Zdravim, poradte mi niekto ci na xc su lepsie rovne alebo prehnuté rajdy?
pozeral som od ritchey wcs radu, zhanam co najlahsie ale zase nie najdrahsie nech je to vyrovnane cena/vykon, asi nie karbon, diky moc
24.07.2010 - 15:36:06
00
Väčšina XC-čkárov (aspoň čo poznám) vozí rovné, mne osobne tiež vyhovujú rovné...ale záleží na osobných preferenciách ;)
26.07.2010 - 10:09:02
00
nejlepší sou ty co ti nejlíp sedí, takže vyzkoušt, žádná rada ti nepomůže 8)
26.07.2010 - 12:33:01
00
ja som kedysi chcel kratsi predstavec, sedlovku tak o 1-2cm ohnutu dozadu a rovne rajdy, ale mal som maly problem, vlaste dva problemy:

1. zohnat uplne rovne rajdy od tej istej znacky ako predstavec a sedlovku sa v beznych shopoch tuto v SR zdalo byt takmer nemozne. Aj tie co uvadzaju ako rovne boli zahnute cca 5 stupnov dozadu

2. ked som to cele na skusku prehodil naspat tak som zistil ze s povodnymi komponentami sa mi celkovo bike ovladal lepsie, tak to mam naspat a co som kupil som aj so stratou predal. Nuz co, zivot nieje jednoduchy..budem si musiet zvyknut. Nieje to pre mna idealne, ale nebudem kvoli tomu kupovat novy bike.

tiez som si vsimol ze pri uzsich rajdoch som vacsinou drzal bike za rohy a teraz pri tychto sirsich ich drzim za rajdy a rohov sa ni nedotknem, lebo nemam tu potrebu.. pravdepodobne to aj hodne suvisi so sirkou ramien. Kedze ti s vyberom asi velmi nepomozem tak ti aspon poradim aby si pri vybere kupoval aspon priblizne tak siroke rajdy ako mas ramena.. ak mas tu spravnu dlzku, tak ci su rovne alebo ohnute si casom zvyknes..
26.07.2010 - 12:50:01
00
keyboard_arrow_up