu je hotový, iba ak by mal niekto pol metra široký bike ;)

U seba som to uz upravil, ak este lto spresni zoznam, co vsetko uz upravil, preposlem upravenu mapu, alebo ju hodim sem do temy...
05.04.2010 - 20:52:52
00
ešte k bodu 12 - tam je tá hnusná jama, kde je len tak ledabolo nahádzané drevo a nedá sa poriadne obísť (na bajku vôbec) a hneď za ňou to mega malinčie, kde som chytil asi 3x defekt, ale to už asi lubo dnes potrestal ;)
ja len, aby sa na to nezabudlo, toto je podľa mňa najväčší problém druhej časti trailu
05.04.2010 - 21:09:20
00
ta jama je mega, tam treba zrovnat kopceky co su povedla+dost zeminy naviac... :(
05.04.2010 - 21:17:21
00
ta jama je mega, tam treba zrovnat kopceky co su povedla+dost zeminy naviac... :(

Zeminy je tam dost, to nebude problem...len to zrovnat tak, aby nam do tej pasce na mamuty nikto nepadol... :D
Ja ked som na to posledne pozeral, tak by to nemal byt problem... ;)
05.04.2010 - 21:20:28
00
myslím, že aj bod 17 zo zoznamu je hotový, iba ak by mal niekto pol metra široký bike ;)


Ahaaa .. preto sa mi to nezdalo, ze to tam uz nie je take zarastene , ale este som to tam vysekal , nemam rad, ked mi slahaju konare do noh :@ .. uz som si ich uzil do ksichtu a paprc dneska dost :lol:

romanx: spim :o .. potom som rozobral Bomberu a siel sa prejst :D .. este kto mi ju zlozi, resp. prerobi na vacsi zdvih :?:

edit:
Jj, zeminy je tam dost, v pohode. Ale tu strasnu pascu (ma este aj konare na nej, ako skutocna pasca :lol: ) nebude nutne zahadzat, pretoze chodnicek ide povedla, postaci trosku do svahu posunut a v pohode. Ta nasledujuca je mala diera, staci trochu zeminy a zahladit.

uprava bodov:

10 - pahyl som zhodil dole :D
12 - malincie vyklcovane
14 - hustina je prerezana, este vyklcovat
15 - vyrezane, zvazit ci povodna trasa (zahadzat 2 diery), alebo nechat prejazd ponad, treba spravit najazd do svahu (lahsia varianta, asi sa k nej priklanam)
16 - vyzera, ze najlepsie bude obchadzka zlava, postaci lahky najazd do svahu a zo svahu
17 - hotovo .. orezal to mar_tin, a ja som z toho spravil asi dialnicu :O
18 - hrabat ano
05.04.2010 - 21:21:05
00
Tu je situacna mapka k dnesnemu dnu. Pokec napisal lto predomnou... ;)

Prílohy:

Cerova draha 2 a 3 etapa.jpg
Cerova draha 2 a 3 etapa.jpg 414.73 KiB thumb_up0thumb_down

05.04.2010 - 21:59:43
00
ešte k bodu 12 - tam je tá hnusná jama, kde je len tak ledabolo nahádzané drevo a nedá sa poriadne obísť (na bajku vôbec) a hneď za ňou to mega malinčie, kde som chytil asi 3x defekt, ale to už asi lubo dnes potrestal ;)
ja len, aby sa na to nezabudlo, toto je podľa mňa najväčší problém druhej časti trailu


Btw, co mas za pneus ? :o .. ja som nedostal defekt ani na Furious Fredovi :D
05.04.2010 - 22:00:18
00
mt king 2.4 supersonic - prepichne ich hádam aj tvrdšia tráva :lol:
05.04.2010 - 22:06:27
00
keyboard_arrow_up