Tak a moj tlmic (RockShox Monarch) nadobro odmietol poslusnost ;( , mam Haibike Tension od Kubicu, este v zaruke, tak som zvedavy ako prebehne reklamacia.
Dam vediet ako som dopadol.
20.04.2010 - 13:37:39
00
Dobre viem, ako to v obchodoch chodí a kto nebol za pultom, nech si to na dva dni skúsi. Samozrejme, že nie vždy má človek deň a faktom je, že dnešní zákazníci niekedy nevedia čo od samej radosti. Ak vám po 40 minútach obsluhovania odíde zákazník typu "debil", tak ktokoľvek príde po ňom, má šancu, že si to odnesie :)
Sme len ľudia a chcelo by to iba trochu vzájomnej tolerancie a pochopenia-z oboch strán.

Za mňa spokojnosť, o pár dní idem na garančnú prehliadku a nebojím sa tam ísť, u kubicu sú v pohode. Narozdiel od obsluhy v niektorých baroch :clap:
02.05.2010 - 11:54:00
00
taketo keci :D ze kto nebol za pultom nech si to skusi a kazdy ma svoj den a pod... :lol: ked to nevie alebo nema svoj den nech sedi doma a nekazi meno svojmu podniku. Ale Kubicu ci juniora ci seniora to nebavi, niesu to obchodnici a robia to nasilu nech si najmu niekoho na predaj. Mna Kubica porobil o 15€ bez mihnutia oka (povedal vymenim vam to za komponent v rovnakej cene - doma som zistil ze KLAMAL!!!). Mam tam ist na garancnu prehliadku. Uz teraz viem ze bude treba doplnit olej do zadneho tlmica. Som zvedavy o kolko ma bude chciet porobit tentokrat. Nehrozi aby som uneho este nieco kupil !!! (kym si nemate ako skontrolovat ceny a nieste aspon polo-profesional nechodte ku Kubicovi) :swear:
02.05.2010 - 13:15:07
00
am tam ist na garancnu prehliadku. Uz teraz viem ze bude treba doplnit olej do zadneho tlmica.

...takym umelcom ja zvyknem odpovedat: "jáááj, super šéfe, že ste ma na to upozornil, zajtra idem do jedného obchodu niečo objednávať, tak tam to dám doplniť" ;)
...a budeš mať pokoj ;)
02.05.2010 - 18:46:57
00
inac predajcovia to maju tazke, pretoze importeri/distributori cyklo znaciek su vraj totalni debili. Poznam 4 predajcov a kazdy sa stazuje. Nezavidim im to!
02.05.2010 - 19:15:51
00
Uz teraz viem ze bude treba doplnit olej do zadneho tlmica. Som zvedavy o kolko ma bude chciet porobit tentokrat.

ako vieš že treba doplniť olej? Ak je tlmič pokazený/niečo v ňom nie je v poriadku tak podľa mňa to nedokáže (nebude riskovať :) ) bežný predajca opraviť, môžeš to poslať akurát sem (ak máš ten fox rp2) http://www.slovkolex.sk/images/CENNIK_OPRAV_FOX_2009.pdf :)
02.05.2010 - 19:30:19
00
ja som tam bral bike http://www.kubicasport.eu/produkt/1270/MTB-celoodpruz./
komunikacia cez net + tlf, odber bol osobny, bike sluzi, takze som spokojny
27.05.2010 - 19:47:16
00
Uz 3 mesiace mam haibike a fici tiez ako hodinky, a jazdim na nom 50km denne...uz ma vyse 2000km najazdenych!!! Kupa sa fakt oplatila a obsluha tiez. Bez zbytocnych kecov sme sa dohodli. Nemozem povedat ani jedno krive slovo na obchod.
28.05.2010 - 09:57:21
00
Tak mám 10 dní po garančnej, bicyklík mi na nej dali dokopy, prestal pukať pedál, dotiahla sa kazetka, všecko stále v porádku. Takže spokojnosť :)
28.05.2010 - 11:13:18
00
Majú celkom dobré ceny na to , že je sezóna. ťažko sa asi nájde výhodnejšia kúpa nového biku v pomere - cena / komponenty. A naviac Haibike sú nemecká značka , čo je podla mna znakom kvality.
06.06.2010 - 17:44:56
00
Ja som tam pred 2 rokmi kupoval svoj prvy bajk, objednane cez net, o 2 dni bol doma. Jedna neprijemnost, namiesto predneho XT naboja, ktory tam mal byt podla popisu, tam bolo deore. Po telefonate a vyziadani fotografie mi kazali komplet koleso poslat postou. Balit MTB koleso do balika je fakt zazitok. O par dni ale bolo koleso spat s XT nabojom a potom uz neboli ziadne problemy. Jedina otvorena otazka zostava ci to bola nahoda, alebo umysel... Zanechalo to ale zmiesane pocity..
07.06.2010 - 00:07:05
00
Tento cykloshop mozem len doporucit...vynikajuce ceny,velmi sikovni mechanici,ked som potreboval poradit poradili !... vela ludi kupuje od nich bicykle "cez net" a tym padom je to pre predajcu omnoho narocnejsie vyhoviet zakaznikovi...reklamacie,nejasnosti...ale myslim si ze oni su aj v tomto Top.. :)
26.08.2010 - 09:21:09
00
Tak a moj tlmic (RockShox Monarch) nadobro odmietol poslusnost ;( , mam Haibike Tension od Kubicu, este v zaruke, tak som zvedavy ako prebehne reklamacia.
Dam vediet ako som dopadol.

Nuz, ako si dopadol? Snad si ju doteraz nedrzia?
Posledná návšteva: 21.04.2010 - 07:46:47
*sigh* :doh:
30.08.2010 - 08:56:12
00
bol som tam len raz, ale :y: :y:
Myslim, ze HAIBIKE su slusne bicykle za primeranu cenu.
06.09.2010 - 08:43:57
00
ja som dalsi spokojny zakaznik , prisiel som videl som ,previezol sa a odisiel uz s bikom...
dnes po mesiaci som bol na garancke, akurat sa doladila prehadzovacka ,presmyk ostatne kontrola...
kupil som twister vak , hydrovak , rukavice...

je to dost dlha miestnost a chalanom sa necudujem ze davaju bacha na tovar ...asi maju svoje skusenosti ...,ked musi davat bacha na ,nas ked obzerame a napr.nic nekupujeme a vie ze vzadu ma kopec roboty v servise ,alebo zasielky cez net asi to na "nalade"-trpezlivosti nikomu neprida...
ked sa otvorene spytate poradia atd. ,ale zbytocne sa nevykecavaju ,neohuruju... -robia efektivne
06.09.2010 - 19:05:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up