8) Flyer, poznam to aj ja, ked musis pocitat kazdu korunku, ktoru chces vrazit do biku. Aj ja som tym presiel.
8) Samozrejme ze aj ja by som riesil vidlicu inej znacky a nie RST. Ale ked uz bike raz ma nalozenu vidlu od RST tak svet sa preto nezruti.
Kazdy ti tu radi ze aby si RST nekupoval a ze je tuha v zime, namiesto toho aby sa ta spytali, aky je v tej RSTcke typ pruzenia, ci je to ELASTOMER alebo pruzina.
:cry: Ak mas ELASTOMER, tak je to dost bieda. Za chladneho pocasia (nemusi byt ani zima) prides o ruky. Je to tvrde skoro ako pevna vidla.
:roll: Ak je tam uz struna, tak nech je ta vidla aspon s LOCKOUTom. Inak by som sa poobzeral radsej po inom biku, alebo by som skusil kupit radsej bike z bazaru na tejto stranke, ako nejaku novu akciovu sunku.
8) Ja osobne tiez jazdim RST Gila SL TC 120mm a mame spolu za sebou zopar maratonikov. Nie je to urcite take pardne pruzenie ako na inych znackach, ale zatial staci. Cakam kedy sa kompletne rosype a kúpim urcite nieco ine.
8) Inak mam doma este jednu presne taku istu vidlu RST Gila SL TC 120mm, jazdenu asi 150 km len lightovo, ziadne extremy, ako nova. Brat ju zhodil zo svojho biku a daroval mi ju. Tak ju ponukam v MTbiker bazare za 1500 Sk.
A bacha na Suntour, tie starsie modely sú podobnej kvality ako RST.
04.12.2006 - 07:10:17
00
base: ktora vidlica od rst (alebo od ineho vyrobcu) pruzi len elastomermi?
04.12.2006 - 08:24:54
00
Kedze ty skor riesis novy bajk, tak sa drz toho co ti tu uz niekto napisal - kup si nieco jazdene - zozen kamosa ktory nieco o bajkoch vie, alebo napis na forum - co si nasiel, kolko stoji, a ludia ti uz napisu co a ako. Napriklad teraz je na mtbikeri za 12,000 klein, ktory by som osobne bral uz len kvoli absolutne nadhernemu ramu, a ma manitu sx - myslim ze pruzina olej. Takze bike ako pre teba :shock:

Jednoducho kupit jazdeny bike sa oplati - najma ak je to prvy bike. To co sa da kupit v obchode je dost hroza, vyrobcovia setria kde sa da. Akurat je nutne vediet co am zmysel kupit a co nie a s tym ti pomoze skuseny kamos alebo forum :D
04.12.2006 - 09:03:52
00
cista pravda kamo, tam to vsetko predrazuju a nakoniec zistis ze si kupil total- brutal shit. za taku cenu by si malv bazare take 2 mozno aj 3 :lol:
06.12.2006 - 20:04:12
00
keyboard_arrow_up