Author Bikemarathon Súľovské skaly

19.06.2010
4. kolo - Valašsko-Považská séria
MTB maratón
Súľov (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (21)
anarchistaCraObsGreywolfHenojanci30jasopetokubasLakynoMarianSUPoborPa3kPETER MICHALEKrichardlesilvesterSp4joTrancetritolvankesZigo
ok, dik, tak pojdem v 2. :^)
28.05.2010 - 18:31:50
00
Keď som na tomto maratóne ešte nebol, tak automaticky štartujem z 2. vlny?
28.05.2010 - 20:14:05
00
Keď som na tomto maratóne ešte nebol, tak automaticky štartujem z 2. vlny?

Áno. Myslím, že je možné aj z prvej, ale by si musel vydokladovať svoju výkonnosť, elite a pod.
28.05.2010 - 20:23:04
00
Otázka pre zainteresovaných v maratóne..
Mám jednu malú pochybnosť: chcem sa prihlásiť na maratón (tento týžden), platiť chcem v sobotu 19.6. pred pretekmi (kvôli počasiu), čiže platiť budem 20 €.

Na stránke je písané, že prihlásení do 11.6. hradia 16€ a prihlásení od 12.6 platia 20€. Tomu rozumiem.
Nerozumiem len tomu, že ak chcem platiť pred pretekmi tých 20 €, či sa môžem prihlásiť až po tom 12.6.,alebo i dnes?

Je to naozaj napísane nejasne. V podstate je to jedno, kedy sa prihlásiš. Výška štartovného závisí, kedy zaplatíš. A keď chceš až na štarte, tak to bude 20 €. Pre istotu napíš Slávovi, ak neodpíše vo fóre.
28.05.2010 - 20:32:56
00
Keď som na tomto maratóne ešte nebol, tak automaticky štartujem z 2. vlny?


Zdravim,

tak uz som doma. Ospravedlnujem sa za neskorsie reakcie, ale bol som rad, ze som sa v Riva del Garda na net dostal aspon raz.

"hajtman" Ak sa citis na predne priecky vysledkov, tak zaujem o prvu vlnu napis do poznamky prihlaskoveho systemu. Ak uz si prihlaseny, tak to posli na e-mail organizatora. Ono je to totiz o odhadnuti vlastnej vykonnosti. Vlny na 50 km trase nie su prioritne o tom, aby sme oddelili elitu od hobby bikerov, ale o tom, aby sme rozdelili napor bikerov vzhladom na prejazdnost trasy. A ked mame urcit, kto ma byt v prvej vlne, asi je jasne, ze by to mali byt ti, ktori su vykonnostne lepsi, aby nedochadzalo k dobiehaniu startujucich z prvej vlny tymi, ktori startuju z druhej.

Tak ci tak, pre prvu vlnu je rezervovanych cca 300 cisel, takze aj tak sa bude rozhodovat na mieste pri prezentacii. Ak by bolo o nieco viac zaujemcov, tak par cisel vieme dorobit, ak by vsak bolo menej ako 300 ludi do prvej vlny, cisla budeme ponukat. Sporttiming totiz bude mat cipy rozdelene podla tohto poctu, pre kazdu trasu, ci vlnu vopred. Pocty odhadujeme podla ucasti z minulych rokov.
30.05.2010 - 10:21:48
00
Otázka pre zainteresovaných v maratóne..
Mám jednu malú pochybnosť: chcem sa prihlásiť na maratón (tento týžden), platiť chcem v sobotu 19.6. pred pretekmi (kvôli počasiu), čiže platiť budem 20 €.

Na stránke je písané, že prihlásení do 11.6. hradia 16€ a prihlásení od 12.6 platia 20€. Tomu rozumiem.
Nerozumiem len tomu, že ak chcem platiť pred pretekmi tých 20 €, či sa môžem prihlásiť až po tom 12.6.,alebo i dnes?


Pane, je potrebne citat cele technicke podmienky ;) V nich sa pise, ze ucastnici zo SR a CR su za prihlasenych povazovani az vtedy, ked maju uhradene startovne. Uvedene datumy su hranicou pre jednotlive hodnoty startovneho. Pokial prihlasku vyplnis napr. 1.5., ale startovne zaplatis az na prezentacii, tak nebudes platit 13 €, resp. 10 € (25 km), ale 20 €, resp. 18 € (25 km). Pokial sa chces prihlasit hoci aj dnes, ale vies, ze budes cakat na pocasie a zaplatis az na prezentacii, v prihlaskovom systeme sa da navolit aj taka moznost vo vyske startovneho, ze si vyberies tu najvyssiu hodnotu, ktora zodpoveda platbe na prezentacii.

Kto sa aj prihlasi do 1.6., ale nezaplati do tohto terminu, tak mu startovne stupne na najblizsiu vyssiu hodnotu, t.j. tu, ktora sa plati v termine 2. - 11.6. Pokial nezaplati ani v tomto druhom termine, tak na prezentacii uz plati najvyssie hodnoty startovneho.

Prihlasenie cez internet je mozne od spustenia prihlaskoveho systemu (tento rok 1.4.) az do jeho uzavierky, ktora je 18.6. o 14.00 hod. Prihlasit sa potom da uz len osobne na prezentacii (alebo vynimocne telefonicky) pocas piatka 18.6. do 22.00 hod. V sobotu uz prihlasky neberieme.

Snad uz to je jasne :sweat:
30.05.2010 - 10:49:08
00
Maratón v Súľove sa blíži (už o 2 týždne), využite slnečné dni vez víkend na tréningy.

Chuťovka - bikeri na trase maratónu.

Prílohy:

Tréning Súľov.jpg
Tréning Súľov.jpg 233.29 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2010 - 22:16:40
00
Maratón v Súľove sa blíži (už o 2 týždne), využite slnečné dni vez víkend na tréningy.

Chuťovka - bikeri na trase maratónu.


No bodaj by uz bolo v hore takto sucho... Na buduci tyzden zaciname s cistenim tras. Terry vybubnoval pekne pocasie aj pre nas. Diky moc. Si fakt saman :y:

Inak, tesim sa na pekne pojazdenie na Fatrane. Nech zije Valasskopovazska seria :clap:
03.06.2010 - 23:20:11
00
No bodaj by uz bolo v hore takto sucho... Na buduci tyzden zaciname s cistenim tras. Terry vybubnoval pekne pocasie aj pre nas. Diky moc. Si fakt saman :y:

Inak, tesim sa na pekne pojazdenie na Fatrane. Nech zije Valasskopovazska seria :clap:

Máte pred sebou minimálne 3 krásne slnečné dni, treba ich využiť.
Budeme na Vás myslieť na Fatrane. Tentoraz možno ešte s plávacím kolesom cez pás a s veslom za sedlovkou, ale o týždne v suchom a slnečnom Súľove :) .
04.06.2010 - 16:22:26
00
Kurňa už chcem Súľov ísť na maratóncovi. Už na neho rok čaká!!! Fatranský min. rok nestihol a Súľov bol v daždi. Teraz Fatranský zrejme nepôjdem ani na tréningovom bicykli. Nechce sa mi celý nasledujúci deň rozoberať a čistiť bicykel. Moja nažhavenosť na maratóny tak veľká nieje. :P To si dám radšej 4 - 5x ľahký straník po asfalte (t.j. okruh Budatín - Zádubnie - Teplička n. V. - pre tých čo nevedia) ;) .
Takže aspoň Súľov musí byť suchý ako v 2008!!! ;)
Slavo kúp fén a idéééš!
04.06.2010 - 22:14:31
00
Nebuď bábovka, bajk dáš dohromady za chvíľu, stačí reťaz umyť a môžeš jazdiť ďalej ;)
04.06.2010 - 22:27:17
00
Nemám chuť. Ja mám rád, keď sa za bicyklami na horských maratónoch práši. Vody, snehu a blata si užijem počas zimy dosť, keď proti behaniu tvrdo protestujú kolená. :P
05.06.2010 - 00:44:57
00
no tak na maraton som sa dost tesil, ale ked som teraz zistil ze uz pomaly tri tyzdne pred startom sa plati zvysene startovne...si dobre rozmyslim ci cvaknem 16Eur. a ziadna akcia pre zilincanov? sice nie som socka, ale zda sa mi to vela:D
06.06.2010 - 17:36:19
00
na kralovsky maraton bolo zvyhodnene startovne do konca maja, teraz je uz 16 eur. pretek je v druhej polovoci augusta :^)
06.06.2010 - 19:44:29
00
prihlaseny, uz iba dufat ze bude pekne teda aj po volbach :rofl:
06.06.2010 - 20:04:33
00
keyboard_arrow_up