Vôbec nebolo zámerom kúpiť Jožkovi bicykel za 3000 eur.
10.06.2010 - 18:49:20
00
Lubo Š
..skvely nazor chlape :y: mas moj obdiv :bow:
10.06.2010 - 18:49:33
00
Jožko na fotkách z MTB maratónu Medzihorím ;)

Prílohy:

J. Orem 2.jpg
J. Orem 2.jpg 425.08 KiB thumb_up0thumb_down

J. Orem - MTB Medzihorím.jpg
J. Orem - MTB Medzihorím.jpg 549.39 KiB thumb_up0thumb_down

10.06.2010 - 19:08:40
00
Tak po prečítaní tohoto článku som si niektoré veci premietol v hlave... v akej situácii sa nachádza pán Jožko Orema, že kľudne sa môžeme ocitnúť v nej aj my. Prispel som aj ja aspoň nie aké to juro, držím mu palce a veľa šťastných km :y: veľká úcta :bow:
A možno trochu veľká ilúzia a som OT, ale takýto ľudia by si zaslúžili možno aj napísať knihu s ich príbehom... :?:
10.06.2010 - 19:20:23
00
...myslíte, že je problém ak sa vyzbiera veeeľmi veľa, a ak peniaze budú chodiť aj po uzavretí zbierky, poslať tie ktoré budú "navyše" napríklad pre postihnutých povodňami ? Každý pošle predsa len toľko, koľko môže a pomôcť sa dá aj inde...
10.06.2010 - 19:44:09
00
Ved nech sa pripadne vyjadria aj dalsi, ktori uz aj prispeli - vysledok by mal vzniknut na zaklade rozhodnutia väcsiny a ten je potom samozrejme zaväzny.
Mne osobne je jedno aky bike a za kolko si Jozko vyberie. Ak mu ostatne € akokolvek ulahcia jeho zivot, budem rad. Nechajme to na neho a verim ze tento dar neodmietne.
10.06.2010 - 19:50:54
00
Ked si vyberie bike za 1000€ a nechcete mu davat zvysnu hotovost, tak mu predplatte startovne na jeho oblubenych maratonoch a zaplatte inkaso na rok dopredu!!! Myslim, ze toho cloveka to potesi k slzam a nikomu by to vadit nemalo!!! ci?
10.06.2010 - 20:18:17
00
Takže dnes okrem príspevkov pribudli aj nejaké nové cykloveci a
Štartovné na Merida Zelenú stopu grátis.
10.06.2010 - 20:56:08
00
Prečítal som si to, priznávam sa že mi do očí viezli slzy, najviac ma trápi že mu nemôžem dať pretože ja sám zbieram každé €, ale skúsim presvedčiť rodičov aby aspoň troška prispeli aj za mňa. A dostal som jeden nápad, čo keby sme spravili aj skupinu na FB tak by sme našli viacej ľudí. Ak teda ešte nič nieje! :!: :l:
10.06.2010 - 21:07:00
00
inde by som to neťahal, nieje to charita..
10.06.2010 - 21:11:49
00
Myslel som len cyklistov, nie každého. A neberiem to ako charitu. Ale ako dobrý čin!!
10.06.2010 - 21:14:18
00
inde by som to neťahal, nieje to charita..
inde by som to neťahal, nieje to charita..


Úplne súhlasím.Musí to mať určitú fazónu,aby bol naplnený zmysel tejto veci.Jednoducho keď sú si ľudia blízky, aj keď sa možno nikdy nevideli.O to je to silnejšie.
10.06.2010 - 21:34:30
00
Po zhliadnuti tej vidlice na fotkach je jasne, ze tej ziadny servis nepomoze. :) Cely novy bajk je v tomto pripade urcite najlepsie riesenie. :y: Nazor Luba S. sa mi paci asi najviac - odovzdanie celej vyzbieranej sumy ako sponzorskeho daru bajkerov, ktori ocenuju Jozkove vykony, vytrvalost a zanietenost a vidia v Jozkovi v podstate symbol horskej cyklistiky na Slovensku. Oravsky maraton, ktory navrhla Alenka, sa mi velmi pozdava ako idealny terminovo atd. Peniaze poslem do konca tyzdna.
10.06.2010 - 21:37:03
00
ludia, moj nazor je, ze to netreba tahat mimo biker komunity. Teraz je zle obdobie (povodne) a co koho do toho (hlavne tych, co cyklistov nemusia), ze my zbierame ?
Je nas dost na to, aby sme mu ten dar zafinancovali :muscle: sme rodina a zostane to v rodine.
Tot len moj nazor.
10.06.2010 - 22:08:57
00
.. :o ..tak na fore som nebol nejaky ten tyzden a co som tu teraz pocital ma dostalo! :$ ;) ..
rozhovor od latanku spustil totalnu lavinu dobroty a solidarity (bodaj by cosi take aj z volbami prislo :wasntme: :clap: )

pridam kusok s mojej historie s jozkom....prvy krat som si ho naozaj vsimol (predtym som ho nejak z povzdiali registroval), ked ma po nejakych uvodnych kilometroch tvrdo obiehal pred prvym stupanim-singlom v partizanskom asi pred 2 rokmi :lol: ..pamätam si velmi zivo svoje myslienky...."hej dedko kam sa hrabes, ved chytis infarkt v tom kopci" :angel: :D ...a uz som ho az do ciela nevidel..az potom na bedni :$ ....a ked som sa pytal co to je za typka, bolo mi jasne....vraj postar, ktory na bajku roznasal po kopcoch denne tazku postarsku kapsu...skratka tuhy koren s krasnym a skromnym srdcom! :nod: ..odvtedy som ho sledoval a pravidelne vidaval na bedni alebo aspon v prvej 5ke vo svojej kategorii, a mal u mna hlboky respekt.
ale najväcsi zazitok bol ked som sedel z dudom po velmi tazkom maratone-duna 2009 po 100km trati na pivku a objavil sa tam jozko- ktory ako nam sam povedal, prisiel rano na bajku zo svojho domova do vysegradu a po tej masaker blatotrati vecer naspät domov( teda asi niekde prespal)..z batohom na chrbte+stary tazky spacak...pani tam som mal sanku az na zemi...!!! :y: 8) ...mal som tam tu moznost s nim trochu v klude pokecat a naozaj takeho dobraka len tak clovek nestretne, napriek jeho velmi tazkej situacii......

takze som velmi rad aj za neho, ze sa tu takato radost pre neho chysta...a pridam sa rad aj ja. :)

...len si naozaj zistite, ze kde ide, lebo je aj dost mozne, ze dunu zopakuje-ako sam hovoril min.rok-lebo sa mu to tam velmi pacilo! ;) ...a to je zrovna ten vikend-teda 4.7!!!
kazdopadne je to super a urcite to bude velka vec..velmi rad by som to zazil ...ved uvidime..co, kde a ako.. :hai:
10.06.2010 - 22:15:47
00
keyboard_arrow_up