..Alenka,ja plne s tebou súhlasím...tak sa drž a držím palce,abyTi to vyšlo tak,ako si predstavuješ,myslím,že Ty si tak správne "ľudový človek",že by som sa o to vôbec nebála,že to dobre nevypáli... :y: :y: :y: :f: :f: :f:
11.06.2010 - 16:05:35
00
Ivka- dík za podporu.
Keďže sa k dnešnému dňu nazbieral dostatok financií pre účel, aký sme si vytýčili, zastavujem týmto zbierku. Momentálne je na účte 1565.-eur a predpokladám že ešte je niečo na ceste.
Takže vyzývam všetkých, aby už neposielali príspevky, Jožko už bude jazdiť na krásnom novom bicykli. Budem Vás informovať o ďaľších krokoch, ako aj o spôsobe a termíne odovzdania.
Ďakujem všetkým, kt. prispeli... a ten kto nestihol, tiež nevadí určite sa naskytne príležitosť, kde budete môcť prispieť svojou troškou do mlyna.
11.06.2010 - 16:18:08
00
Editujte aj nazov temy.
11.06.2010 - 16:23:12
00
krasa, mozme byt spokojny urcite bude aj Jozko :clap:
11.06.2010 - 16:57:21
00
Tiež si myslím. A dnes som mala nejaké rozhovory s dôležitými ľuďmi, vyzerá, že bike bude za fakt super cenu. Myslím že zostane aj na doplnky a náhr. diely.
11.06.2010 - 17:02:30
00
Super! Ste vsetci skveli :y: :y: :y:

Takze dakujem aj ja vsetkym, ktori prispeli a verim, ze taka skvela partia tu zostane a pojde prikladom aj inym :y:
11.06.2010 - 17:59:56
00
o akej partii tu hovoríš? :^) tí čo neprispeli sú horší? menej skvelí. angel :fubar:
11.06.2010 - 18:41:59
00
LittleFox
ale chlape!!! Ked pisem, ze vsetci su skveli, tak su vsetci skveli. Nielen ti co prispeli. Hovorim o rodine bajkerov. Aj hokejisti ked vyhraju turnaj, tak su oceneni vsetci. I ti, ktori len sedeli ako nahradnici. Ja som nikde nevyzdvihol tych co prispeli. Len som im podakoval. Ale vyzdvihol som rodinu bajkerov, alebo ich nazvime foristov. Cele toto forum je skvele.
11.06.2010 - 19:07:34
00
Alenka, kľudne k tomu pridaj aj štartovné od beer inside team-u na Jarný šprint :sun:
11.06.2010 - 20:32:40
00
Podla mna sa to prehana trochu dost. Ak to pojde takto dalej, tak sa to minie ucinku. Jozko je skromny clovek a bol by ohromne vdacny za nove plaste, kazetu, retaz, kluky a odborny servis vidlice. A urcite ho velmi potesi aj to bezplatne startovne na maratonoch. A ked tak rozmyslam, tak asi by vedel skutocne ako jeden z mala ocenit aj nejaky kvalitny light spacak a light stan. Uz ked dostane cely novy bajk za 1000 EUR, uz to bude nanho mozno privela. Ale ak sa bavime o sume 2-3000 €, tak to uz je uplne mimo misu podla mna. Este som nemal cas poslat peniaze a chcem poslat, ale teraz neviem, kam to vedie. Pochybujem o vyzname bajku za 2000 € - to prinesie len drahsi servis a mozno mu to aj sposobi velky strach, ze mu taky drahy bicykel este niekto ukradne a ani spat pred maratonom nebude moct kludne... (uvedomte si pls., ze casto spava noc pred startom vonku a bajk nema zamknuty v ziadnom dome a pod.).

Prepáč,ale toho sa nemsíš báť,Jozef prespáva na takých miestach "gde" by to obyčajný smrtelník ani neočakával.A na preteky chodí s KLEIN-om a na turistické akcie s PUCH-om "gde" má opačne namontované"CANTILEVER"-i
11.06.2010 - 20:51:48
00
alenka to je v pohode, len dať mu v jeho situácií 3000€ na bike veci, z toho sa riadne zamotá hlava.. nikto nevie odhadnúť jeho reakciu.. tolko peňazí neviem kedy naposledy videl..

nakoniec to už fakt aj v tom Súlove bude môcť prebehnúť :)

Toho sa nemusíš báť,že by sa mu "ZAMOTALA HLAVA"je to človek ktorý si 3-4-5 x premyslí čo skaždou korunou(E-čkom).Ja osobne som premýšlal o tom poslať do"Morého z neba" je životný príbeh,ale chalani(z TV) hovorili,že to nemá šancu,lebo nie je postihnutí,alebo podobne menejcenní(pardon za ten wýraz).Keby,ešte stretnúť sa s hviezdou(SAGAN?VELITS-ovci)to by sa možno dalo dojadnať,ale ináč neviem......


Naposledy upravil jashin dňa 11.06.2010 - 21:36:34, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2010 - 21:11:11
00
Uz sa zase nebojte ;)
Nase rojkovanie sa nenaplnilo, skoncilo to pekne na idealnej urovni, bude dost na dobry bike cca 1300 jurkov a zvysok sa este dohodne. Urcite tam bude nejake mazanie, nahradna retaz, plaste, duse......

Co ma viac trapi je to, ze Jozef ma trosku problem s tlakom. A prestal brat lieky.....to budu tie problemy z clanku. Dufam, ze ho na preteku jemne nakopnete, ze hypertenzia je nebezpecna a tie lieky treba brat. OK?
11.06.2010 - 21:35:34
00
Ak by som sa mal vcítiť do jožka, čosa samozrejem asi ani nedá, bolo by mi dost nepríjemne v situáci do ktorej sa má v najbližsiej dobe dostať. Niekedy menej býva viac. pamätajte na to.

Ludia ,Jozef je bomba chlap a toto zoberie úplne normálne....
11.06.2010 - 21:47:36
00
a nato by som tiez vyclenil nejake lovase , proste aby to nebol iba bike a tak , aby sa to nejako vyrovnalo s novym bajkom lebo teraz ani spavat nebude dobre co ak mu ho cmajznu a tak podobne , takze kludne aj na lieky a povedzme dobru zamku a podobne .....
11.06.2010 - 21:48:19
00
jashin; trosku OT, nemusis pisat dva prispevky za sebou, staci ked to napises do jedneho
11.06.2010 - 21:59:07
00
keyboard_arrow_up