Dobrý deň.Mal by som otázku : Keď dostanem defekt a nemam prisebe žiadne náradie a som asi 6km od domu môžem ísť aj na defekte aby som nepoškodil koleso ? Niekde som čítal že treba ísť do 10km/h ?
A v priebehu 2mesiacov a to moc ny bicykli nejazdím som dostal už 3defekt. Neviem čím to je , keď som aj vymieňal dušu tak som skontroloval plášť zvnútra či tam niečo nieje zaseknuté alebo tak. Môže to byť aj tým že duše niesu nejaké kvalitné (LONGUS) ?
06.06.2010 - 18:56:04
00
Radsej by som na tvojom mieste nesiel na defekte ani 1km lebo predsa len tou vahou pokial nemas 20kg :D ten rafik dost nicis. da sa kupit taka tekutina ktoru po nafukani duse vylejes do duse a ona ti ju ako keby spevnila a prejdes na biku este cca kilometer abo aj viac.

a podla mna to nieje dusov ale plastom nemas ho uz zodrany?

PS: a este zalezi aj od typu defektu mozes dostat maly defekt a prejdes nanom aj 5km a zasa moze ti dusa za 3 sek sfuknut ak ju preseknes o nejaky obrubnik abo nejak tak...
06.06.2010 - 19:00:46
00
Ja som dnes na UST plasti + UST rafiku + tmele prisiel domov s tymto "klincekom" v plasti:) Neusiel ani pes:) Neviem ako by sa pri takomto defekteni spraval tmel v dusi, ale ja si len matne spominam ked som pocul cinknutie rafika a az doma mi doslo co to bolo. Takze u mna tmel :y:

Prílohy:

klinec.jpg
klinec.jpg 40.85 KiB thumb_up0thumb_down

06.06.2010 - 19:11:34
00
keyboard_arrow_up