http://www.mrkvicka.net/

8)
25.05.2010 - 14:56:11
00
INY-BIKE-WEB.INTERVIEW/clanok/items/interview-ivan-zima.html
25.05.2010 - 18:16:26
00
Myslim, ze celkom dobry rozhovor. :y:
25.05.2010 - 19:09:10
00
drotar neviem či v politike niekedy aj rovný ľudia boli ale napísal si to pekne ;)

Jeden bol a tuším sa vracia späť na miesto činu :handshake: Dúfam,že sa tam dostane :y: aj so svojimi "pichandovcami :lol: :rofl:Ná šag nech je opäť sranda f parlamente..... :D
25.05.2010 - 20:31:59
00
A uz je dobry rozhovor aj tu na MTBiker: http://www.mtbiker.sk/clanky/nezaradene/1280/rozhovor-s-ivanom-zimom.html

P.S. Celkom som sa pobavil na komentaroch pod clankom. Samozrejme, ze najviac kricia ti, co nic nedokazali a ani nepochopili zmysel a poslanie toho clanku.
03.06.2010 - 03:38:01
00
Ak by sa izi prezentoval tymto sposobom (clanky, rozhovory) hned na zaciatku a nezacal by zneuzivat databazu bikerov, nebudem ho nazyvat otravnym. Myslim, ze tento rozhovor a jeho prezentacia ma svoje miesto pred volbami aj na strankach bikerskych portalov. Verim, ze chce hajit a zastupovat aj nase zaujmy a vstupom do parlamentu by dosiahol viac, ako rozne samozvane skupiny ohanajuce sa podporou cyklistiky.
Ivan, som zato, aby si dostal moznost ukazat, co dokazes vo vyssich kruhoch, ale v tychto volbach bez mojej pomoci. Prepac, ale boli ti "prideleni" pre mna mnohi neakceptovatelni spolukandidati.
03.06.2010 - 08:12:12
00
Bŕŕŕ´neviem čo by sa muselo stať aby som hlasolval za Zimu :lol:
03.06.2010 - 08:19:31
00
Jesus:
uz to nechaj tak. Uvidime o 4 roky, potom si potvrdime/vyvratime terajsie teorie ;) ;)
03.06.2010 - 08:39:51
00
Ty si rypal pod clankom, vo fore budem rypat ja. O 4 roky bude hrdina uz kazdy...
03.06.2010 - 09:12:48
00
Ak by sa izi prezentoval tymto sposobom (clanky, rozhovory) hned na zaciatku a nezacal by zneuzivat databazu bikerov, nebudem ho nazyvat otravnym.

S tymto sa neda nesuhlasit, to by bola korektna cesta. :y: Takto Izi nesie zodpovednost za pouzitie resp. podla niektorych z vas aj za zneuzitie kontaktov. Je to jeho zodpovednost a musi kazdemu kto sa nanho obrati vediet odpovedat na otazku ako sa k jeho e-mailu dostal. Mozno par potencialnych fanusikov stratil a mozno par ziskal.

V kazdom pripade podla komentarov pod rozhovorom plati, ze prezentacia cez rozhovory na cykloserveroch tiez nic nemeni - par zaslepencov uz oznacuje MTBiker.sk pomaly za stranicky server, resp. server, ktory zverejnuje politicku propagandu za uplatu a pod. Cize v tejto oblasti nikdy nenastane stav "aj vlk syty, aj ovca cela". Zase je teda otazkou, kolko citatelov MTBiker.sk clanok zaujme pozitivne a kolko negativne. Citanost to vsak urcite neznizi a ako sa hovori - aj zla reklama je reklama.

P.S. Inak naozaj je zaujimave, ze par foristov co Ivana asi vobec nepoznaju dostalo e-mail prip. aj SMS. Ja mam v registracnom systeme cyklo.sao-tatry.sk tiez samozrejme zaregistrovany e-mail (TC nie), ale ziadny e-mail mi neprisiel. SMS samozrejme logicky tiez nie. A z inej adresy ako tej registrovanej v cyklo.sao-tatry.sk som si s Ivanom vymenil peknych par mailov ci uz kvoli Salzkammergut Trophy alebo kvoli Horalovi a ani na tuto adresu mi ziadny e-mail neprisiel. Takze ja za seba nemozem tvrdit nic o zneuziti databazy a mozu to tvrdit len ti, ktori Ivanovi naozaj nikdy ziadny e-mail nenapisali a prislo im to na adresu zaregistrovanu v cyklo.sao-tatry.sk.
03.06.2010 - 10:44:38
00
nech sa prejaví....ale to zhodnotíme o 4 roky


Naposledy upravil angel1 dňa 07.06.2010 - 12:19:43, celkovo upravené 1 krát.

03.06.2010 - 13:39:49
00
..nech sa páči http://antoniaci.blog.sme.sk/c/230211/Bratislava-Zabili-nadej-o-mestskej-cyklistike-Definitivne.html
....15 rokov sľubujú kompetentní, že Bratislava počtom cyklotrás doženie Vieden ......tak sa moze tvoj kanditat zacat hned snazit :party: :party:
03.06.2010 - 13:46:41
00
A tymi recickami, ze on to tam teraz zmeni, zlepsi (a ostatne predvolebne bachorky) moze opijat jedine tak nesvojpravnych obcanov. Napokon....v zavere rozhovoru poprel, ze aj pri jeho velmi silnej a dobrej voli nic nezmeni, pretoze bude sam medzi 150 -imi zloduchmi a takze zase sa nic nezlepsi!

tu sa to vždy láme.. jeden nespraví nič, ale 150x jeden je nová vláda.. keď sa ku všetkému staviaš takto tak zmeníš fakt velké hovno :)
pozri si české volby ako sa krúžkami zbavili pár dinosaurov, ale my néé, my radšej budeme sedieť na fóre alebo v krčme a pindať ako je to všetko nahovno :tmi:

:party: vivat slovensky volic! :party: :party:
03.06.2010 - 13:51:30
00
angel1, dokonale mi na Teba sedi jeden vystizny slogan z reklamy na Durex. :D Spravas sa totiz ako dieta, ktore zistilo, ze darceky na Vianoce nenosi ziadna rozpravkova bytost, a este sa s tym nevie emocne vyrovnat, tak obvinuje cely svet okolo. Takze vitaj vo svete dospelych. ;) A gratulujem k Tvojmu zisteniu, ze politika nie je cista hra. Mal by som asi napisat, ze ma mrzi Tvoj tazky zivotny udel, kedze Ta nikto nepolutuje a cely svet je jedna velka banda zlodejov, ale nemrzi ma a pochopim, ak v takejto bezutesnej depresivnej nalade volit nepojdes, lebo v tom nevidis ziadny vyznam. Rozhodnutie niekoho zvolit je len na Tebe.

A neda mi - s mojim Zimom? :) Wake up. Ja poznam Ivana rovnako dobre/zle ako dalsich par sto ludi na Slovensku, ktori jazdia maratony a vymenili si s nim par mailov o prihlaske na pretek. Nic viac. Mierne obhajujuci postoj mam k nemu prave preto, ze je jeden z nas - bajkerov, ale to este neznamena, ze zatvaram oci pred negativami.

P.S. Ak by som sa nahodou k SaS priklonil (co zatial vyzera, ze skor nie), tak Ivana urcite zakruzkujem.
03.06.2010 - 14:32:04
00
Nemienim reagovat viac na tuto temu! Neberies moj nazor a uchylujes sa k urazkam. A ja sa tu nemienim natahovat kvoli veciam, ktore sa ma ani netykaju.

Pekny den a vela stastia s novou vladou!
03.06.2010 - 14:49:56
00
keyboard_arrow_up