Tak len na potvrdenie predošlého príspevku, sú to "fejky" čiže napodobeniny origoš vyzerá úplne inak viď foto. môjho nového setu od Castelli. Taktiež materiálové zloženie na drese je trocha iné originál Cervelo dres je vyrobený z troch rôznych druhov látky a gate tiež. Keď sa dobre pozriete tak gate majú úplne iný strih a dovolím si to tvrdiť i o drese...ale keď vám vyhovuje "kofotina" tak kupujte :puke:

Prílohy:

CTT_1.jpg
CTT_1.jpg 266.32 KiB thumb_up0thumb_down

CTT_2.jpg
CTT_2.jpg 28.85 KiB thumb_up0thumb_down

CTT_3.jpg
CTT_3.jpg 25.55 KiB thumb_up0thumb_down

28.05.2010 - 13:29:54
00
Bfriend, ked niekto chce chodit obleceny ako profi jazdec, resp. ako chodiaca reklama (co je zase na smiech mne), a nechce minat tazke prachy, tak toto nie je ziadna kofotina, ale dobra ponuka. Zakladne kvalitativne normy to splna.

EDIT: Inak ked sme pri tych cenach, tak Baky minule pri zabere na nejakeho nestastnika co spadol a roztrhal nohavice hovoril o cene za nohavice 2000 €. Je to vobec mozne? Akoze je mi jasne, ze profi verzie bez svov a z neviem akych materialov a s akymi vlozkami a strihmi a robene na mieru mozu byt drahsie, ale 2000 € za cyklogate sa mi zda fakt dost.
28.05.2010 - 13:38:00
00
typujem ze chlapik nasiel na ebayi nejakeho predajcu z honkkongu a teraz to predava u nas. nemam proti tomu nic nemam ale rad ked sa to prezentuje ako original!!! podla mna je to aj trestne. velky problem s tym mali znacky ako mammut, garmont a ine na ebay...
28.05.2010 - 14:01:36
00
EDIT: Inak ked sme pri tych cenach, tak Baky minule pri zabere na nejakeho nestastnika co spadol a roztrhal nohavice hovoril o cene za nohavice 2000 €. Je to vobec mozne? Akoze je mi jasne, ze profi verzie bez svov a z neviem akych materialov a s akymi vlozkami a strihmi a robene na mieru mozu byt drahsie, ale 2000 € za cyklogate sa mi zda fakt dost.

Myslim, ze to bol Wiggins alebo niekto zo SKY. A zda sa mi ze vravel asi 1000€, nie 2000, ale aj tak je to doooost vela.
28.05.2010 - 19:42:49
00
Bfriend: "...ale keď vám vyhovuje "kofotina" tak kupujte..."
-a ty mi chceš povedať že všetky veci čo máš tak sú značkové..to pochybujem...keby to bolo vždy tak , že značková vec je kvalitnejšia ako nejaká "neznačková" tak nič nepoviem. Prečo by mali byť tie veci *****? (sa bojíš povedať *****?inteligent :finger: ) Tak nerob machra, že máš nový najznačkovejší dres na svete, lebo aj tak ti je na hovno :finger:

Jezus: a tebe je na smiech keď vidíš "chodiace reklamy"? Tak ty asi jazdíš v bavlnenom bielom tričku a vojenských spodkoch s odtrhnutými výsačkami...ak hej, beriem späť...
29.05.2010 - 10:08:29
00
Firefifo brzdi sa. Bfriend nerobil machra že má originál len sme rozoberali čo na danej stránke Nay ponúkajú.
A že sa Jezusovi nepáčia ludia oblečený v tímových dresoch je tiež len jeho pohľad na vec ktorý nemá význam akokoľvek vyvracať.
29.05.2010 - 11:03:07
00
suhlasim s firefifom a co sa tyka tej stranky, tak este som podobnu slovensku stranku nenasiel a som rad, ze ponukaju dobry tovar za dobre ceny... ja som s dresmi, ktore som si u nich kupil nadmieru spokojny a nakupim tam opat aj nabuduce..netreba mi handry za 2000€, ktore aj tak za rok vymenim za ine... :P
29.05.2010 - 11:06:02
00
Sorry, ale tiež som povedal len svoj pohľad na vec. Tie ich odpovede sa mi zdali povrchné, tak prečo by som to mal nechať tak. A to že som sa vyjadril ako som sa vyjadril,...no iné slova som nenašiel...hanba mi :x
29.05.2010 - 11:25:05
00
Dobre si povedal, mne sa to pacilo ;) mam rad ten eshop, uz som od nich bral aj tenisky a zajo bundu :))
29.05.2010 - 12:11:51
00
mne je jedno ci ma niekto original alebo nie 8) , vtej rychlosti to ani nepostrehnes :P , iba keby si isiel 100km vhaku a cumel mu na svi na zadku :o . Len ci sa to oplati kupit teraz das zato 60 eur a o rok budes musiet kupovat zas :swear: tak sa ti to neoplati , ja mam uz 2 roky dres Discovery :inlove: od Nike vyrobene v Itali aj z gatamy. Dal som zan 120€ ale ten set vyzera aj po tych 2 rokoch ako novy :y:
29.05.2010 - 16:17:00
00
Ja by som to zhrnul asi takto: Nech si každý kupuje čo chce, ako chce a za koľko chce. Má to však aj morálnu a právnu stránku:

1. Predajca naysport.sk zavádza a klame zákazníkov tým, že predáva to, čo sa tvári na niečo, čím to nie je. Sú to očividne fake výrobky.
2. Na výrobkoch je protiprávne použitá ochranná známka výrobcu. Napr. Sportful v prípade sady Saxobank 2010. O vymožiteľnosti práva na Slovensku pomlčím.
3. Kúpiť si taký dres (a vedieť, že je to fake) je tak morálne na výši asi ako si kúpiť ukradnutý bajk. Na tému poctivosti Slovákov pomlčím.
4. Za polovičnú cenu si kúpite štvrtinový výrobok.
01.06.2010 - 12:07:12
00
Mate niekto dokaz, ze je to fake? A mate dokaz, ze predajca to vie a vedome predava fake? Vlastne to je jedno. Plati jedine - ak mate co i len podozrenie na trestny cin, tak podajte trestne oznamenie na policii. Vsetko je riesitelne ked sa chce...
01.06.2010 - 14:31:14
00
dokázať, že je to fake je až príliš jednoduché (samozrejme sa môže ohradiť že on to kupoval v domnení že sa jedná o originál všakže...)...oveľa náročnejšie sú tie následné kroky...ak by mal výhradný dovozca (speedy 8) ) takto postupovať voči každému e-shopu, ktorý predáva takéto fake-y, tak si to môže rovno hodiť...
01.06.2010 - 14:39:12
00
ináč zavináč existuje aj niečo takéto,že
www.cyklodresy.sk
sú z Pezinoku

ceny sú bobchopové takže predpokladám originalitu..
01.06.2010 - 14:49:29
00
Jezus:
okrem toho Castelli vyššie aj toto:
originál (cyklodresy.sk):
http://www.cyklodresy.sk/ProfiTeams/saxobank10/nohavice/nohavice2.jpg
fake (naysport.sk): http://www.naysport.sk/fotky5830/fotos/_vyrd14_1810wvub1271767324218.jpg
01.06.2010 - 15:51:51
00
keyboard_arrow_up