cestný cyklomaratón ZEMPLINTOUR 2010

08.05.2010
Cestný maratón
Vinné Jazero, Obec Vinné ,Michalovce (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikeri (3)
Toto je iba medzi mnou a Cippolom - ostatní nekomentujte... Ďakujem.
vidim ze najmudrejsi blavak zasa si vyberie iba to co sa mu nepaci...

Ty pejo, doteraz som ťa len upozorňoval na problémy, ktoré môžete mať pri organizácii. Nadšenie máš veľké, ale skúseností už menej. Motáš tu dve na tri, zotieraš iných organizátorov, pritom o niektorých veciach nemáš ani šajnu. A keď ti niekto niečo napíše, slušne ťa upozorní, tak sa nasieraš. Na všetky otázky som ti odpovedal, ty ani na jednu.

Takže k veci, lebo ako sa do lesa volá, tak sa z lesa ozve...

Za prvé, nie som najmúdrejší, ale určite mám viac rozumu ako ty. Keď nič iného, tak viem, kde patrí "i" a kde "y". A na rozdiel od teba poznám aj klávesnicu a viem ju aj používať.

Za druhé - si sa riadne sekol. Ja nie som blavák... Blaváci sú tí, ktorí v Bratislave v piatok poobede sadnú do auta, do autobusu alebo na vlak, idú domov na víkend a tam sa sťažujú, ako je v Blave všetko na hovno. Ja som rodený bratislavčan, bývam a pracujem v Bratislave a som na to patrične hrdý. Nie ako niektorí, čo sa hanbia napísať svoje bydlisko do profilu...
13.04.2010 - 21:23:08
00
Komentovat to ani nemusia,ozaj nie je co ...je to smutne ale je to tak ...


Ak tu ja motam tak ozaj neviem ocom tu tocis ty ? Ze zotieram inych organizatorov???
Menuj akych ???
Na ake otazky som ti neodpovedal???
Este sa pochval kolko pretekov si odjazdil ,organizoval a s akymi vysledkami dopadli ze tu rozdavas mudre rady???
Kritizovat vie kazdy...to je to ozaj najlahsie ....
13.04.2010 - 21:53:48
00
Aaaale cippolo, nechaaj tak, šak BRATISLAVČAN pravý, rodený néééééé. Zjedol väčšinu múdrosti sveta a nám ostal ten zvyšok :D. Všade bol, všetko videl, to nevieš?
Joko choď radšej radiť organizátorom Sereďmaratónu, tí to budú potrebovať viac a nás vychodniarov nechaj rozmýšľať našim sedláckym rozumom. Nééééé?
13.04.2010 - 22:04:10
00
chlapci, uvazoval som ze pridem svojou malickostou na vychod aspon ucastou podporit vasu snahu zorganizovat dalsi pretek na Slovensku, ale ked citam vsetky tieto posledne prispevky, tak mi je z toho slusne napisane na :puke: :^)
13.04.2010 - 22:16:15
00
neako sa to tu zvrhava :) heh
14.04.2010 - 09:13:39
00
Je to skoda a verim ze to tak nikto nemyslel.
14.04.2010 - 09:46:21
00
Akože nie??? Ja áááno ;).
Cipolino, len tie križovatky poriadne zabezpeč, neže nám nejaký nedeľný šofér vbehne pod kolesá, potom ešte dostaneme od dopravákov pokutu, že sme nedodržali príkazovu značku a spôsobili sme dopravnú nehodu.
14.04.2010 - 10:35:38
00
No a myslím,že presne o tomto to bolo! Pôvodne. ;)
14.04.2010 - 11:33:38
00
Na kazdom vyjazde a zmene smeru a tam kde to bude potrebne bude stat clovek nato urceny,pouceny a spolahlyvy... ;) a bude tam stat kym neprejde posledny pretekar...
14.04.2010 - 12:01:38
00
Ved jasne nech ma na sebe reflexnu vestu v ruke placacku a nech dava pozor a zastavi auta v cas....ved to by mala byt samozrejmost na takych akciach.Ved co ja viem tak aj v baliku bude aspon jeden prislusnik.....:)
14.04.2010 - 15:36:21
00
Chlapci, chlapci!

3 veci mam:
1: Ked niekto pise pripomienky, tak si pozri, ci na nich nieco je alebo nieje a podla toho sa zariad (ci pripomienka vzisla z prikladu zavodu v Rakusku alebo v hornej dolnej je irelevantne!)
Komentuj pipomienku podla toho co pripomina a nie "kde to tak robia", lebo to ze to robia truhlici v AT este neznamena ze je to super (ale ani to neznamena ze to super nieje).

2: Urazat niekoho na zaklade uzemnej prislusnosti? Come on! To nemozete mysliet vazne. (BTW: Som zahorak pracujuci v BA a teraz byvam v dzedzine 30 km od BA). To lepsi priklad som pocul uz len v madarskej krcme: "Ty si povedal, ze moja stara mama nevie korculovat?!?!" aka kolvek je odpoved (ano/nie/pokrcenie ramenami/...) tak chlap dostal na hubu. A to mi tak pripada. Ak uz utocit na inteligenciu atd... tak aspon nech to ma nejaky zaklad a nie len ci mi babka korculuje, alebo nie.

3. Usporiadat zavod nieje easy. Zelam vela stastia. A moja rada: "Open your mind".

A hlavne: Treba sa pri tom bavit. Nervov je vsade naokolo dost. Vaaacej nam netreba.
14.04.2010 - 16:04:50
00
:clap: :y: :clap: :handshake:
14.04.2010 - 18:07:59
00
Este sa pochval kolko pretekov si odjazdil ,organizoval a s akymi vysledkami dopadli ze tu rozdavas mudre rady???
Kritizovat vie kazdy...to je to ozaj najlahsie ....

Člen predstavenstva Okolo Slovenska 2000-2005, spolupráca pri organizovaní od r. 1998
Výber a príprava trate na Okolo Slovenska 2001-2004 - od vyhľadanie vhodných ciest medzi dohodnutými etapovými mestami cez dohadovanie s mestskými úradmi o vhodnom umiestnení dojazdov, s mestskými políciami zabezpečenie dojazdov a rýchlostných prémií až po spracovanie podrobného itinerára aj s vyznačením nebezpečných miest s potrebou regulovčíkov alebo polícajtov... A počas pretekov všetko, čo bolo treba - od rozostavovania zábran cez šoférovanie doprovodného auta až po odovzávanie kytíc na pódiu.

Majstrovstvá SR a ČR 2003 v Tvrdošíne - v apríli hrozila hanba, že ich nechce nikto zorganizovať a tak pri pive sme si so Stanom Holecom ťapli, že ideme do toho... Za dva mesiace majstráky boli v Tvrdošíne - a neboli najhoršie.

Pomoc pri MDC Dubnica a GP Bradlo od 1998 až doteraz
Pomoc pri majstrovstvách SR a ČR 2006 na Myjave

Stačí? Môžem si dovoliť poradiť?
15.04.2010 - 20:45:46
00
Trosku sa to tu zvrhlo.... :( :(
15.04.2010 - 21:52:13
00
Skusenosti mas ozaj dost ...mozes napisat celkom pekny roman...

Tesim kedy najdem v kalendari nejaky maraton v bratislave ktory budes ty organizovat...velmi rad pridem aj ked to mam akoze daleko ..ale cestovat mi nerobi problem ked vlastne uz 3 roky zijem skoro v rakusku :D ta do BA nemam daleko ani z jednej strany :)
16.04.2010 - 08:29:31
00
keyboard_arrow_up