Bicykel používam okrem športovo/turistického vyžitia najmä na:
dochádzanie 25% [ 26 ]
nakupovanie 12% [ 13 ]
v zamestnaní 4% [ 4 ]
izbová dekorácia 14% [ 15 ]
time to drink 5% [ 5 ]
family pojazd /deti,drahá/ý/ 10% [ 10 ]
bopping 8% [ 8 ]
pozing 13% [ 14 ]
iné 10% [ 10 ]
Celkový počet hlasov : 105
Jeseň už nie že klope na dvere, ale s riadnym buchotom ich otvorila a pani zima si už tiež chystá baranidlo, takže či chceme alebo nie prichádza čas kedy si väčšina z nás chystá svojho "miláčika" na zimný spánok. Bicykel má však aj iné ako športové využitie a chcel by som, aby sme na tomto mieste spomenuli/ukázali toto naše druhé JA.
Viem že aj zimáky sú športové náčinie, ale predsa len sú poväčšinou ako chudobnejší príbuzní, ignorovaní, bez patričného servisu, dojazdia to čo nám ostalo po nejakom upgrade, takže sem s nimi...
V tom hlasovaní je možnosť BOPPING. Anglický výraz ktorý som nedokázal preložiť ale chápme to ako niečo také že sadnem na bicykel a idem pozrieť len tak do mesta, za kámošmi, kupiť cigy, vyvenčiť psa apod.
10.10.2009 - 12:54:35
00
ja mám jeden bike na celoročné bajkovanie, takže ani jedna z tvojich možností ;) :P
10.10.2009 - 18:08:28
00
Ja to iste, jazdim cely rok. Ale mam ho v obyvacke a pekne sa tam vynima ;) tak som dal tu volbu ;)
10.10.2009 - 18:48:37
00
chlapi diky za vase reakcie, myslel som ze tu budem musiet sam nieco napisat na uvod...ja mam jeden taky no...bicyklik na nakupy a presun ale budem sa ho snazit dostat do podoby na zimne potuky krajinou, tak potom ho sem hodim...mozno aj skor ak nik iny neprispeje,nechce sa mi verit ze vsetci jazdia vsade auto/moto prostriedkami...no uvidime, prave som sa vratil z mesta kde som pozeral futbal a som velmi ale vermi na...ty, ale ak z nas Boh nechce urobit volov tak postupit musime..kurna
11.10.2009 - 00:40:41
00
S bikom po obchodoch a pod. nejazdím, lebo bez dozoru by som ho nenechal. No do bike-shopov kľudne, keďže tam sa s ním vtrepem dnu. Taktiež keď idem ku starým rodičom, zvyknem ísť na biku. No a cez prázdniny, keď bývame na dedine, chodievam do obchodu na nákup. Ale v meste ee. Zimný spánok síce nepoznám ja, ani môj bike, avšak teraz som už 2 týždne v umelom zuimnom spánku. Najprv choroba, potom nehoda...

PS: Mám len 1 bike, hoci som vyskladal na starom ráme druhý, pre otca. Jednoducho nechcem meniť biky. Akurát na cesťák by som sa nechal nahovoriť. :P
11.10.2009 - 08:25:49
00
Ja mám bike na celý rok , v lete jar, jeseň.
Ale iba na športové účely.
23.04.2010 - 20:52:44
00
keyboard_arrow_up