No dosť si toho pochodil, aj skombinoval trasy :) ..rozmýšľal som, ktorú cestu za Borovom myslíš, ale už som zistil na mape..aj som si myslel že tá za zákrutou na kopci - tiež som na ňu pár krát pozeral ^_^ ... Jimy s Maťom K. boli na bikoch v Kalinove a ja so Sparcusom pred večerom na Úboči smerom od Močaran, potom sme pri múzeu počkali chlapcov kým došli z Kalinova. Zajtra neviem kedy a či sa vôbec vyberieme pojazdiť (podľa počasia a povinností), keby niečo tak sa ozvem :mp:

Prílohy:

DSC06497.JPG
DSC06497.JPG 214.2 KiB thumb_up0thumb_down

09.04.2010 - 23:18:51
00
ako uz bolo spomenute vcera sme boli v Kalinove ale s tym protivetrom to bolo dost zabavne :envy: potreboval by som radu od skusenejsich bikerov ze ako sa vyrovnavaju s protivetrom ? :emo: dnes predpokladam ze bluebiker nieco vymysli :hai:
10.04.2010 - 09:47:11
00
V protivetre pomoze ked mas trup co najnizsie, ja si v silnom protivetre ako keby lahnem na riadidla, akurat ze to dost namaha chrbticu, ale slape sa o dost lepsie. Pripadne aspon si co najviac zohnut k riaditkam, ako ked slapes do strmeho kopca.
10.04.2010 - 09:52:28
00
... skoro každy deň/večer si davam kratky vyšľap na Úboč, v mobile nemam pamäťovku tak bez foto, ale dnes som zobral aj pentaxíka :D

Prílohy:

IMGP8392.JPG
IMGP8392.JPG 817.67 KiB thumb_up0thumb_down

17.04.2010 - 21:33:39
00
Tak v sobotu doobeda som bol v Certiznom, dost fukalo a bolo chaldno. Pred vecerom sa este vycasilo a vyslo slnko, tak este som siel do Cabaloviec.
Vcera Jasliska a spat. Konecne teplo a slniecko :sun: . Bolo uz aj sucho iba miestami kaluze a trosku blata, ale to sa dalo obist alebo preskocit :) Na trase bol aj jeden brod, ktory si nejak nepamatam z minuleho roka, kedze som tam siel len druhy krat, ale aspon trochu spestrenie. :)
Pri zjazde z hranice do Certizneho som stretol aj par cyklistov ako isli na hranicu, vsetci bez prilby :whew:
Sparcus - akoto, ze este stale nemas namontovany presmyk ? :lol: Inac rozmyslal som, ci ti budu pasovat nove kluky, kedze SLX je pre 9kolo a ty prechadzas na osemkolo, nebude to problem ?
19.04.2010 - 21:09:28
00
Mao, objednal som SLX prešmyk :D deore je pod posteľou v krabičke :D ... mali by pasovať nie ? horšie by bolo keby som mal kľuky na 7 kolo a dal by som 8 alebo 9 kolo :D či ? :D
20.04.2010 - 20:20:16
00
Bluebiker tak kedy organizujeme kofolku niekde na hranici Bike uz je doma len formu dostat a dem
20.04.2010 - 20:24:49
00
Sparcus - hej opacne by to asi neslo :D , Tam je rozdiel v sirke retaze a teda asi aj v sirke prevodnikov, Na 9kolo je uzsia ako na osem. Vidis ked budem doma pomeram, kedze mam aj aj :)
A dufam ze ten presmyk si uz objednal na spodny uchyt, nie zase horny :D
20.04.2010 - 20:58:39
00
objednal som spodny, dnes by to malo prisť, len neviem či to teraz nepoplietli oni :D dufam že nie :)
21.04.2010 - 11:19:04
00
igor5 ťažko povedať, teraz som väčšinou v škole a doma som tak raz za 2-3 týždne na víkend...zatiaľ je to slabé z mojej strany, tento rok mám najazdených eštelen okolo 100 km :$ ..na Duklu sa chystám asi až cez leto keď budem mať po skúškach, ale keď sa podarí skôr (možno v máji) tak by som chcel navštíviť obce Pstriná, Miroľa, Bodružal a Príkra kde sú drevené kostolíky - na tie som zvedavý, tak sa potom môžem ozvať a prípadne sa pridáš keď budeš chcieť, ale bude to asi len po ceste, nie terén..
MLBikers zdravím, len oznamujem že asi ešte jeden víkend nebudem doma, čo je škoda lebo už som chcel isť dakde k Lupkowskemu tunelu alebo do Radoszyc...tak odkladám na neskôr :P
22.04.2010 - 10:25:10
00
Bluebiker, v pohode ... aj tak tu sneži :rofl:

., ozvi sa ... prepinam :)
22.04.2010 - 15:07:54
00
dnes podvečer vyjazd za účelom fotenia Mareka & Loly :)

Prílohy:

Masi 1-3.jpg
Masi 1-3.jpg 418.12 KiB thumb_up0thumb_down

23.04.2010 - 00:56:34
00
Poslušne hlásim že zásielka je už doma :) .... Jimymu prišla rajbačka na lancočok :rofl: aj kľuky Deore ... aj môj prešmyk :rofl: objednal som SLX dorazil Deore XT :D ale nehadam še :lol:
23.04.2010 - 12:14:31
00
Dnes som bol pri Lupkowskom tuneli, trosku netradicnou trasou, vid http://www.bikemap.net/route/459867 . Najprv som chcel ist na hranicu tymi lukami, na ktore sa odbocuje tesne pred Palotou nalavo s tym ze zijdem lesom k tunelu. Ale bolo to este mokre a smykalosa, tak som sa otocil. Potom som isiel pred Palotou doprava, tade som este nesiel. Popri zeleznici to dost drkoce, je to vysypane vacsinou makadamom :). Ked som prisiel na krizovatku co je blizko tunela, tak som chcel ist na hranicu lesom. V zime sme tadial sli na bezkach, dobra trasa. Po dvoch kilometroch ma ale potesili lesnici. Cesta uplne rozryta, blato. polmetrove kolaje. A akurat sa mala zacinat najzaujimavejsia cast po hranici. :( Tak potom spat k tunelu a popri zeleznici az tam, ako je odpocivadlo medzi Palotou a Vydranou. Dost ma vytriaslo :D
23.04.2010 - 18:09:10
00
het sporce tote 10 eura a idzeme do madarska bo inaksi s vami ani nehutorim :devil:
24.04.2010 - 15:29:34
00
keyboard_arrow_up