Z mojich starych hodiniek minuly tyzden odpadol jeden gombik a tak som si povedal ze ich uz mam strasne dlho ,obzeral som sa po comsi co meria i pulz kedze ma dost zaujima v akom tepovom pasme sa priblizne pohybujem , nasiel som tieto hodinky a na svoju cenu toho zvladaju podla mna dost ,co vy na to?Este neviem ako to meria pulz ci je ktomu nejaky hrudny pas abo take daco... Prosim vyjadrite sa k tymto pripadne navrhnite nieco v podobnej cene

Prílohy:

Komentár súboru: Hodinky
chronometer.jpg
chronometer.jpg 80.72 KiB thumb_up0thumb_down

18.12.2006 - 15:28:01
00
Este vacsie foto

Prílohy:

chronometer2.jpg
chronometer2.jpg 91.32 KiB thumb_up0thumb_down

18.12.2006 - 15:28:59
00
uz som to tu raz radil niekomu inemu... tepak z lidla, ma tie iste funkcie (okrem grafickeho znazornenia max pulzu). stoji cca 500.
18.12.2006 - 15:31:45
00
Nejake ine nazory? Martin tvoj nazor poznam
18.12.2006 - 15:42:42
00
Vacsie foto ani tak nepomoze ako link na vyrobcu. Ale ak je to nieco ako lidl tester, tak rovno zahod koruny von oknom. 1kovy bavorak stoji asi zo srandy 3x tolko ako dacia logan, ale tu mi skor pridu na um pistove slova o mysleni ludi.
18.12.2006 - 15:44:10
00
Link na vyrobcu zatial nemam nebol na stranke uvedeny ale hladam , asi sa opytam priamo v obchode odkial to kupuju
18.12.2006 - 17:15:29
00
no zasa ten lidl neni taky strasny.. lidl ma kontajnerovu politiku preto je lacny.. oni nakupia obrovske kvanta tovaru od vyrobcu (predava sa to aj inde ale s nalepkou znacky) a posuvaju kontajner po obchodnej sieti.. co sa nepreda v nemecku posunu do rakuska, slovenska, ciech atd.. vsimnite si ze nikdy nemaju rovnaku ponuku a to co sa predava napr u nas teraz bude v cechach za 2 tyzdne a naopak.. a ta ista akcia/tovar sa opakuje maximalne 2x rocne pricom druhy krat je to uz len dopredaj zbytkov..

tolko asi k cene v Lidli a nie az tak zlej kvalite..
18.12.2006 - 17:48:59
00
Nejako sa mi to nevidi vysolit tolke prachy za hodinky :?: :wink: To by sa skor oplatilo kupit mobil, ktory ma aj funkciu tachometra( Tep sa da odmerat aj v nemocnici) 8)
18.12.2006 - 18:25:42
00
V nemocnici sa nesmie bikovat po chodbe... :D a este aby za mnou doktor s tepakom behal, mobil my netreba mam pevnu linku 8) ale nosim taku starucku nokiu na bike keby daco
18.12.2006 - 18:32:50
00
Zombi kup si polar to je celkom fajn a neni to moc drahé ponúka to Sunto aj Casio ale ty nevedia čo zato pýtať a ten hrudný pás neni na žiadnych odolný voči agresii potu takže tak .
a k cene hodiniek pozri kolko chce casio za radu pro trek :roll:
18.12.2006 - 21:02:05
00
Zombi kup si polar to je celkom fajn a neni to moc drahé ponúka to Sunto aj Casio ale ty nevedia čo zato pýtať a ten hrudný pás neni na žiadnych odolný voči agresii potu takže tak .
a k cene hodiniek pozri kolko chce casio za radu pro trek :roll:

Pouzivam CicloPuls CP9+ uz aspon tri roky. Pre zaujimavost si to beriem aj v zime bez biku. Potim sa ako kon. Hrudny pas - okrem trocha spiny v ryhach :oops: nevidim ziadne stopy agresivity. Vzdy po navrate utrem mokrou handrou a potom do sucha. Viac som sa bal, ze bude prekazat v dychani, ale ani to necitim na sebe.
Pozri napr. http://www.obchod.sportujeme.sk/index.p ... =1&sort=3a
19.12.2006 - 09:15:12
00
Zombi kup si polar to je celkom fajn a neni to moc drahé ponúka to Sunto aj Casio ale ty nevedia čo zato pýtať a ten hrudný pás neni na žiadnych odolný voči agresii potu takže tak .
a k cene hodiniek pozri kolko chce casio za radu pro trek :roll:


ked uz spominas pro trek, neviete niekto, kde by som na to zohnal novy naramok? po 4 rokoch by uz bolo updatnut jeho look nakolko je uz na srot a v ziline v jednom hodinarstve mi ho zhanaju uz rok a dva mesiace. sa mi to nezda, ze by to bolo take nezohnatelne...
19.12.2006 - 12:53:48
00
pista to som rad že ti to drží mne pot trochu dojekazil plast mp3 prehrávača ale tu asi s tým rátali
Rišo : mne dopuručil predajca postat hodinky do servisu casio stoji to viac ale oplatí sa baterku chodim menit k starym pánom v MT kazdého pol roka a stale mi vraví že to je riadne stará baterka, teraz som mu povedal že ju menil on pred cca 6 mesiacmi tak mi neveril, a remienky ani nevravím vždy sa mi to rozpadne 4 roky vydržal originál, a to som s nimi plaval saunoval lyžoval a všetko možné robil, akú maš radu od pro trek ktorú?
19.12.2006 - 13:16:48
00
keyboard_arrow_up