inak pre buducnost zoznam dni kedy sa striela ja vzdy na stranke obce bela nad cirochou napriklad tam je to vzdy na cely mesiac aj s pripadnymi zmenami

dobre vediet 8) diki PL vola ide sa :party:
29.06.2010 - 05:36:33
00
dobre chlapci,pekne od vas ze mi volate,ale bodka dnes rano zabudol :$ doma tasticku s mobilom :mp: takze tak.ani fotky z PL nebudu bol v nej aj fotak :@ ani mp3 som nepocuval tiez bola v taske :music: nanuky tiez k meninam neboli :devil: lebo tam aj peneži :cash: takze tak :lol: aj par kvapiek na mna padlo :rain: inak bolo dost dobre :sun: okruh nalacno :angel: aspon ze vodu som mal :rofl:
29.06.2010 - 17:52:17
00
spíte?jak vam fajne...ja o desat minut sadam na bike :devil: 8) :party:
30.06.2010 - 02:46:14
00
Bodka doma!vlášikom do kapušan :D a potom zacala sranda :party: aj som mal sklony ze sa nato vykaslem a pojdem pozriet hrad,kochanovce,hankovce a cez giraltovce a detrik domov,ale nastastie som som to nebral a siel hore ved nie nadarmo som tak skoro vstaval :angel: uz v nasich hankovciach rano o 3.hod sa chlapci(nasa buducnost)hrali a predvadzali :makeup: pred dievcatami...kopali do vsetkeho rozbijali co sa dalo,nieco som po tme presiel skoro som defekt dostal :devil:
hore parada cesty sice stale stupak ale ok aut malo cyklisti aj starsi okolo 50 a viac..takze s kazdym pokec trosku :rock: akurat zberali odpadky,platali cesty..takze taka motanica pomedzi..na jednom mieste liali asfalt + kamienky..tak som isiel krokom po trava aj 1km..kym som vysiel z toho...taham rychlo prec od nich vytrepem sa na kopec a z druhej strany dalsi cestari :@ mal som dost aj ma olepilo..inde zase robili chodniky ci bagrovali popri ceste..co uz.bolo pod mrakom takze ok vietor tiez sa dal vydrzat :P dokonca aj na nasej strane platali..bodruzal tam asi..bolo dobre fakt sa mi pacilo to ze ides aj kilo stale rovno..potom stupak a bud vlny..hore dole alebo serpentiny a zase rovno kilo atd....a stale hore 8) skoda ze je to tak daleko :sun:
takze kapusany-BJ-gladyszow-gorlice-kryg-n.zmigrod-dukla-komarnik-krasny brod-haus. :f:

Prílohy:

blue co povies ...paci sa ti.JPG
blue co povies ...paci sa ti.JPG 345.84 KiB thumb_up0thumb_down

co tu ropu cahaju ci co....JPG
co tu ropu cahaju ci co....JPG 419.99 KiB thumb_up0thumb_down

dalse ventilatory...chodil mi dookola ale USB pripojka nikdze.JPG
dalse ventilatory...chodil mi dookola ale USB pripojka nikdze.JPG 239.29 KiB thumb_up0thumb_down

dukla uz opravuju...kamiony pustaju tiez.JPG
dukla uz opravuju...kamiony pustaju tiez.JPG 461.87 KiB thumb_up0thumb_down

frezovanie kladenie asfaltu oprava ciest...dnes som natrafil na 6 usekov co prerabali....JPG
frezovanie kladenie asfaltu oprava ciest...dnes som natrafil na 6 usekov co prerabali....JPG 386.4 KiB thumb_up0thumb_down

hranica zacatok PL kopa koni krav blata aj tamto...po ceste.JPG
hranica zacatok PL kopa koni krav blata aj tamto...po ceste.JPG 296.41 KiB thumb_up0thumb_down

kravy sa tu pasli spolu s jelenicami...JPG
kravy sa tu pasli spolu s jelenicami...JPG 315.97 KiB thumb_up0thumb_down

nedali mi pokoj chlapci...museli ma odfotit.JPG
nedali mi pokoj chlapci...museli ma odfotit.JPG 413.18 KiB thumb_up0thumb_down

neskutocne roviny..mozes zarazit volant a ides rovno aj 1km..a stale stupak.a dalsi..sem tam serpentiny a stale hore.a takych tam bolo v kuse cela cesta od hranice az po duklu.JPG
neskutocne roviny..mozes zarazit volant a ides rovno aj 1km..a stale stupak.a dalsi..sem tam serpentiny a stale hore.a takych tam bolo v kuse cela cesta od hranice az po duklu.JPG 364.17 KiB thumb_up0thumb_down

paradne serpentiny asi gladysov.JPG
paradne serpentiny asi gladysov.JPG 420.19 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2010 - 16:18:28
00
zvysok...spotreba PHM :lol: 4litre vody :coffee:este krajsie ako cisna...solina...sanok rymanow..sparkus co se zenis ci co?telo aut u babky v zb.dlhom...armstrongovi z BJ vyzvanam rano zeby me odprevadzil aspon po zborov a nic...nedviha :shake:

Prílohy:

polski bikeri ...ze pozdravujem...dal som im odkaz na toto forum.ukazoval mi maximalku ta 71,7km hod..JPG
polski bikeri ...ze pozdravujem...dal som im odkaz na toto forum.ukazoval mi maximalku ta 71,7km hod..JPG 426.03 KiB thumb_up0thumb_down

potom tade preskocili plot 1,5m akokeby sa nechumelilo.JPG
potom tade preskocili plot 1,5m akokeby sa nechumelilo.JPG 373.8 KiB thumb_up0thumb_down

pre blue..dreveny..ta co nepresvedcim ce na vyjazdik do PL...JPG
pre blue..dreveny..ta co nepresvedcim ce na vyjazdik do PL...JPG 383.52 KiB thumb_up0thumb_down

prechod dujava.JPG
prechod dujava.JPG 393.71 KiB thumb_up0thumb_down

slubeny medved aj s puskou.JPG
slubeny medved aj s puskou.JPG 417.44 KiB thumb_up0thumb_down

tu by bulo medi pre romakov...tak jak minule dzeska kradli so sekacom a sekeru ale chycili ich.JPG
tu by bulo medi pre romakov...tak jak minule dzeska kradli so sekacom a sekeru ale chycili ich.JPG 424.96 KiB thumb_up0thumb_down

uz ani neznam asi n.zmigrod...JPG
uz ani neznam asi n.zmigrod...JPG 376.89 KiB thumb_up0thumb_down

zosuv za havajom.JPG
zosuv za havajom.JPG 446.69 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2010 - 16:27:15
00
Chlapci dúfam že ste si to na Košickom maratóne poriadne užili ;)
Bodka ja som ti včera volal lebo asi okolo 14:30 som bol v Palote a potom aj na hranici keď si písal že sa chystáš do PL :) Teraz ešte dlhšie trasy nejazdím, ale chlapci už majú prázdniny, len ja som oficiálne ešte na odbornej praxi tak nemám celkom voľno :P Len čumím kde si to zase zablúdil, ale paráda :clap:, pekné fotky...no do PL sa tiež chystám, ale ne take dlhe trasy jak ty dávaš, s mojimi 2,1 palcovými gumami sa kus ťažšie ťahá :lol: ..ale tie serpentíny vyzerajú skvele :y:
30.06.2010 - 20:04:37
00
Fajne serpentiny BODKA :y: , mat take za rohom tak som na nich kazdy den. Vytiahnut rychlo hore a dole este rychlejsie klopit zakruty :rofl:.
Dam aj ja nejake fotky. Minule som bol s humencanmi na peknej ture Stakcin-Ruske Sedlo- Kruhliak - Jaslo - Cisna -Balnica - Osadne - ... Trasa bola nadherna, prenadherna len trosku skoda ze sme zvolili dost svizne tempo takze nebolo tolko moznosti spomalit a vychutnat okolitu sceneriu tak ako by som si prial. Po Ruske sedlo pohoda na kolesach, potom tlacak az na Kruhliak a cez Jaslo zjazd az do Cisny. Zjazdik z Jasla bol uplna klasa, tak isto Balnica. Bolo super.
Príloha:
Komentár súboru: Uz sa iba zapisat do knihy a sup dole. Zjazd do Runiny bol ozaj prudky, nastastie sa neroztrhlo zadne brzdove lanko, ktore uz bolo z tretiny nacate. Trosku hazard z mojej strany.
DSCF9829.jpg
DSCF9829.jpg 130.74 KiB thumb_up0thumb_down


Teraz som dal dalsiu turku Snina- Nova Sedlica - Stuzicky Prales, Kremenec a po hrebeni az do Sedla pod Durkovcom, z neho zjazd do Runiny, potom cez kopec do Ruskeho a Snina. Isiel som solo tak som mal aj casu postat a pokochat sa pohladom na tu krasu okolo. Bolo trosku mokro, na Kremenci ma chytil dazd ale neskor vietor odfukol mraky a ukazalo sa pekne slnko. V takych vyskach sa meni pocasie dost rychlo, 1200 m.n.m - skoro ako Strbse Pleso :). Este si to cez leto urcite prejdem, ale uz zo strany Ruskeho Sedla.
Príloha:
Komentár súboru: Uz v Sedle pod Durkovcom, hore Durkovec.
DSCF9826.jpg
DSCF9826.jpg 125.21 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: No comment :)
DSCF9820.JPG
DSCF9820.JPG 149.57 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Pohlad smerom ku Riabej skale.
DSCF9804.JPG
DSCF9804.JPG 259.94 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Pre orientaciu.
DSCF9798.JPG
DSCF9798.JPG 348.22 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Vyhliadka z Riabej skaly. Nadhera.
DSCF9786 Panorama.jpg
DSCF9786 Panorama.jpg 151.73 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Pocasie sa zo slnka na dazd zmenilo v priebehu par minut.
DSCF9740.jpg
DSCF9740.jpg 223.44 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Vrcholovka na Kruhliaku. Zlava: Divj, Marian, Jozo, Peto, Marek
DSCF9690.JPG
DSCF9690.JPG 248.92 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2010 - 20:41:55
00
dnes kulaszne PL nefotil som nic nechcelo sa mi uz z tade fotky mam.blue takze ta nepresvedcim na dialkove... :lol: tak nic.koncim s internetom maj sa off :hai:
01.07.2010 - 20:54:16
00
joe.doe krásna cesta po hrebeni na tých fotkách :y:
bodka tak momentálne nemôžem, ale od utorka budúceho týždňa by som už mal mať viac času na bicyklovanie 8) Nedeľu sa Balturs chystajú do PL, tak by som sa rád pridal keď budem doma :wasntme:
01.07.2010 - 23:12:37
00
bodka: ty si makac teda :o
joe.doe: tak to si si pekne dal .. tlacit hore na Kremenec :o .. no ale krasna fotka, nadherne je to na jesen, ale pozeram, ze aj v tomto case :inlove: .. komare tam ako vyzeraju ? Pocitam, ze hore na hrebeni prakticky nie su .. co Stuzicky ?
02.07.2010 - 00:06:33
00
komare su len v bratislave ehm :)
02.07.2010 - 00:25:11
00
Snincane dze zas dagdze na maratone? :angel: blue ta nedelu..balturs co ja vem,asi né a ak tak iba kóli tebe.. 8) pisu ze PL ..siroky pojem..ked sa pojdu zase cluptat po brodoch tak nehrozi :wasntme: .a aj neskoro vyrazaju..a odpovedat na nekonecne mnozstvo ich otazok sa mi uz nekkce :devil: aj ked minule som sa natom prijemne zabaval :rofl: ja chcem bicyglovat uzit si cestu prirodu a tak :f: .dnes idem do secoviec cau. :sun: uz by to chcelo aj hungary skusit :rock:
02.07.2010 - 07:38:25
00
aby doma nuda nebola tak nieco navyse :lol: zavolal som jozkabell na maly okruh cez rokytov-svetlice(robia novu strechu na kostole-medenu!)-papin-udavske.tu sme sa rozisli.slnko uz nepieklo bolo ok. :party:

Prílohy:

navsteva v papine pri kofole.JPG
navsteva v papine pri kofole.JPG 224.83 KiB thumb_up0thumb_down

od v.hrusova az po odbocku na rovne...vkuse.JPG
od v.hrusova az po odbocku na rovne...vkuse.JPG 281.25 KiB thumb_up0thumb_down

vysna jablonka konecna..ze sa tade da do osadneho som sa dozvedel od mariana s..JPG
vysna jablonka konecna..ze sa tade da do osadneho som sa dozvedel od mariana s..JPG 443.56 KiB thumb_up0thumb_down

02.07.2010 - 20:12:22
00
dnes tak rekreacne Strazske-HE-SV-rybniky-pri umartom a potom som to zalomil smer zemplinske hamre celkom fajn prevezenie aj ked na kopci k umartemu som mal jazyk az pri pedaloch :Dbolo aj trocha vody a blata v lese ale na co blatniky take ja neuznavam :D

bodka dik za dobry napad na zajtra skaknem aj ja na tu kofolku k marianovi :clap:
02.07.2010 - 21:20:14
00
jak tak kukam do tej svojej automapy...ma pravdu mam tu sivou ciarou znacenu cestu taky velky obluk ani nie kilo od PL hranice...zeby tu nebola cesticka na hranicu?ved po hranici sa tiahne nejaky chodnik...od kremenca az het :lol: vravel ze dokonca asfalt aj ked rozbity..mam ju vykrizikovanu cervenym :rofl: cize zakaz pre motorove vozidla.
sa neviem rozhodnut ci ist niekam zajtra na bike :sun: tie horucavy :wasntme:
uz jazdia vlaky do PL 8) trebalo by vyskusat :rofl: neprida sa niekto trebars zajtra??z ML napriklad do Zagorzu a stade to uz jedno kam :rock: napr.pozriet jazero Solinskie[color=#000000] :party: [/color]
02.07.2010 - 21:41:00
00
keyboard_arrow_up