da sa nieco rozumne s tymto skrabancom urobit? je na mieste kam az tak casto vila nechodi. neviem ako hlboka je ta "rana".

Prílohy:

duc-scratch.jpg
duc-scratch.jpg 70.43 KiB thumb_up0thumb_down

15.05.2010 - 08:29:20
00
KLIK
15.05.2010 - 11:42:57
00
vdaka za link, tuto temu som kedysi videl, teraz som ju nevedel dohladat (samozrejme hladal som, ale ocividne nedostatocne). tie skrabance co su v tej teme mi ale pridu neskodne, skrabanec na fotke, ktoru som dal vyzera byt uz hlbsi a ide o upside down a este k tomu strana kotuca. sli by na to enduro fork seals - vedeli by si poradit s vylestenou nerovnostou? dodatocneho postupneho vysuchavania odkryteho/poskodeneho miesta sa nebojim, je to predsalen ku koncu chodu a aj keby sa to casom zopsulo, tak nahradna noha sa da zohnat...
15.05.2010 - 12:47:01
00
nehaj to tak... nemá to význam... je to dosť malé a aj tak vidlica často takto zasunutá nebude
15.05.2010 - 12:54:16
00
Uričte by som to vyleštil, vyplnil lakom, pokiaľ možno čo najlepšie vo viacerých vrstvách.
Hlavne aby nebolo cítiť hranky, ktoré by ničili gufero (niekedy môže stačiť že tam vidla raz zabehne a už je po gufere) a v prípade že by to bolo o niečo vyššie (pri klasickej vidlici nižšie) tak by sa mohli poškodiť aj kĺzne púzdra.

Ak tam bude zaleštená jamka bez hrán, maximálne to bude vyťahovať sem tam von nejakú kvapku oleja, nič viac. Takže po funkčnej stránke po zahladení tam problém nie je. ;)
15.05.2010 - 19:27:03
00
keyboard_arrow_up