ale samozrejme ze technika a pady spolu suvisia, to co mi tu hovoris :) keby sme si to pustili ako Sam Hill alebo Peaty, asi by sme sa zabili v prvej zakrute. Dobrou technikou znizis riziko padu, samozrejme sa niekedy dostanes do necakanej situacie, kde sa zdrbes ani nevies ako :) ako ja vcera, ked som sa suchal po asfalte asi 3 metre po tom, co som narazil na strasne blato a sikmu plochu mokru skalu, na ktorej mi podsmykol predny plast :(

Met Parachute nekupuj!! tiez som pocul o nebezpecnom ustnom nahubku. Skus si pozriet aj nejake integraly na chainreactioncycles.com, mam odtial The One Legion za cca 80 Evri, keby si sa s niekym pridal do objednavky, aj postovne by bolo lacnejsie. K tej The, je super kvalitna, len ma trosku horsie odvetranie, raz som v nejtrosku slapal a uz nikdy viac :D
14.06.2010 - 21:06:41
00
Lepsia tecchnika= vecsia rychlost vecsie rizika, viac si dovlujes a obcas padnes
Slabsia technika= ides pomalsie, stale rovnako velke riziko koli slabsej technike a tiez obcas padnes.

Takze jedine, ze by si mal dobru techniku a jazdil opatrne co je vlastne blbost ktora sa vylucuje ;)
K DH elite: Pozri si len video zo zavodov, ze ci nepadaju :D
14.06.2010 - 21:52:26
00
Tak zatial som otestoval, Giro Remedy, Bell Bellistic a Drop ale ak aj bola velkost ok, tak proste nesedela na hlave. Takze zatial favorit Specialized Deviant. Sedela na hlave, len ludia sa stazuju ze to nemusi pochytat vacsie supy na kamene http://www.mtbr.com/cat/mtb-apparel-and-protection/full-face/specialized/deviant/PRD_365986_6705crx.aspx, tak neviem. Zase pre mna by asi mala stacit.
15.06.2010 - 12:45:39
00
keyboard_arrow_up