som za zbierku
ano 100% [ 4 ]
nie 0% [ 0 ]
Celkový počet hlasov : 4
Po precitani clanku Rozhovor s Jožkom Oremom a prispevkou pod nim som sa rozhodol zalozit takuto temicku. Pana Orema osobne nepoznam ale na par maratonoch som ho uz stretol a je obdivuhodne ze sa clovek v jeho veku a hlavne financnej situacii venuje takemuto sportu a na takejto dajme tomu vysokej urovni. Preto chcem tymto vyzvat clenov tohoto fora (a mozno niele ich) aby prispeli nejakym tym eurom tomuto panovi na cyklo vybavu ktora by sa mu zakupila a odovzdala na nejakom maratone. Ak sa rozhodneme ze tak ucinime bolo by dobre aby sa zvolil nejaky vseobecne znamy a zodpovedny forista ktoremu by sa posielali peniaze na ucet.
Podobne zbierky neuznavam pretoze neverim ze sa peniaze dostanu tam kam maju, ale myslim ze v tomto pripade tomu bude inak a ze urobime jednemu cloveku radost ci za vyzbierane peniaze kupime retaz, alebo mozno aj cely bicykel.
08.06.2010 - 19:20:12
00
Pekny clanok. Aj reakcie na neho. Jozka Orema registrujem uz niekolko rokov ako ucastnika maratonov a ma moj obdiv. Ak sa takato zbierka zorganizuje rad prispejem. Od r. 2005 sa Jozko zucastnil kazdy rok Horala. Myslim, ze za dva mesiace sa moze nazbierat cekom slusna suma a na Horalovi sa mu "vynos" zo zbieky odovzda. Ci to bude hotovost, alebo novy bike, to zalezi len na stedrosti prispievatelov do tejto uslachtilej zbierky.
08.06.2010 - 20:09:01
00
o-hociom/financna-zbierka-na-novy-bicykel-pre-jozka-orema-t23574.html
08.06.2010 - 20:14:39
00
Pokial som napisal co som chcel, tak uz zalozili novu sekciu.
08.06.2010 - 20:20:37
00
keyboard_arrow_up