mno ale meridy sa nelamu :lol: teda aspon ich majitelia :D ..ale som rad ze nejsom sam co nosi na spdckach tie umelohmotne hovadiny :)
21.07.2010 - 22:56:55
00
Missy, hlavne, ze si cela... Napis viac, co sa stalo, ak mozes.
Kolesa vyzeraju, ze su cele...
22.07.2010 - 07:27:03
00
ani by som sa nedivil, keby to Missy zlamala v zabere do kopca :muscle:
hlavne ze si ok a mozes zacat pisat jeziskovi :)
22.07.2010 - 09:20:00
00
neviem co na to Jezus, tiez sa teraz posekal :lol:
22.07.2010 - 09:22:12
00
ďakujem chlapci, verím, že o pár dní budem fit ako rybička ;)
heh, Lubik, veruže zatiaľ sa nechystám nič rozpredávať ;)
Wladix, áno, kolieska vďakabohu vydržali - tomu sa nesmierne teším, lebo ich priam zbožňujem - velice som s nimi spokojná - keby som prišla aj o ne, bola by to o to bolestivejšia strata :)

misuge, neuveríš, ale zase až tak ďaleko od pravdy nie si :rofl: :muscle: šla som fakt že dosť rýchlo - na chodníčkoch, ktoré by som snáď vedela jazdiť so zavretými očami si to celkom púšťam.. akosi som však pozabudla, že v Karpatoch bolo pred istým časom trochu viac "fúkavo" a keďže lesáci zapracovali na odstraňovaní škôd, zanechalo to aj stopy.. nedokážem dať verný opis toho čo sa stalo, všetko sa to zomlelo veľmi rýchlo - nestihli mi hlavou prejsť ani žiadne čierne myšlienky, ani sa mi nevybavil celý život pred očami - stále mám pocit, že to celé bol len zlomok sekundy, keď som sa však pozbierala zo zeme, vrátila sa kus k biku a ešte väčší kus k poslednej skale do ktorej som to zapichla, vyzeralo to na relatívne slušne dlhý úsek.. neviem, či som ten kus letela vzduchom alebo sa šúchala po zemi - fakt netuším. Osobne som to videla tak, že najskôr sa mi do cesty postavil jeden dosť veľký kameň, pamätám sa, že mi preletelo hlavou "nadvihni predné koleso" - či som to aj spravila, to neviem, ale zdalo sa mi dosť zázračne, že som túto prekážku prekonala, ako som však preletela, predo mnou sa z čista jasna objavil druhý, taktiež slušných rozmerov a keďže som sa sústredila len na ten prvý, pri druhom som nestihla už vôbec nič - ani sa pomodliť.. možno som kostru "načala" už pri tom prvom a ten druhú to už pri tom ešte väčšom náraze dorazil - neviem, netuším, nedozviem sa..
zaujímavé je, že človek má v takýchto situáciách dosť absurdné myšlienky - keď som sa pozbierala zo zeme a vrátila sa k biku, pri ktorom bolo ťažké nájsť, kde vlastne začína a kde končí a zároveň mu vytrvalo syčali duše, prvé, čo mi napadlo (ako som sa tak pozerala na rozlámanú kostru) bolo, že "sakra, dostala som defekt" pozriem na zadné koleso - chvíľu trvá, kým ho vôbec nájdem, a poviem si "dočerta, a na obidvoch, a mám len jednu dušu - budem to musieť lepiť" :)
takže môj anjel strážca sa namakal - škrabance a trochu narazené rebrá a bedrá sa za zranenia ani nepočítajú. Ale je pravda, že svalíky dostali zabrať - telo ma bolí ako po nejakých brutálnych pretekoch :)


Naposledy upravil missy dňa 22.07.2010 - 13:58:39, celkovo upravené 1 krát.

22.07.2010 - 09:57:14
00
neviem co na to Jezus, tiez sa teraz posekal :lol:
Ja uz som jej vsetko napisal na FB a mne pisat nemusi, ja darceky nenosim. :rofl:

Ale je pravda, že svalíky dostali zabrať - telo ma bolí ako po nejakých brutálnych pretekoch :)
Ak sa to stalo vcera, tak pockaj este zo dva dni - az potom zistis, ake vsetky svaly dostali zabrat. :)
22.07.2010 - 10:27:16
00
Takéto "puky" sa stávajú, ak sa koleso nedokáže odvaľovať ďalej, teda ak ho stopne dostatočne veľká prekážka, "stienka". Asi to bol ten druhý kameň. Presne the same a zrovna s meridou si pamätám že sa prihodilo pri kolmom prejazde cez asi 10 cm muldičku. Ale to by probably pri geometrii tej prekážky nevydýchali ani zvučnejšie znejúce rámy, proste keď sa náhoda spikne proti tebe, aj málo stačí.
22.07.2010 - 11:27:50
00
jou jou , squelly slownik babe :rofl:
22.07.2010 - 11:42:45
00
nuz co, novy ram treba, hlavne ze clovek je cely, hoci bolavy. Mohla to byt aj skryta vada, ktora sa casom prejavila, tak ako mne.
Mne od zaciatku vrzgal ram, nevedel som kde, niekedy viac niekedy menej a niekedy vobec, az po 3 rokoch praskol zvar. Nastastie dalo sa mi dojst domov bez nasledkov.
22.07.2010 - 13:10:24
00
trošku odľahčene:
čo ineho sa dalo od Meridy čakat :-), podľa mna kľakla,
už ked zbadala ten prvý kameň ;)
rám sa dá nahradiť relativne jednoducho.... človek už trošku horšie ...
budeš sa asi musiet občas pomodliť k "tomu čo má bajkerov v referáte" na nebesiach ...
22.07.2010 - 13:45:10
00
mailer, teoreticky môže byť, prakticky sa to už nikdy nedozvieme - ale keďže rám bol už 13 ročný veterán, skrytá vada by sa asi prejavila skôr..

LL, ver tomu, že nielen občas - veľmi dobre si to uvedomujem ;)
22.07.2010 - 13:51:03
00
Stale nechapem, ze kolesam sa nic nestalo a ram dopadol, tak ako dopadol... :o
22.07.2010 - 21:00:30
00
sak prave preto ze to stlmil rozlomeny ram sa prednemu kolesu nic nestalo .....
inak na 14 rocny ram je to aj tak vykon :y:
22.07.2010 - 21:37:29
00
Danuš, ty si si musela pri tom hlavane udrieť hlavičku, lebo by si inak určite nenapísala takýto blud...
.. ale ten bike zamrzí - bola to priam kultovka :u:

Merida a kultovka???
Ale inak som rád, že zvyšok tela ostal v poriadku. Terazky môžeš začať viac využívať cesťák.
22.07.2010 - 23:58:25
00
hehe, JoKo, ja viem, že to znie dooosť zle, ale tak vieš, za ten čas, ktorý je ešte stále viac ako polovica môjho života si človek vypestuje vzťah aj s takouto vecou s takým zlým menom :makeup:
P.S. doma mám ešte jeden horák :lol:
23.07.2010 - 08:39:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up