[quote="@t0"][/quote]
ale ved on neni alf. nema osem zaludkov :D
06.04.2010 - 21:54:21
00
zvykne si na to. Ja mavam obcas aj 10 velkych procii denne a zvykol som si. A hlavne ze som pribral :D
06.04.2010 - 21:57:17
00
heh mne stačilo na pribratie: koniec stresov po výmene školy za prácu, pravidelné raňajky a obedy v práci (skoro až strojovo pravidelne) a cca raz týždenne kino s McDonaldom (2xčíza)
za rok 10kg+ zo 191cm/73kg som na 191cm/83kg ale stále som sexi :lol:

btw hanbiť sa za seba nemáš prečo, svale a prázdna hlava nič nerieši.. kamaráti nech sa moc nesmejú, aj chudá ruka bolí na nose :P


Naposledy upravil CraObs dňa 06.04.2010 - 22:05:11, celkovo upravené 1 krát.

06.04.2010 - 22:02:00
00
Ja som pribral, ani neviem ako, 7 kil od jesene minuleho roku a to som sa hybal aj cez zimu dost. Nemavam nejake extra velke porcie jedla, ale snazim sa jest casto. A s tym tvarohom, kuracim masom a ryzou som si hned spomenul na mojho telocvikara... :D
06.04.2010 - 22:04:54
00
to biker001: M@t0 to pekne popisal, vo vsetkom s nim suhlasim, tak len dodam par vseobecnych veci:
1. S ohladom na Tvoj vek je predpoklad, ze par kil este pribudne.
2. Snaz sa jest pravidelne. Minimalne 5x denne.
3. V posilke sa sustred hlavne na drepy, spominany mrtvy tah, zhyby na hrazde a benchpress. Male pocty opakovani s vacsimi prestavkami medzi seriami.
4. Na kreatin sa uplne vykasli. Sice funguje perfektne, ale je to neudrzatelne. Ked ho prestanes brat, tak to vsetko odide, funguje totiz na principe zadrziavania vody vo svaloch. Navyse nie je ho uplne cista vec. Dlhodobe uzivanie nie je bez nasledkov.
06.04.2010 - 23:17:17
00
Vyprdnite sa na posilňovanie. Ručičky majú mať toľko sily, aby udržali riadidlá, prípadne vládali nimi aj zatočiť. Ideálny je rachitický hrudník, ktorý však dokáže vyfúknuť 6-8 litrov vzduchu. A ak vám ešte aj boh pridelí trochu talentu, tak úspech je zaručený. Ani sypať nemusíte.

Tá fotka Armstronga na predchádzajúcej strane je z obdobia pred rakovinou. To sú pozostatky jeho triatlonových začiatkov, intenzívneho posilňovania a dlhých plaveckých tréningov. Avšak bol len majstrom sveta a vyhral niekoľko jednorázoviek a niekoľko etáp. 7x vyhral TdF až keď zhodil 15 kg nadbytočnej svaloviny.


no a co vyzera lepsie?
pochybujem, ze zakladatel temy chce byt ako rasmussen...pravdepodobne sa prave z podobneho stavu chce dostat :)
07.04.2010 - 10:39:02
00
M@t0 :y: Super. Jeden z mala co preferuje Full body trénink :clap: "Splitové rutiny: Smrt produktivního tréninku" ;( ak by som mohol odporucit super forum http://www.ironfactor.cz/


pre zaciatocnika by skor odporucil Big Boy Basics http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=425 HST -je us celkom pekna makacka.


BIO5
Whey Better 2 3500 g protak- 79% :) prave dozieram perfektna chut a dokonala rozpustnost :y:
07.04.2010 - 10:46:46
00
Budeš trochu starší a metabolizmus sa ti upraví ;) Žiaden strach.. to je prirodzené.. :) Ja som v 15tich rokoch meral 191 cm a vážil 63 kg, čo sú hrozné čísla a to som pritom pojedol všetko, čo som videl :) No a teraz mám 193 cm a váha okolo 90 kg plus mínus.. Samozrejme treba niečo pre organizmus robiť a rád si raz za čas zájdem do fitka (v tvojom veku som intenzívne rok cvičil a s proteinom som do roka pribral 11 kg), ale žiadne extrémy.. No a bike, to je moja láska, na ktorý idem vždy, keď sa dá :)
07.04.2010 - 12:40:05
00
M@t0 :y: Super. Jeden z mala co preferuje Full body trénink :clap: "Splitové rutiny: Smrt produktivního tréninku" ;( ak by som mohol odporucit super forum http://www.ironfactor.cz/


pre zaciatocnika by skor odporucil Big Boy Basics http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=425 HST -je us celkom pekna makacka.


BIO5
Whey Better 2 3500 g protak- 79% :) prave dozieram perfektna chut a dokonala rozpustnost :y:


ano som zastancom FB ale nezatracujem ani splity. Samozrejme ze nizkofrekvencny split je odpad. Ale ked si telo rozlozis na 2 casti napriklad spodok a vrsok a precivicis cele telo 2x do tyzna je to tiez velmi efektivne.

to YOYO: chcem este reagovat co si napisal na kreatin. To co naberes s kreatinu ti ostane aj ked ho prestanes uzivat. Nemysli si ze ti to naberie litre vody do svalov. To vobec nie. Z kreatinu sa v tele tvori velmi dolezita energeticka latka - adenozintrifosfat (ATP), ktora je priamym zdrojom energie pre akukolvek telesnu bunku a to je jeden z dovodov, preco je nevyhnutny pre kontrakciu priecne pruhovanych svalov. Neobsahuje ziadne kalorie takze novovzniknuta svalova hmota je bez tuku. A dolezite je ze aj po vysadeni si ju udrzis. Kreatin je jedna z najviac skumanych suplementov a nezistilo sa doteraz ziadne negativne poseobenie na telo cloveka. Inak kreatin sa nachadza aj v mase. Ale nie vo velkom mnozstve
07.04.2010 - 16:25:24
00
ďakujem všetkým za rady :) ... vyskúšam ten Full body tréning a uvidím ako to pôjde...
08.04.2010 - 17:32:58
00
Teta Kollárová (biochemička, naša prorektorka) by sa z týchto kravín asi vysypala :D a keby som jej podaktoré z tu sa vyskytujúcich hviezdnych hlášok zavalašil na skúške, chytal by som robinzonádou index letiaci z okna. Ale nie preto, že by som chcel, ale vyrazila by ma za ním.
08.04.2010 - 20:14:43
00
mám podobný problém ako biker001 (aj váhu a výšku). Tiež chcem rozhýbať hornú polovicu tela ale v posilke ma neuvidíte :P byť uzaretý medzi 4 stenami, no fuj. Len čo sa oteplí idem sa na priehradu učiť plávať :y:
08.04.2010 - 21:03:47
00
Teta Kollárová (biochemička, naša prorektorka) by sa z týchto kravín asi vysypala :D a keby som jej podaktoré z tu sa vyskytujúcich hviezdnych hlášok zavalašil na skúške, chytal by som robinzonádou index letiaci z okna. Ale nie preto, že by som chcel, ale vyrazila by ma za ním.


no tak cituj niektore tie kraviny :D bol by som zvedavy ci som dal aj ja nejaku hviezdnu hlasku :D
08.04.2010 - 21:10:13
00
To co naberes s kreatinu ti ostane aj ked ho prestanes uzivat. Nemysli si ze ti to naberie litre vody do svalov. To vobec nie. Z kreatinu sa v tele tvori velmi dolezita energeticka latka - adenozintrifosfat (ATP), ktora je priamym zdrojom energie pre akukolvek telesnu bunku a to je jeden z dovodov, preco je nevyhnutny pre kontrakciu priecne pruhovanych svalov. Neobsahuje ziadne kalorie takze novovzniknuta svalova hmota je bez tuku

M@t0, stačí?
z toho je toto asi najväčšia kravina :) "Neobsahuje ziadne kalorie takze novovzniknuta svalova hmota je bez tuku." ale nech sa radšej vyjadrí tuleník :D možno kraviny trepem ja :lol:
08.04.2010 - 21:47:26
00
no tak neviem co je na tom blbost :tmi:
08.04.2010 - 22:04:50
00
keyboard_arrow_up