Salzkammergut trophy

16.07.2011
7. kolo - Cyklomaratónska séria
3. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Bad Goisern am Hallstattersee (Rakúsko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
to je úplne samozrejmé.. snáď nikto nečaká že sa hodím od jarku alebo rovno zastanem a uhnem sa.. keď chceš predbiehať tak riskuj aj pád a zranenie..


mozno som divny, ale ja keby som tlacil, ci uz hore, alebo dole, tak tlacim tadial, kde najmenej zavadzam ludom, ktori su schopni ist ci uz hore, alebo dole sediac na bicykli.

nie ze by som mal nejake bednove ambicie a preto ma to strasne vytocilo, len sa mi to zda byt trosku cudne.
20.07.2010 - 17:40:54
00
jaj tak tlačenie je iná vec, to je skoro jedno, aj keď nie vždy, ale keď niekto zakričí tak sa dá uhnúť.. myslel som normálne jazdu v sedle že ťahám ideálnu stopu.. jediné kedy vážne uhýbam z ideálnej stopy je keď ma predbiehajú na krátkej trati jazdci z čela dlhej, tam ide o bedňu takže kludne vletím aj do trávy alebo zastavím.. ale vo svojej kategórií tomu 89. vážne výrazne neuhýbam :lol:
20.07.2010 - 17:44:10
00
jaj tak tlačenie je iná vec, to je skoro jedno, aj keď nie vždy, ale keď niekto zakričí tak sa dá uhnúť.. myslel som normálne jazdu v sedle že ťahám ideálnu stopu.. jediné kedy vážne uhýbam z ideálnej stopy je keď ma predbiehajú na krátkej trati jazdci z čela dlhej, tam ide o bedňu takže kludne vletím aj do trávy alebo zastavím.. ale vo svojej kategórií tomu 89. vážne výrazne neuhýbam :lol:


jasne, ked ide niekto na bajku, tak je moj problem ako ho predbehnem :)
20.07.2010 - 17:51:06
00
to je úplne samozrejmé.. snáď nikto nečaká že ...alebo rovno zastanem a uhnem sa.. keď chceš predbiehať tak riskuj aj pád a zranenie..


divná to logika, taká ECHT slovenská by som povedal,
normálne je, že keď na niečo nemám,
(je úplne jedno či hore, alebo dole)
tak sa pratám zo stopy
už tu bol taky jeden expert pretriasaný, čo nikoho nechcel pustiť pred seba, lebo ON bol na pretekoch
to mi pripadá skoro ako logika typu:
dobieham Ťa a Ty mi zavadziaš, tak ťa "skopnem", snád niekto nečaká, že budem čakat ja kym nejaký "expert-šmatlavec" uhne
to by sa Ti asi velmi nepáčilo a ani mne a preto ak me niekto predbieha na akejkolvek pozici sme,
tak mu jasne že, v rámci možnosti, čo najskôr uhnem.


Naposledy upravil LL dňa 20.07.2010 - 18:06:11, celkovo upravené 1 krát.

20.07.2010 - 17:58:27
00
smerom hore kludne, ale prepáč že sa odmietam kvôli nedočkavcovi prásknuť dole roklinou len aby sa nepovedalo že som slovák.. nevravím na špici, ale hazardovať so zdravím na 90. mieste nemienim.. ak je miesto pustím, ale na 30cm singli fakt odmietam šušťať v sračkách..
dá sa to aj opačne, keď nato nemá nech nepredbieha..
20.07.2010 - 18:01:53
00
podla mna neni potrebne v zjazde vypratavat stopu, ten co chce predbiehat musi vidiet priestor na manever a vtedy si zahlasi z ktorej strany pojde........

kamos mi rozpraval ako na treningu DH v krci uz ledva drzal rajdy a zrazu ho niekto poklepal po pleci :o , chlapik co ho dobehol s prehladom jednou rukou vyriesil predbiehaci manever. :clap:

jazdec na urcitej urovni riesi situaciu na urcitej urovni :nod:
20.07.2010 - 20:24:44
00
samozrejme
skôr išlo o to, že: poprosim, požiadam a odpoved je typu:
maš smolu, že si rýchlejši, aj tak idem JA v idealnej stope
a ked chceš: predbiehaj po priekope
(osobne som to zažil, pred časom v Pravenci, kde nemenovana bajkera, končiaca vo svojej kategorii často na bedni,
ktorú som dobehol po technických problémoch, v zjazde,
minimalne tri krat zmenila náhle a nečakane stopu v "dvojsingli" a ked som ju na štvrtý krat, po upozorneni, začal predbiehať, tak mi samozrejme skrížila stopu zasa TAK, že sme sa mierne tukli a ja ako "slušne" vychovaný som skončil v šanci a ona ani nazastala,
poznamenávam, že v tom čase bol už za mnou vlačik minimalne o počte 6-7 ks)

bolo by asi dobre založit vlákno typu:
ETIKA a taktika na (bajku) pretekoch, skúsenosti, rady a odprúčania
20.07.2010 - 21:07:52
00
ja som tiez radsej inostrancom nekrical nic. Je pravda ze kvoli tomu mi aj vyssie spominany usporiadatel na biku vletel pri predbiehani do cesty, lenze s tym som ratal a stihol spomalit.

Mne sice kricali Recht, lenze ja som bol vpravo a tam som aj ostal. Pri prechadzani medzi stopami, ci pri tlaceni som daval pozor aby som niekoho neblokoval.
20.07.2010 - 22:18:34
00
...a uz sme sa pochvalili, ze sme opat vyhrali sutaz SLOW MOTION? Original verzia dresu veru potesi, bude krasna spomienka...


Malá zmena: Nebudú dresy ale batohy DEUTER. Myslím, že väčšine ľudí to nevadí.
21.07.2010 - 10:29:18
00
tak to je este lepsia sprava... prave preto som vahal s prvou cenou, ked sme sa bavili, na webe bol uvedeny dres a v tlacenych propoziciach batoh...

IZI, dik :y:
21.07.2010 - 10:40:10
00
Nechcem byt hamizny, ale niekolko oficialnych zdrojov uvadza, ze vitazny team dostane dres od Redvilu, batoh Deuter Bike I., computer VDO X2DW a rukavice Roeckl Moleno. Ked je to raz slubene, tak nech to po pretekoch nemenia...

http://www.trophy.at/show_page.php?pid=188

Von Redvil gibt es Radtrikots im Wunschdesign für alle Fahrer des siegreichen Teams!*
Auf ein Siegerteam der Trophy Slow-Motion-Wertung wartet 100 Stück Deuter Bike I im Wert von je 69,95 Euro!
Auf ein Siegerteam der Trophy Slow-Motion-Wertung wartet je ein Paar!
21.07.2010 - 11:47:19
00
vitazny team dostane dres od Redvilu, batoh Deuter Bike I., computer VDO X2DW a rukavice Roeckl Moleno. Ked je to raz slubene, tak nech to po pretekoch nemenia...

skor je to myslene, vitazny team na prvom mieste, druhom, tretom mieste atd. Citaj vsetko, pri piatej cene v poradi je uz napisane aj poradie teamu... podla tvojej logiky a puntickarstva by computer VDO nedostal nikto... :x
21.07.2010 - 11:54:19
00
Martin mi napísal toľko:

Hallo Ivan!

At our Homepage we have picture from Jersey at first place, but in the text it is 2nd place, because Deuter is more expensive.
http://www.trophy.at/slowmotion/

Is it OK for you, if we give Deuter to your Team and Jersey to Team butterfly?

Martin


Odpovedal som mu, že berieme batohy.
21.07.2010 - 11:57:11
00
Aj ked to vyzeralo, ze vitazny tim berie prve 4 ceny, tiez som to chapal tak su to ceny za 1. az 4. miesto.

A viac ma potesi batoh. :)
21.07.2010 - 15:49:16
00
mozno trosku blba otazka a trosku "po funuse", ale ako je to s tym slow motion? tam ide len o pocetnost teamu? alebo aj o vysledky? som sa povodne tiez chcel prihlasit do slovak snail highlanders, ale nejako som presvihol termin, tak som sa potom prihlasil individualne. ale ked mi to vysvetlite, tak na buduci rok uz budem vediet :)
21.07.2010 - 16:17:24
00
keyboard_arrow_up