dream, ty to očividne nechápeš...za dresom vidíš len ľudí čo sa chcú nabaliť, zdieračov čo si nahadzujú marže...myslíš, že niekto len tak lusknutím prstu získal exkluzívny kontrakt s tímom Pro-tour, za sekundu navrhol design, našiel ideálny materiál, vymyslel strih a neviem čo všetko ešte? určite áno...načo u vás vo firme obháňate zákazníkov aby brali od vás tovar...veď im rovno pošli linky do Číny, určite používajú tie isté technológie ako vy...určite ťa manažment pochváli... ;)

každý kto si dovolí oponovať je obyčajný loser, veď nejazdíme Tour ani Giro, nie sme majstri sveta, tak držme hubu...

každému to je úplne fuk až do tej doby, kým sa ho to začne osobne týkať...

edit: vidím, že chápeš, ale nepíš potom nezmysly.... |(
02.06.2010 - 18:58:01
00
KATKO : teraz chapem alebo nechapem????

je so vsetkym suhlasim co tu pisete vsetko je tak ako hovoris.

Reagoval som len na ze SPEEDY GONZALES napisal ze kupovat vedome fake dres je nemoralne - ano je
ale rovnako nemoralne je napalovat CD nosice lenze toto je bike forum tak to kazdy berie osobnejsie co je normalne
Je len nerad sudim ludi ked ich nepoznam - nikto z nas nie je moralne cisty ci ano???

len tolko

s tym co si napisal suhlasim aj co sa tyka nasej firmy ale to by bola na dlhsie
02.06.2010 - 19:05:24
00
kazdy kto robi biznis sa chce "nabalit" robis to pre financny zisk co je uplne normalne.

to je mimo dobra a zla je to princip podnikania.

cim vacsia marza tym lepsie ak som to schopny predat.

Turci vravia nie je podstatne za kolko predavas ale za kolko nakupujes.
02.06.2010 - 19:07:55
00
vidíš, chápeme sa...

;)
02.06.2010 - 19:10:43
00
chodte si kúpiť "adidas" ku vietnamcovi na trhovisko za 10€
možno vám trošku svitne..


...prečo až na trhovisko? stačí ísť predsa do klasickej predajne adidas...
02.06.2010 - 20:24:43
00
O.k. stacilo.aj Dream uz priznal ze fake nem dobre. Ale aj tak by som ho vyhodil. Vsetkym obhajovacom Adiosiek zelam smradlave nohy, otlaly a ine vychytavky.
Hehe
02.06.2010 - 20:56:01
00
:) adidas je jedna z najkopirovanejších značiek u vietnamcov a bola prvá čo ma napadla..

btw aj moj bike je z číny (čo viem, doma skúsim nájsť nálepku) ;)
03.06.2010 - 07:56:32
00
Turbi Ty si pacient ....

ppre mna osobne posuvas hranice internetovej zabavy.hod sem este nieco mudre nech sa zasmejem
03.06.2010 - 08:17:59
00
Ono je to sice vsetko pekne len na vychode napr.konrektne v RV kde oficialne nezamestnanost je 26% a neoficialne este vyssia su ludia zial odkazani su kupit fake.

ak mas prijem 400 EUR (co je to v RV realita vacsiny obyvatelov) mas este dieta a platit byt a tvoje hobby je cyklistika tak zial vybavu budes mat adekvatnu k svojmu prijmu.

apropo Cyklistika nie je prave najlacnejsie hobby.

Preto nikoho radsej nesudte a budte radi ze niekotri z Vas si dobru vybavu mozu dovolit.

Este ma napadla taka vec, ze tie fake dresy timov PROTOUR su aspon na nieco dobre pre tie timy a ich sponzorov, pretoze kto si ich kupi tak im robi perfketnu pohybujucu sa reklamu.
03.06.2010 - 08:22:22
00
Môj posledný príspevok k téme. Neposúvaj to do roviny kto si čo môźe dovoliť a kde je aká nezamestnanosť. Tu sme sa bavili o NAYsport a ich produktoch. Každý nech si sám zváži čo chce a opäť opakujem, že je dobré povedať luďom čo si zo stránky NAYsport objednávajú. Je mi jasné, že pri príspevkoch typu „Poprosim vysvetlit rozdiel medzi originalom a fake!!! Kedze vidim, ze tu vela z vas kazdorocne jazdi TdF, tak poprosim vysvetlit rozdiely vo funkcnosti.... A ci je ten rozdiel az taky dolezity!!! Dakujem“ je ťažko niečo vysvetlovať. hehe
03.06.2010 - 08:36:57
00
Turbi suhlas ale potom nech ich nikto nesudi, ked si to z Naysport objednaju, ze su nemoralni vid (SpeedyGonzales)

Vedia do coho idu a je to ich vec.

len tolko.
03.06.2010 - 08:40:28
00
len 60€ za dres nieje málo.. takže aj očakávam zodpovedajúcu kvalitu (čo tak nejak u niektorých značiek očakávam).. nikto nieje ale odkázaný kúpiť fake, stále može kúpiť kvalitný "no name" prípadne aj "name" :P ale keď raz kupujem veci Craft (aby sme mali cyklo značku) tak chcem Craft s ich technológiami, materiálmi, postupmi a nie logo Craft na "nejakých" veciach.. a keď už to neni origo a spĺňa to iné kritériá tak o tom chcem vedieť dopredu.. aj keď stále to možem online vrátiť do 14dní, ale už som stratový na pošte..

reklamy na dresoch sú imho úplne mimo, dosť z tých značiek ani nemáš šancu uplatniť.. (to len lto kúpil subaru kvoli dresu :lol: )


edit:
dream: vedia až teraz

edit2:
v princípe má ale gonzales pravdu.. kupovať vedome nelegálne kópie je nemorálne.. zároveň keď sa nebudú kupovať nikto ich nebude robiť, nikto nebude kradnúť, ale to sme v ideálnom svete..
takisto sa možme baviť o morálnosti cien a ziskov výrobcov a distribútorov.. ale zas keď sa nebude kupovať, musia s cenou dole alebo zastaviť výrobu..
celé je to ale kolotoč keby keby.. každopádne kúpou kópií nasadá človek do tohto nemorálneho kolotoča.. občas ale iná možnosť nie je..
03.06.2010 - 08:45:13
00
Turbi.... co myslis, ze ako dopadnes tohto roku na TdF??? Si velky profik ako pozeram :-D, prajem ti vela uspechov aj na Vuelte a nech pre teba stihnu vyrobit dres z vyradeneho raketoplanu Discovery!!! :-P... Pocuvaj kamos, asi si nepochopil ako som to myslel.... Myslim, ze vacsine ludi tu na fore uplne postacuje aj fake na to jazdenie. 90 % ludi sa tu mozno ani nestretlo s original vyrobkom, aj ked si myslia, ze ho vlastnia, bohuzial. To je realita na SVK, tak by bolo mozno dobre ich nechat v tom, ze v obchodoch sa kupuju originaly a fake sa kupuju na trznici a v Polsku, na Ukrajine... Osobne mam dres za 55 € a gate za 60 €, tiez mam radsej kvalitu. Ale keby som nemal tieto veci, asi by som isto zvazoval kupu z Naysportu!!! Myslim, ze na tych 2000 km rocne co najazdim si ani original dres z Talianskej fabriky v Cine, nezasluzim!!! :-D
03.06.2010 - 09:11:35
00
Keby sa mi chcelo stracat cas, tak to trestne oznamenie podam aj sam. Ale vlastne napr. taky mail na SOI nie je az tak casovo narocny...
03.06.2010 - 09:32:51
00
sa mi velmo paci ako ste si ochotni porozumiet ;-] zacinam sa na fore citit ako v praci
03.06.2010 - 09:33:44
00
keyboard_arrow_up