palig, este ze si za tym dolievanim oleja dal smajla :D tomu elastomeru by to asi nepomohlo...


kebyze moc nemudrujes, tak pochopis, ze to bolo myslene ako placebo efekt.
08.06.2006 - 11:41:53
00
kebyze moc nemudrujes, tak pochopis, ze to bolo myslene ako placebo efekt.


to nastastie ani neviem co je :) a myslim, ze dotycny by to mohol brat ako serioznu radu a urcite tam uz ten olej lial 8)
08.06.2006 - 11:56:45
00
Skús ju namočit do octu.


aby som tam nenamocil teba ked s tym neprestanes :roll:
08.06.2006 - 12:03:28
00
PaliG: dalsi humorista 8)
Bobo to nemyslis vazne,som automechanik a do byciklovych konponentov sa az tak nevyznam,ale toto by som teda vazne nebral ani keby to nenapisal PaliG :lol:
A samozrejme myslel som trochu zmekcit,kedze ste pisali v inej dikusii,ze nieje najmaksia.
08.06.2006 - 12:08:21
00
2bobo placebo efekt sa vyuziva(alebo sa len testoval) tusim najma v zdravotnictve - ide o to, ze niekomu nedali specialny liek, ale napr. iba obycajny penicilin - samozrejme mu to nepovedali - a on sa vyliecil, lebo mal v sugerovane, ze dostal super lieky. toto je v skratke a amatersky podane. mozno to lepsie ovlada nejaky odbornik.
08.06.2006 - 16:25:19
00
Skús ju namočit do octu.


aby som tam nenamocil teba ked s tym neprestanes :roll:


:roll: Nechceš si zmenit nick na RAMBO?.
08.06.2006 - 18:10:32
00
Skús ju namočit do octu.


aby som tam nenamocil teba ked s tym neprestanes :roll:


:roll: Nechceš si zmenit nick na RAMBO?.

A co si zrazu stratil zmysel pre humor? :lol:
09.06.2006 - 07:54:45
00
Chystam sa rozobrat a vycistit RST Gilu T6, zatial som ziadnu vidlu nerozoberal videl som sice schemy niektorych ale neviem nakolko to bude podobne , ak ste to niekto rozoberal prosim poradte ,viem ze treba vybrat tie dva imbusy a malo byt to ist ale bojim sa ze sa daco rozleti a nebudem vediet ako to zlozit . Vidla je strasne tvrda cize asi vyberiem jeden elastomer ale neviem ci potom nebude viac namahana na jednu stranu ... nemoze tak skor puknut korunka?
23.11.2006 - 15:24:11
00
A nebude predsa len jednoduchsie a mozno aj lacnejsie :) zaniest to do servisu?
24.11.2006 - 07:36:39
00
... ale neviem ci potom nebude viac namahana na jednu stranu ... nemoze tak skor puknut korunka?

Teraz uz na vacsine vidlic pruzi aj tak iba jedna strana takze toho sa az tak neboj. Skor by som sa pozrel ci potom celkova dzka pruziacich casti v jednej nohe nebude dlhsia ako v druhej. Mohloby sa stat ze by vidla isla kusok maksie a potom nahle stvrdla. A s rozoberanim by si nemal mat problem pruzinove RST su dost jednoduch teda ak nemas nastavenie zdvihu. Len to vsetko rozober a usporiadaj to tak aby si vedel ako to potom spetne zlozit. Trebars si to aj nakresli a pooznacuj 8)
To root: myslim ze cena servisu podobnych vidiel by uz mohla prekrocit hodnotu daneho kuska :?
24.11.2006 - 08:49:17
00
Na tej fotke to vyzerá na Ballistic.Pochybujem,že je servis kde by to chceli opraviť.Je to čitý lowend.
24.11.2006 - 09:41:18
00
Na akej fotke?
Chystam sa rozobrat a vycistit RST Gilu T6...
24.11.2006 - 10:04:08
00
Na akej fotke?


tomPy sa asi trosku sekol, lebo ta fotka na prvej strane sa zombiho netyka...
24.11.2006 - 10:39:37
00
ked sa uz o tom bavite:

mam leaderfox sumava 2006 s vidlou RST CT-FREE T5 (ja viem ze je smejd)
http://www.rst.com.tw/product/pd2005/ct-free-t5.htm
zdvih je udavany okolo 70mm (predajcom) ale v skutocnosti sa zatlaci na 35mm, da sa to nejako zmenit?
A ak by som chcel po case rozobrat vidlu (myslim ze je vzduchova), nemoze sa stat ze mi odtial nieco samovolne vyfici alebo vytecie a potom to nebudem vediet nafukat/doliat??

poradte :)
24.11.2006 - 11:26:25
00
Neda mi to a musim zareagovat na predchadzajuci post (ale nielen na ten).

Vela clenom tohoto fora by nezaskodilo mat trochu snahy, najst si nieco o svojom probleme na nete, precitat si co to o tom a sem postovat len konkretne veci/problemy a nie zasierat to tu vsetkymi moznymi aj nemoznymi pikatchovinami :roll:
Verte mi, ze tu mate velmi - skutocne velmi benevolentnych modov a adminov, co bohuzial nie je vzdy pre dobro veci... :!:

ked sa uz o tom bavite:

mam leaderfox sumava 2006 s vidlou RST CT-FREE T5 (ja viem ze je smejd)
http://www.rst.com.tw/product/pd2005/ct-free-t5.htm
zdvih je udavany na 70mm ale v skutocnosti sa zatlaci na 35mm, da sa to nejako zmenit? A ak by som chcel po case rozobrat vidlu (myslim ze je vzduchova), nemoze sa stat ze mi odtial nieco vyfici alebo vytecie a potom to nebudem vediet nafukat/doliat??

poradte :)


2 lol: Ty si si ani neprecital podrobnosti v tom linku, ktory si sem postol, ked pises o vzduchovej vidlici :?: :roll:
Jasne sa tam pise, ze pruzenie je zabezpecene pruzinou + MCU elastomerom :roll:
24.11.2006 - 13:47:08
00
keyboard_arrow_up