zdravim,

ak mi to financie dovolia, na jesen pojdem do celopera.. vybava je viac menej ta ista, no jeden ma pruzinovy recon 351, ten ma zdvih 85-130 a vzadu 140 a druhy s rebou 120/110.

co sa tyka vysky zdvihu, mne bohate staci 120mm ale skor som sa v tomto prispevku chcel spytat na udrzbu a chod tychto dvoch videl (samozrejme ze bike nebudem kupovat iba podla vidly). pocul som niekolko nazorov, vsetky sa lisili, videl som niekolko recenzii, cital niekolko clankov a zatial z toho vychadza ze rebu bude treba viac servisovat ale bude mat lepsi chod lebo je vzduchova. kedze ja spravim za rok 1000km tak to nie je take hrozne s tym servisom si myslim. co vy?

vdaka za nazory a postrehy :)

-vladislav
04.05.2010 - 17:53:05
00
recon 351 pružinový je super (aspoň pre mňa :P ) :) ak teda sadne pružina, pôvodná tam je asi na približne 70kg, ak vážiš o dosť viac/menej (teda výrazne menej to sa asi ani nedá :lol: ) tak treba zistiť koľko by tam stála iná pružina...
reba má hlavne lepšiu hmotnosť, recon váži okolo 2kg čo je dosť... chod ti možno sadne aj lepšie taký aký má recon, treba vyskúšať :)
inak 1000km za rok je málo, to si ten bike ani neužiješ :) nezabudol si jednu nulu? ;)
04.05.2010 - 18:08:57
00
no moja vaha sa pohybuje v rozmedzi od 69 do 74 podla toho ci su sviatky a tak :D takze to by bolo fajn. co sa tyka hmotnosti tak to mi je viac menej jedno ci ma 3kg alebo 1.5kg, jazdil som vyse dvoch rokov na 16kg masine tak mi to nebude vadit ( i ked to bude rozdiel oproti terajsim 11.3 :^) ).

vyskusat by som velmi rad, uvidim ako na tom budem. inak obchody poziciavaju biky aj na den alebo tak? lebo ked sa prejdem okolo predajne tak toho moc nezistim...

a nie, nezabudol som na jednu nulu :D minuly rok som spravil 600km, tento rok to bude o nieco viac + malino brdo takze ratam 1000 +- :) mozno sa prekonam aj na viac... mozno :mm:
04.05.2010 - 18:16:27
00
... ako som ti už napísal, chceš porovnať dve rozdielne vidlice .. ako zdvihom tak aj pružiacim médiom .. pružina / vzduch ...
Reba má viac možností nastavenia, ale potrebuje častejší servis ... má menší zdvih a je progresívnejšia ale zas menej húpe a je ľahšia ...
Celkovo porovnávaš dva rozdielne biky, ideálne by bolo odviezť sa na jednom aj druhom a potom si urobiť názor ...
04.05.2010 - 19:03:00
00
keyboard_arrow_up