Kaktusbike Svätojurský MTB maratón 2010

17.04.2010
1. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Svätý jur (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
zrejme si išiel tak rýchlo, že nestihol zaostrovať :-D
22.04.2010 - 11:53:59
00
ale ja som tam s kolesom v ruke :D a to bolo kusok po to co si ma tam predbehol
22.04.2010 - 12:32:56
00
úplne idiotská galéria :tmi:


Možno je idiotská, ale konečne galéria v ktorej som sa našiel.
:D :D :D
22.04.2010 - 14:01:26
00
No moj druhy rocnik na svatojurskom bikemaratone som si predstavoval trosku .....

PS Dakujem Turbimu za naladenie dvojkolosoveho tatosa, isiel ako svajciarske hodinky, len jazdec nebol "vyladeny" :beer:


Tipujem, že po maratóne ale už nejde ako swiss hodinky. hehe
22.04.2010 - 14:36:32
00
Môžem to ja...pozdraviť! Zase nič... :@ :D

Prílohy:

DSC_0114-85.jpg
DSC_0114-85.jpg 73.34 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_7737.JPG
IMG_7737.JPG 218.36 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2010 - 15:03:54
00
úplne idiotská galéria :tmi:

ale je tam aspon plno fotiek :)
22.04.2010 - 20:17:43
00
Robo, vďaka, videl som obe. Ale keď som sa prestal smiať, tak som to radšej zatvoril. :rofl:

EDIT: "To" druhé nepovažujem za fotku.
22.04.2010 - 20:20:48
00
úplne idiotská galéria :tmi:

To myslis nasu galeriu online systemu? Rad by som vedel co ti na nej tak vadi ked ju nazyvas idiotskou?
22.04.2010 - 20:31:09
00
ten riadoček s fotkami.. a keď už preklikávam fotky po jednej, mohli by preskakovať rovno na "ďalšiu" stránku..
tá na stránke cksvatyjur.sk sa mi páči o dosť viac..
a ešte keby sa dali samotné náhlady nazoomovať ako na picase napr tak úplne super :P
22.04.2010 - 20:38:44
00
CraObs
riadocek: si myslim ze je jedno, ci to rolujes horizontalne alebo vertikalne. Vertikalne ti to akurat hodne natiahne dlzku stranky. Vyhodou mozno je, ze vidis vsetky naraz, ale rolovat to musis aj tak takze vsetky nevidis naraz ani tak. Taktiez by bol problem aj s zvacsenym nahladom potom, ktory by sa zobrazoval uplne nieke dole na konci.
Prechod na dalsiu stranku: ak sa mi to podari skusim to tak naprogramovat. ale ani na stranke co spominas to tak nefunguje.
Nazoomovať : mozo dobry napad, ale ked sa mi po nazumovani zvatsi fotka o 2 cm ako na stranke svjur tak mi je to nanic ci nie? To uz mozes rovno nazumovat na cely monitor cez CTRL+ Mys scroll. Taktiez foky sa zobrazuju uz v maximalnej velkosti dodanej od fotografov pre ochranu autorskych prav.
A navyse galeriu si programujeme sami a nie je skopcena z inych webov a maloktora galeria sa moze pochvalit s automatickym posunom fotiek nemyslis?

Snad na vysvetlenie tolko, ale dik za podnety.
22.04.2010 - 21:06:42
00
tiez som bol tou galeriou zaskoceny, ale vazme si ze vobec nejaku mame a ze sa o to niekto stara - je to v podstate pre niekoho cas navyse ktory takto aj pre nas obetuje dobrovolne
odo mna :y:
22.04.2010 - 21:13:05
00
Fero: len na riadoček nefunguje kolečko na myške.. to zoomovanie pomáha keď hladáš napr len svoje fotky, v tých pidi náhladoch je to skoro nemožné :P
a ten presun cez celu galérku by bol fajn, proste pustím slideshow, spravím pukance a čumím.. btw keď už sa v tom budeš hrabať tak môžeš prirobiť aj volitelný čas na prehodenie na dalšiu fotku?
22.04.2010 - 21:25:14
00
Cas by sa dal nastavit skusim.
Mne ale zoom kolecko funguje na celej stranke, teda aj na riadocek s nahladmi neviem preco tebe to nejde. pripadne skus IE dole v pravo volbu zoom.
Ake rozmery nahladov si mysis, ze by boli idealne aj casovo nenarocne na nacitavanie?
22.04.2010 - 21:34:52
00
tiez som bol tou galeriou zaskoceny, ale vazme si ze vobec nejaku mame a ze sa o to niekto stara - je to v podstate pre niekoho cas navyse ktory takto aj pre nas obetuje dobrovolne
odo mna :y:

Presne tak.
Kazdy kto obetuje svoj volny cas a robi nam tam zadarmo fotografa a kazdy kto si da namahu hodit to na web si zasluzi podakovanie.
Craobs to myslel snad tak ze ta galeria asi nema prave najintuitivnejsie rozhranie, ale dolezite su tie fotecky a ich kvalita a tie su fajn.. len keby boli trocha vacsie.. aj tak dik! :y:
22.04.2010 - 22:53:17
00
Ake rozmery nahladov si mysis, ze by boli idealne aj casovo nenarocne na nacitavanie?

no toto je nezodpovedatelná otázka.. v dnešnej dobe megarýchlostných neobmedzených netov a ultra PC staníc problém nieje ani s velkými náhladmi.. akonáhle ale človek presadne na notebook, prípadne kancelársky comp je to v paži, takže najlepšie by bolo volitelné rozhranie asi..

keď sme pri vylepšovaní galériek, na greenbike maratóne majú vo fotkách vyhladávanie podla čísla pretekára, čo je tiež úžasná vec, len sa niekto tými fotkami musí prehrabať :angel:


inak nieže by som bol nevďačný :) len som asi moc rozmaznaný :wasntme: všetkých fotografov zbožňujem :inlove:
23.04.2010 - 11:31:20
00
keyboard_arrow_up