meridak pobavil si ma-teraz to myslim vazne :y: uz som prezil tri zrazky ,ked mas zgrgnut tak to pride,taku kombinaciu mam aj ja.ale ked ta ma zrazit nejaky chmulo ,tak ti ani na celo nalepena nepomoze.
16.06.2010 - 18:53:05
00
To som rad, ze som Ta potesil :nod: Ale radsej by som bol keby dnes zase nechcalo :rain: a mohol si dat po robote stovecku :whew: .
Ako vodic zurim :@ , ked zbadam cyklistu v tme na poslednu chvilu.
Ale na cestach je to teraz z extremu do extremu :rock: . Niektori svietia z dialky v cestarskych vestach, niektori na to se*u a chodia v ciernom potme.
Preto som pozhanal reflexne samolepky a nalepil ich na ram.
A reflexne textilne pasiky na nasitie na dresy sa dokonca predavaju ako metraz a za svetla si ich nikto nevsimne. Cely profipeloton je ako Ty hovoris partia "kolotocarov" s ich farebnymi dresmi.
Rad nosim profidresy :y: , lebo ich zdialky vidiet. :sun:

PS: raz do mna autom vrazil byvaly okresny prokurator :puke: . Prisiel som k nemu aj s policajtmi, zamietol s nimi a vyhrazal sa im ze ak ho neprestanu "obtazovat" pridu o robotu. Doteraz lutujem, ze som si to s nim nevybavil "neoficialne" :punch: V tejto republike sa spravodlivosti nedovolas :shake: a aspirovat na cenu Dona Quijota nemienim.
16.06.2010 - 21:31:45
00
Ďalšia zbytočná smrť cyklistu. :(
http://www.bratislavskenoviny.sk/verejny-poriadok/mlady-vodic-zrazil-cyklistu-ten-neprezil.html?page_id=169099
Na druhej strane sa divým aj tomu cyklistovi, veď v tom čase v BA už od rána statočne lialo, takže jazda v takom počasí je aj na zváženie. :worried:
16.06.2010 - 22:13:30
00
Tym mladym arogantnym parchantom (nech mi nikto nehovori, ze 18 rocny zarobil na Vectru :fubar: ) v silnych autach, co im kupili tatickovia - tazki privatizeri, mnohokrat rychlozbohatlici na statnych zakazkach, nastenkovych tendroch alebo podobnych zlodejinach by som dal trestnu sadzbu ako za vrazdu. Silne auto v rukach rozmaznaneho, polodementneho pubertiaka hltajuceho filmy ako "Rychlo a zbesilo" je pre cyklistu nebezpecnejsie ako strelna zbran (tam je este sanca, ze netrafi) A vacsinou im ani nezoberu vodicaky.

Ale je fakt, ze v dazdi by sa na bicykli nemalo jazdit. Aj za sucha je to o drzku :whew:

Este ze silne motorky posunuli na hranicu 25 rokov. Bude menej darcov organov :clap:
17.06.2010 - 07:35:57
00
no podla mna sa to uz ale lepsi , tento rok som zaznamenal o dost viac slusnych vodicov. :bow:
17.06.2010 - 07:41:32
00
..nemusíš byť ani na biku,stačí keď ti brata 2 krát sejmú na prechode pre chodcov a to majú páni vodiči červenú... :punch:

..ja osobne mám skúsenosti a čím ďalje sa mi to potvrdzuje,že ženy-vodičky-majú menší charakter už ako taxikári... :makeup:
17.06.2010 - 08:03:29
00
som aktívny biker takže jazdím s ohladom, ale to čo dnes predvádzal TMAX s malým Tomášom na Botanickej+Karloveskej bolo fakt moc.. to že jak debili jazdia nejakí aupark idioti je jedna vec ale že tak fakt jazdia aj ludia čo sa tomu vážne venujú (a sami sú šoféri) som nečakal..
klasická bratislavská poobedná zápcha a títo dvaja sa rozhodnú dupať plné pecky medzi autami vlečúcich sa po Botanickej.. na Karloveskej keď som ich obiehal druhý krát sa prezmenu rozhodnú že idú zásadne vedla seba (lebo cez výjazd si asi nepokecali) a keď nanich niekto zatrúbil ešte si mávajú že čo??!? A rovno to malé ucho čo bolo bez prilby..
škoda že som vás nezpoznal už v spetáku.. :finger:

Tmax rovno ti oznamujem že nabudúce dostaneš polovicu náplne ostrekovačov alebo ti rovno otvorím dvere nech si natlčeš kokos, možno sa uvedomíš..
:shake:
sa môžme potom čudovať že na cestách to voči cyklistom vypadá tak ako to vypadá..
14.03.2011 - 22:25:18
00
ajaj :P
14.03.2011 - 22:27:21
00
Fuu, to muselo byt naozaj zle :o
14.03.2011 - 22:29:19
00
tmax na trm.sk


S Bike Teamom (spolu 8 ks) vytočenie doobedia. Cestou tam nás mierne štrajchol dážď, no po ceste späť sa potvrdili moje obavy - v BA zatiaľ dosť pršalo a cesty boli mokré. No nič, aspoň mám 2 ***** biky v izbe. Smile Na Karloveskej som sa párkrát nechal uniesť a zašprintoval.

:)
14.03.2011 - 22:31:47
00
klasická bratislavská poobedná zápcha a títo dvaja sa rozhodnú dupať plné pecky medzi autami vlečúcich sa po Botanickej


Toto čo opisuješ robím občas aj aj, ale nie tak drasticky ako tmax. Tiež idem medzi pomaly idúcimi dvoma prúdmi áut po stredovej trhanej čiare. Robím to však, ale z dvoch dôvodov. Prvý je, že je tam viac mesta ako pri krajnici, keďže niektorým vodičom robí problém udržať sa v akom takom strede svojho jazdného pruhu, druhá vec je tá, že ak idem v takejto premávke tak je to buď na Prístavnej ku križovatke k mostu Apollo alebo na Botanickej k Riviére. V oboch prípadoch odbočujem doľava a predierať sa medzi už pomaly rozbiehajúcim prúdom vozidiel cez dva jazdné pruhy mi príde oveľa nebezpečnejšie. Samozrejme všetky tieto situácie robím s opatrnosťou a rýchlim zareagovaním pri nečakaných situáciách.

Ale jazdiť vedľa seba v bratislavskej špičke, to chce teda riadny charakter. :worried:
14.03.2011 - 22:56:32
00
Fú, 11 riadkový príspevok so zväčšeným fontom a vulgárnym smajlíkom :o Ani si nechcem predstavovať čo sa to vlastne stalo :shake:
14.03.2011 - 23:01:18
00
A je jasné, prečo máva také vysoké pulzy...Adrenalín, endorfíny, ... Dovoliť si kľučkovať pomedzi autá so 60 cm širokými riadidlami - to je riadne vzrúšo...
14.03.2011 - 23:28:15
00
JOLI: v momente kedy ma obiehal na Botanickej sa stálo na červenej, bol som tak 200m od semaforu takže akým sposobom a kedy sa dostali speť na pravú krajnicu neviem.. pri odbočení dolava by som to ešte pochopil, ale aj tak nie tým štýlom ako šli..
hlavne že sa to celé dá prejsť presne paralelne bočnou uličkou a nie sa tam srať v zápchach.. :fubar:
15.03.2011 - 07:45:50
00
Miro, trúbil si opodstatnene, tiež som nebol nadšený, že ide Tomáš vedľa mňa, aspoň som sa snažil ísť čo najviac po kraji. Gestikuloval neoprávnene... Čo sa týka jazdy, mala svoje dôvody... No až tak nebezpečne by som ju nevidel. Keď som šiel pomedzi autá, tak najprv stáli a potom sa veľmi pomaly pohybovali, vtedy som tomu už nenakladal a keď sa rozbehli na vyššiu rýchlosť, hneď som sa zaradil normálne do pravého pruhu. Bežne jazdím inak, snažím sa nepredbiehať sprava, radšej zastavím. :)
JoKo, mám 565 mm.

EDIT: Nabudúce daj vedieť, úplnou náhodou som sem klikol, túto tému nenavštevujem.
15.03.2011 - 07:57:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up