mne sa nevypli z spd a dal som celo jednej klopke na maline brde :lol:
23.06.2010 - 22:40:51
00
Kupil som jej tretry a pedale, isla ich vyskusat.. Sekundu po tejto fotke spadla, nemohla alebo zabudla vypnut nohy. Skoro zahryzla do brany, ale podarzat sa nestihla.


www.ulozisko.sk

Ma zopad takych modrin.. Pekny narodeninovy darcek, ehm. :tmi:

www.ulozisko.sk


Naposledy upravil levior dňa 24.06.2010 - 14:57:23, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2010 - 14:42:27
00
Včera večer sme prišli o kamaráta a dobrého človeka, ktorý tragicky zahynul na bicykli vo veku 29 rokov ;( Stalo sa to na sídlisku, keď chcel zísť či skočiť dole schodmi, udrel hlavou o zem a už ho nedokázali zachrániť..prilba by mu možno zachránila život, ale nebicykloval veľa, bike využíval skôr ako dopravný prostriedok a neviem či vôbec nejakú prilbu vlastnil.. píšem to na výstrahu, aby ste si dávali pozor !!!


To su prave tie najnebezpecnejsie momenty :( .. beton, obrubnik .. v meste je to nebezpecne, aj pri rychlosti do 12km/h
24.06.2010 - 14:56:38
00
no len ja som asi takto šikovný po túre už skoro doma v zákrute napálim do susedovho auta, kt. stalo pred našim domom , ale len rozmlatené spätne zrkadlo a mne nič skoro nebolo xD
24.06.2010 - 15:01:44
00
..nuz pochvalim sa aj ja.. odkedy mam spd(par tyzdnov) padam ako hruska. Zatial iba v malych rychlostiach a nieje to nic hrozne, ale ked sa poriadne zrubem tak to z recesie urcite nafotim a hodim sem..

Kamarat zo Ziaru mi hovoril pribeh o jeho znamom ktoreho na cestaku sundal mimo mesta v plnej rychlosti dolu kopcom kamion co si ho "nevsimol". Stiahlo mu to po pade kozu na boku na stehnach a trochu aj na rukach. Na stehne sa mu vryl do masa ten prach a spina z cesty do takej miery ze mu to vyhnivalo este asi rok kym sa z toho uplne dostal.. tie fotky by som asi radsej ani nechcel vidiet :tmi:

tesme sa z nasich malych modrin a skrabancekov po prechode na spd ;)
24.06.2010 - 15:09:18
00
http://krimi.cas.sk/clanok/171046/drama-na-vylete-chlapec-sa-pri-hrade-na-bicykli-zrutil-do-priekopy.html
26.06.2010 - 08:49:47
00
zboznujem tieto titulky..
Chlapec sa pri hrade na bicykli zrútil do priekopy
..hned som si predstavil 50metrovy zraz.. :o ...ze dufam ze nie s tragickymi nasledkami.. a potom citam dalej :
Patrik však svoj bicykel nestihol dole prudkým zjazdom ubrzdiť, zišiel mimo poľnej cesty do priekopy nachádzajúcej sa pri potoku, kde zostal nehybne ležať v bezvedomí dole tvárou.

??? tito ´´novinari´´ z noveho casu a plus jedneho dna to je katastrofa..

...drzim chalanovi palce nech sa cim skor uzdravi.. :y:
26.06.2010 - 08:57:18
00
no zas k tomu by sa mohli vyjadriť miestny.. priekopa nieje len to odvodnenie popri ceste, priekopa pri ceste je aj 5m volného pádu až k potoku, v lepšom prípade stŕmeho svahu..

ale so sposobom že titulok musí predať za každú cenu tiež nesúhlasím :?:
26.06.2010 - 09:22:15
00
no zas k tomu by sa mohli vyjadriť miestny.. priekopa nieje len to odvodnenie popri ceste, priekopa pri ceste je aj 5m volného pádu až k potoku, v lepšom prípade stŕmeho svahu..

ale so sposobom že titulok musí predať za každú cenu tiež nesúhlasím :?:



No je to tragédia pre rodičov toho chlapca, je sice pravda, že kde to nepoznám, tak si zjazdím opatrnejšie radšej, ale zas na druhej strane, my ako 13 rocny s kamosmi sme tiez robili pekne sprostosti :lol:

Vysli sme na 14 poschodie , teda na strechu veziaku, chytili sa hromozvodu a kukuckovali sme dole na zem, aka je to vyska. Dnes by som bol opatrnejsi, ale mladost pochabost.

Snad sa z toho dostane chlapec, bez nasledkov. Ale mal vobec prilbu? ? ?
26.06.2010 - 14:22:47
00
Nepatri to celkom tu, ale kedze si neviem rady dam sem fotky mojho ukazovaka po nehode, kt. sa stala pri nastavovani prasiatka mojej novej hydraulickej brzdy. Pootocil som koleso a zasekol som medzi to prasiatko a luc kotuca. U lekara som zatial nebol, mal som na nom obvaz ale od stvrka to obcas zakrvacalo tak som to dal prec... :worried:

Dal som len linky, kto nechce vidiet nepekne fotky nech neklika

Hned po:
http://www.ulozisko.sk/305138/DSC_0353_resize.jpg
http://www.ulozisko.sk/305139/DSC_0352_resize.jpg

Teraz:
http://www.ulozisko.sk/305140/P1050997_resize.JPG
26.06.2010 - 15:13:44
00
Asi tu to bude vhodne umiestnit:

http://www.topky.sk/cl/10/752422/Chlapec-neubrzdil-prudky-zjazd-previezli-ho-na-ARO
28.06.2010 - 08:37:01
00
Včera sa tak veziem na cesťáku proti vetru, keď v tom mi vietor fukol ku perám akýsi väčší hmyz. Snažil som sa ho perami odfúknuť ale on sa mi chcel dostať do pusy. Tak som ho chcel ľavou rukou odprsknúť a vtedy sa stali naraz 3 príčiny môjho pádu :tmi:
Na niečo som nabehol zadným kolesom
Zafučal silný nárazový protivietor
Tá sviňa ma štipla do pery
No a následkom týchto faktorov mi stočilo predné koleso a už som ukážkovo letel cez riaditka do prostriedka cesty. Našťastie nešlo hneď za mnou žiadne auto.
Dopadol som dobre, len pár odrenín, na pere zachvíľu vyrástla mandarínka :rofl: a spodná pera mi odstávala, som sa dal rýchlo dohromady, opravil defekt a pomaly domov.
Doma som peru chladil asi hodinu ľadom kým sa dala do normálneho stavu a hybáj do hory na horáku :P
28.06.2010 - 09:07:51
00
nuz aj na cestaku treba vediet jazdit :lol:
ale zopar razy aj mna pekne postrasil ziletiak , vacsinou v zjazdoch na ostrejsich zatackach ked ma nebezpecne zacalo vynasat do druheho jazdneho pruhu brrrrr :whew:
28.06.2010 - 10:06:59
00
ja nastastie problem z spd nemam, predtým som jazdil s košíkmi. No minulý rok asi v polovici augusta som si zlomil klúčnu kost, nastastie nie durch. Po piatich týždnoch so už pokusal stastie v Karpatoch znova :fubar: . Tento rok som nastastie nic vazne nemal okrem rozrážania plastových smetiakov - akosi som sa medzi ne nezmestil. :tmi:
28.06.2010 - 18:54:19
00
Tak aj ja som si na SPD dosť rýchlo zvykol našťastie :D
28.06.2010 - 19:14:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up