Dakujem chalani a zani,
takze uz mame favoritov :)
skocim tento tyzden kuknut ten ghost a haibike a nieco z nich vyberiem. Vdaka za komenty, nechcela som to nechat na predavacovi, ktory mi silou mocou tlacil author a scott a tvrdil ze su daleko pred ostatnymi a ked som sa ho pytala preco, tak zacal citat karticky na tych bikoch a nakoniec len skonstatoval ze su to naj znacky :o
Ja som doteraz netusila ze dajaky haibike vobec existuje :tmi:
ste mi rozsirili obzory ;)
Wau tesim na novy bike. len este musim najs predajnu v Ba kde ich maju...
12.04.2010 - 12:05:31
00
V BA predava Hai http://www.bmbike.sk/ ale najlacnejsie ich ma (apon co ja viem) Kubica napr.Haibike Life RX Pro 2010 v Piestanoch cena €1 299 a v Ziline €849 :tmi: :fubar:
12.04.2010 - 12:21:46
00
Ano, Kubica je zamerany na HAIBIKE a ma ich najlacnejsie. Dalej je ochotny zamenit komponenty v cene, pripadne za doplatok....dokaze sa dohodnut, je otvoreny roznym poziadavkam, cize cti si zakaznika a snazi sa mu vyjst v ustrety....co dnes najdes len sporadicky.

Z BA do ZA je dialnica a necele 2 hodiny cesty. Tych 40 EUR sa oplati investovat do nafty a zabehnut ku Kubicovi.

Ocuj jankica, to co bol za predavaca? AUTHOR a najlepsia znacka???? Uff...ten bol na drogach. AUTHOR ta odvezie, spravi ti sluzbu.....no to je vsetko.
12.04.2010 - 21:04:24
00
keyboard_arrow_up