Maratón v Prievidzi, Suchá nad Parnou, Trnava, Komjatice, Sereďmaratón, Pernek, Sokolovce, Čachtice, Petržálka, Dubová, Bratislava, Pernek, Jatov, Martin je tiež dosť na západe, idú sa tam aj 3 či 4 preteky.

Ak by si nevedel o čom hovorím, riadim sa kalendárom MERIDA - ROAD CUP 2010

Väčšina z tých pretekov má aj kategóriu verejný pretek.
03.04.2010 - 19:11:56
00
Maratón v Prievidzi, Suchá nad Parnou, Trnava, Komjatice, Sereďmaratón, Pernek, Sokolovce, Čachtice, Petržálka, Dubová, Bratislava, Pernek, Jatov, Martin je tiež dosť na západe, idú sa tam aj 3 či 4 preteky.

Ak by si nevedel o čom hovorím, riadim sa kalendárom MERIDA - ROAD CUP 2010

Väčšina z tých pretekov má aj kategóriu verejný pretek.

s polovice s tebou suhlasim
03.04.2010 - 19:29:44
00
a zdruhej prečo nie? nechápem,. Myslím si, že sú tie preteky pekne rovnomerne rozložené východ sa nezačína za Banskou Bystricou, vlastne ani neviem odkiaľ si, že to máš na preteky ďaleko ako tvrdíš.

Inak, posledný príspevok sa necituje.
03.04.2010 - 19:37:25
00
chlapi, pred niekoľkými rokmi boli preteky SP Masters najdalej v Poprade, kde to robil Pitko. Zopár pretekov bolo na západe Pezinská Baba, Trnava a pod., prvomájové kritérium v BB a Badínske okruhy tiež pri BB. V Seredi sme robili mestské kríťáky a celkom úspešne. Roztiahlo sa to po celej republike a to je dobre. Verejné preteky v podstate neboli pre neregistrovaných, lebo bol chabý záujem. Situácia sa dosť zmenila tak prečo nerobiť preteky aj -aj. Vlani nám v Seredi moc nevyšli preteky, prijmite ospravedlnenie, sa dúfam nič podobné už nestane.
03.04.2010 - 20:47:07
00
Giro, nemas vysledky z minuleho roka? Aku priemernu predpokladas, ze by tak mohlo mat hlavne pole? Zvazujem, ze by som aj ja isiel ale neviem ci sa nato dat... Len neviem ci mam nato vykonnostne a odjazdit pretek sam sa mi moc nechce :) Ale ci nato mam asi najlepsie zistim ked si tam zasutazim, ze?


Nemám, aj tak boli všelijaké ako píšu. Dosť sa špekulovalo, tak nebol nejaký problém prísť v prvom balíku, mali sme tuším 38 alebo 39 priemer. Na tej trati sa dá určite cez 40, záleží od nálady v balíku.
05.04.2010 - 20:55:42
00
po dnesku mozem napisat ze to bude tazky pretek ak sa pojde a nebude sa spekulovat. a ked este zafuka, nebude sa dat nikde oddychnut.

to bodovanie pre "absolutneho vitaza" sa mi moc nepozdava, pretoze kto sa na tej trati udrzi vpredu a bude mat najviac sil a stastia v zavere ( ak bude dojazd nezmeneny ), tak si jednoducho zasluzi vyhrat

no a k tej timovej taktike co tu bola spominana...asi tazko. pri takom profile tam pojde kazdy za seba, tim bude vediet pomoct asi minimalne
10.04.2010 - 22:25:34
00
a zdruhej prečo nie? nechápem,. Myslím si, že sú tie preteky pekne rovnomerne rozložené východ sa nezačína za Banskou Bystricou, vlastne ani neviem odkiaľ si, že to máš na preteky ďaleko ako tvrdíš.

Inak, posledný príspevok sa necituje.

Nazdar nerozculuj sa tu zbytocne .... Makaj a Neleňoš.......Tak kedy pojdeme zamakat????? \o/ \o/
10.04.2010 - 23:05:43
00
Ja len v skratke. Kto bude mať veľa síl, vyhrá svoju kategóriu i absolútneho víťaza( súčet nazbieraných bodov). Žiadne národné tímy sa do Seredi nechystajú...aspoň doteraz o nich neviem, tak nemusíš mať Matt obavy, v amaterskom pelotone je to o jednotlivcoch. Profil trate vyzerá blbo pre niektorých, ale myslím si že Sereď a okolie je rovinatý kraj a priemerka v cieli bude vysoká. Čas sa oficialne meria od Hlohovca, priestor na dobré rozjazdenie...zvládnu to všetci. Vlani sa rútilo 80 cyklistov do cieľa, čo u iných maratónoch nevídať, čo sa týka dojazdu, aj ten je zmenený a pôjde sa priamo od kostola k Domu kultúry, kto to tam pozná.
Link z minulých ročníkov

http://www.videocom.sk/vysledky/20090517sered.htm

Prílohy:

Cyklocentrum_maraton_Plagat_2010_res.jpg
Cyklocentrum_maraton_Plagat_2010_res.jpg 482.18 KiB thumb_up0thumb_down

12.04.2010 - 07:52:42
00
Skoda ze datum je zhodny z Krupinou...ale nevadi aspon to bude viac o amaterskej cyklistike ako o akoze profikoch ktory pojdu do krupiny ...ale to sa lne tak nevidi an slovensku dvojo pretekov v jeden vikend ...ale inak drzim palce a dufam ze to vyjde ....rpiemerka bude vysoka ako kazdy rok :)
na trati sa velmi oddychovat neda :)
12.04.2010 - 09:38:48
00
pridávam upravený rozpis...všetko ostatné na http://www.sered.sk/spravy/419

Prílohy:

[Typ súboru doc bol deaktivované a preto nemôže byť zobrazený.]

14.04.2010 - 12:27:03
00
Ahojte cyklisti, tu sú dnešné výsledky, štatistika atď. Vďaka všetkým 94 pretekárom,
( 4 dievčencom) za účasť na 5. ročníku cyklomaratónu v Seredi. Dovidenia o rok.

http://www.videocom.sk/vysledky/20100502sered.htm
02.05.2010 - 18:48:42
00
Opat dakujeme, pacilo sa mi, hoci som nestartoval :)
Vyborne jedlo v cieli, slusne zabezpecena doprava (akurat v HC nebola zlta sipka doprava hore do kopca - smer Sered) a ziadny chaos vo vysledkoch. A este aj pocasie standardne vyslo :)
02.05.2010 - 19:24:41
00
Ja som sa bol pozrieť a pri ceste späť som 5km od domu schytal lejak. :rain:
Darí sa mattovcom :y: a ak som dobre videl tak už majú "ustajnenú" aj jednu kočku. :l: :u:
02.05.2010 - 20:16:50
00
no to sme dopadli ked directivo je pisany vo vysledkoch bez klubu :wasntme: ...naco to potom na prihlaske vypisujem ako jantar a nakoniec nic z toho :)

inak pretek ozaj pekny, zabezpecenie fajn, jedlo vyborne, pocasie presne ako si "jarna klasika" pyta, tempo primerane obsadeniu...jednoducho som si to uzival

vladko, ked uz si mal ten fotak tak dufam ze sa ti netriasla ruka :shake:

vikino...aj dve :$
02.05.2010 - 20:24:46
00
Ja som s pretekom a jeho organizaciou spokojny a bol to pre mna fajn zazitok aj ked zistil som, ze na popredne miesta zdaleka nemam :whew: Nejak mi sa mi priemerka 38-40 javi ako z rise snov...
Ak by som sa mal na nieco postazovat tak teda dost nerozumiem preco na kruhaci v Hlohovci nebola ani sipka na ceste ani tam nebol ziadny regulovcik. Alebo si odskocil ked som tadial prechadzal? Dve kolecka po kruhaci kym mi okoloiduci poradili kadial do Serede :) trapas no ale co uz... Mam co zlepsovat, ak ma to bude bavit o rok som tam zas!
Diky organizatorom, snad sa im zadari aj na rok.
03.05.2010 - 20:22:45
00
keyboard_arrow_up